Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kawy już zakupiłam ....po dobrej cenie ...tym razem tylko dla mnie - żadnych geschenkowych ....Coś z DMa w tygodniu ...albo w sobotę jak będę miała " półdniówkę " jeszcze dla siebie/ tylko dla siebie zakupię ...i kropka . Bliscy powiadomieni przed moim wyjazdem na roboty , że co jak co , ale o darowanych przydasiach tym razem ...za tym pobytem w D . niech nawet nie marzą , bo nie będzie i ....sosna :szydera: ...

U mnie też sosnę dostaną.....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Kawy już zakupiłam ....po dobrej cenie ...tym razem tylko dla mnie - żadnych geschenkowych ....Coś z DMa w tygodniu ...albo w sobotę jak będę miała " półdniówkę " jeszcze dla siebie/ tylko dla siebie zakupię ...i kropka . Bliscy powiadomieni przed moim wyjazdem na roboty , że co jak co , ale o darowanych przydasiach tym razem ...za tym pobytem w D . niech nawet nie marzą , bo nie będzie i ....sosna :szydera: ...

zawsze tak sobie mowie a potem wychodzi zdecydowanie inaczej...mam pare stalyhk do ktorych z pusta reka nie pojde..nie wypada ale poza tym....zredukowalam swoj szeroki gest zdecydowanie ..

przydasie zostawiam dla siebie bo...sie przydadzasie 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak myślałam . Przereklamowany jest ...ten cały Berlin , czy jak mu tam :szydera:

oj tak..i jak dla mnie calkiem mocno..wprawdzie tylko smrod wielkopanski powachalam pod brama brandencostam...ale droga w strone tej monumentalnej dumy de wiele mi powiedziala...

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lucyna.beata napisał:

zawsze tak sobie mowie a potem wychodzi zdecydowanie inaczej...mam pare stalyhk do ktorych z pusta reka nie pojde..nie wypada ale poza tym....zredukowalam swoj szeroki gest zdecydowanie ..

przydasie zostawiam dla siebie bo...sie przydadzasie 

U mnie teraz nie będzie , że wypada , czy nie wypada z pustą ręką . Niech się cieszą , że ja swojej wyciągać  po wsparcie do nich nie będę ...i ...sosna ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie teraz nie będzie , że wypada , czy nie wypada z pustą ręką . Niech się cieszą , że ja swojej wyciągać  po wsparcie do nich nie będę ...i ...sosna ! :szydera:

Oooo....I niech mi zazdraszczają szczotki co se kupiłam za 4,99 w Aldi  :szydera: a we wtorek kupię sobie szprej do szyszek.....:szydera:  :szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Oooo....I niech mi zazdraszczają szczotki co se kupiłam za 4,99 w Aldi  :szydera: a we wtorek kupię sobie szprej do szyszek.....:szydera:  :szydera:

A jak ! ...Na siebie żałować sobie nie będziemy . Nasze ojrasy i ...sosna komu do tego :szydera:...Skończy się wybrzydzanie ..." mamuś (tylko jedna synowa na mnie tak mówi ...ale ona naturalna ruda jest ...)...Judysi kupuj w innym kolorze ...raczej ...niż w odcieniach różu . Legginsy świetne ...ale już o rozmiar większe  " ...i takie tam w kółko słyszałam . A co ...qwa ...moja wina , że dziewczęce ciuchy mają jakieś zaróżowione dodatki ??? ....Paszłyyyyy....mamuś teraz pracuje na siebie i tylko na siebie ! Amen ..:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcies z rana. 

Pada deszczyk sobie równo,  raz padnie na trofkie,  raz  na..chryzantemkę,  o!

Twarz jest ich czas.  :)

 

Miłego dzionka  Państwu Gadulińskim życzę!

19cd8618cc22.jpg

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...