Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Oooo,no no  też tak można skojarzyć.Może autorka malując go myslałą o cenach paliwa:):):)Hi hi hi Mnie się podoba:)

W innym momencie życia mego pewnie też by mi się podobał. Dzisiaj odbieram tem obraz jak plamę w kałuży. Totalnie ponurą. Błoto, wszędzie błoto. A pod błotem kamienie:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

W innym momencie życia mego pewnie też by mi się podobał. Dzisiaj odbieram tem obraz jak plamę w kałuży. Totalnie ponurą. Błoto, wszędzie błoto. A pod błotem kamienie:haha:

Ja widzę widzę pięknego pawia , pluskającego się w błękicie oceanu :d

Ale mnie dzisiaj dopadła wena twórcza , tyle że bliższa rococo :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Ja widzę widzę pięknego pawia , pluskającego się w błękicie oceanu :d

Ale mnie dzisiaj dopadła wena twórcza , tyle że bliższa rococo :haha:

Tak. Masz racje. Trochę to przypomina pawia. Tego gastrycznego. Plumkającego w kibelku:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie obraz podoba..przypomina czasami wkurw...a na pdp a czasami blogostan niebytu...jak w kosmosie...zaleznie od nastroju..czy do sypialni?? nie wiem..troche taki nieklimatyczny do takiego pokoju ...jak dla mnie

i widze go scianie ale bez ram...

jestem tak obolala ze po masau potrzebuje...masazu:szydera:...albo sauny

kto chetnyguggy.gif

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem grzybki piękne i świeżutkie sobie gotuję, aby za chwilę poddusić je z cebulką i jutro na obiadek skonsumować :d . Grzybki mam od mojego szefa, ktorego zona, namiętnie lubi zbierać. Babsztyla nie lubię ogromnie, ale grzybki zawsze przyjmują z wdzięcznością. Jednak praca w DDR ma bardzo, ale to bardzo istotne plusy :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Ja tymczasem grzybki piękne i świeżutkie sobie gotuję, aby za chwilę poddusić je z cebulką i jutro na obiadek skonsumować :d . Grzybki mam od mojego szefa, ktorego zona, namiętnie lubi zbierać. Babsztyla nie lubię ogromnie, ale grzybki zawsze przyjmują z wdzięcznością. Jednak praca w DDR ma bardzo, ale to bardzo istotne plusy :d 

Ale z Ciebie gadzina!:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

image.png.44e91eac17b05a2654ea3266f82d0ca7.png .....i imaginujesz sobie.....ziemniaczki utłuczone z masełkiem, a obok cudownego smaku grzybki, w kąpieli ze slodkiej śmietanki.......... :P

A weź sie odpierwiastkuj bo jak Cie złapię za kudły, jak wezmę i wytarmoszę, to ani grzybków nie będziesz czym miała pogryźć, ani z czego fryza ułożyć:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie podlizuj się! Albo grzybki albo grzywka! Wybór należy do Ciebie:szydera:

https://www.google.de/search?q=szczerbaty+uśmiech+gif&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwjPiYPkqYveAhWvsqQKHdG5AUcQsAR6BAgEEAE&biw=1366&bih=657#imgdii=hgeWRmGdI6tTdM:&imgrc=xi1PChQcl0kLcM:[/img]

Edytowane przez Dodzisława
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michał845 napisał:

Ja chyba zamówię z Amazonu takiego robocika co sam jeździ po podłodze i odkurza. Oczywiście na powrót zabiorę ze sobą. Są aktualnie teraz w nawet dobrych cenach. Ma ktoś takiego robota sprzątającego? :)

Córka moja, mąż zafundował (chyba sobie :szydera:), bo mają dwa majkuny. Zmyślne to takie urządzenie, ale niestety im droższe to lepsze. Czyli w granicach 3 tys. zł. Ponoć z tych tańszych to nie ma takiej radochy. Programujesz sobie i wracasz z pracy i masz posprzątane. :d Jak przychodzi mi pilnowanie tych kotów to mogę się napatrzeć na toto i mam nieodparte wrazenie, że to myśli skubane :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta- Rynek tych robocików jest już dość spory a ceny spadają :)  Ja wypatrzyłem taki model za 170€ i po opiniach chwalą. Można zaprogramować na godziny sprzątania.  Oczywiście im droższe tym lepsze. Zastanawiam się i zastanawiam czy zakupić. Minus jest taki (mieszkania), że są progi i trzeba robota po sprzątnięciu jednego pokoju zanosić do innego.

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...