Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Marta B napisał:

Ty jesteś obrotna kobitka to sobie poradzisz.Chocby na lawecie.Mnie jak się popsuje to siądę na poboczu i spektakularnie zacznę beczeć .

:d :d :d jasne, myslałby kto :d Darek Cię będzie ratował :d , a mój Dodzisław zamiejscowy i to utrudnia pierwszą pomoc :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam już dość tego prostego żarcia. Ale skoro Elka zażyczyła sobie dzisiaj kiełbaski to mła zrobi. Mła się zawsze trochę obraża na proste zamówienia więc nie z wody. Z pieca. A do tego taki sos BBQ wykonałem że klękajcie narody. Stoję i wyjadam z garnka. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Dziś luz,bo Pdp w szpitalu.Skończyło się na silnym stłuczeniu i jutro ponoć wychodzi.

A ja coraz gorzej znoszę wyjazdy.Albo trafiam nie bardzo,albo te wsie na które trafiam mnie dobijają.Wyjazdy już i tak skróciłam do ośmiu tygodni.Ale chyba dalej za długo.10 lat wyjazdów swoje robi.A w Polsce gdzie do pracy i za ile.Podziwiam @scarlett że po 5 miesięcy siedzi w De.No ale ona sobie autkiem wszędzie pojedzie ,coś zobaczy.A większość z nas na doopie siedzi.No to ponarzekałam.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Ja dopiero 5 lat pracuję i już mnie dopadło. Na razie zmiana trybu na 2/2. To ogarnę, a jak dalej będzie nie halo to przejdę na 6 tygodni i tyż piknie. Dasz radę, ja też dam.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, aniao napisał:

Ja dopiero 5 lat pracuję i już mnie dopadło. Na razie zmiana trybu na 2/2. To ogarnę, a jak dalej będzie nie halo to przejdę na 6 tygodni i tyż piknie. Dasz radę, ja też dam.

Ania sama już nie wiem.Pracować wiadomo muszę więc może faktycznie 6 tygodni byłoby optymalnie.Teraz policzyłam,że tu będę 9 tygodni.Za długo.Po nowym roku faktycznie krótsze turnusy zrobię.A w ogóle ,to @Marta B ma idealny patent,ale nie zawsze do zrealizowania.

Mam po prostu dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Teresadd napisał:

Ania sama już nie wiem.Pracować wiadomo muszę więc może faktycznie 6 tygodni byłoby optymalnie.Teraz policzyłam,że tu będę 9 tygodni.Za długo.Po nowym roku faktycznie krótsze turnusy zrobię.A w ogóle ,to @Marta B ma idealny patent,ale nie zawsze do zrealizowania.

Mam po prostu dość.

Każdy ma swój "patent " na wyjazdy .U mnie ani 2na 2 się nie sprawdziło ,krótkie wyjazdy na 2-3 tygodnie też nie bo podróże mnie za bardzo męczyły no i prawie nigdy nie mogłam wrócić chociaż miejsce mi pasowało a jak już to musiałabym czekać po 2-3 miesiące jak stała opiekunka zrobi sobie przerwę.Teraz zaczęłam jeżdzić na 6 tygodni :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wypalenie zawodowe dopadnie,to chyba tylko całkowity reset może pomóc.Długi odpoczynek,jakis wyjazd rekreacyjny a nie zarobkowy.

A potem moze krótsze turnusy,z pdp nie siedzącym w domu.Nie gadającym w kółko tego samego i nie żyjącym monotonnym trybem życia.Są tacy.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Grzegorz B napisał:

Trochę mam już dość tego prostego żarcia. Ale skoro Elka zażyczyła sobie dzisiaj kiełbaski to mła zrobi. Mła się zawsze trochę obraża na proste zamówienia więc nie z wody. Z pieca. A do tego taki sos BBQ wykonałem że klękajcie narody. Stoję i wyjadam z garnka. 

"Kali zrobić " :haha:czy jakoś tak to było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha. Przed moim wyjazdem na aktualny adres znajomy zmiennik zapytał: "Oglądałeś film Dzień świstaka?  Tak?  No to tu będziesz się czuł dokładnie jak bohater filmu".   A ja powiem teraz, że bohater dnia świstaka w porównaniu ze mną to i tak miał dużo bardziej różnorodne dni :d
W tej robocie człowiek ma wrażenie jakby ten sam dzień się w kółko powtarzał.

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, awe59 napisał:

Mnie też odpadł jakiś dołek. Wszystko mnie denerwuje, brak pomysłów na obiady i kolacje, nuda wieje z każdego kąta, ciągle to samo do roboty....pieprzła bym to wszystko ale nie mogę.....:mur:

Jadę teraz do miasta i na poprawę humoru coś sobie kupię....ooo.....:szydera:

Kup sobie coś fajnego i....dobrego na ząb :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze zabieram pełną walichę, że ledwo zapinam. A w DE zawsze znajdą się ciekawe rzeczy do kupienia. No i potem przykry problem.... co by tu zostawić?   A wiadomo jak z Sinbadami, bo czasem tylko taka opcja istnieje. do 25 kilo bagażu i często gęsto ważą. Sam kupiłem wagę bagażową aby nie było zonka.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michał845 napisał:

Ja to zawsze zabieram pełną walichę, że ledwo zapinam. A w DE zawsze znajdą się ciekawe rzeczy do kupienia. No i potem przykry problem.... co by tu zostawić?   A wiadomo jak z Sinbadami, bo czasem tylko taka opcja istnieje. do 25 kilo bagażu i często gęsto ważą. Sam kupiłem wagę bagażową aby nie było zonka.

Jest alternatywa, podróżowanie pociągiem, tam limit wagi nie obowiązuje.:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Grzegorz B napisał:

Zaczyna powolutku pakowanie. Muszę się zastanowić co zostawić. Nienawidzę się pakować. I jeszcze ten obraz od Elki potrzebny mi jak ku...e majtki

Możesz podarować obraz ukochanej. Tylko się nie pomyl.

Tej różowiutkiej a nie tej fioletowej. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...