Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, evvex napisał:

No właśnie, u mnie podobnie cacy, cacy ale teraz Demencja w natarciu i zamknęłam się w pokoju, bo mój widok żle działa, przed godziną byłam mężem ale teraz jestem całkiem obca i muszę przeczekać aż tabuła-zamuła zacznie działać. Jeszcze chwilka i wkroczę do akcji, bo słychać przemeblowanie w łazience i już czas do łóżka.

No przechlapane O.o Tu na szczęście demencję mam faktycznie początkującą i jeszcze tak kochającą dobrze zjeść, że nie śmiałaby mi zakłócać spokoju gdy biorę się za gary. Odpoczywam od tych ekstremalnych przypadków... :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, evvex napisał:

No właśnie, u mnie podobnie cacy, cacy ale teraz Demencja w natarciu i zamknęłam się w pokoju, bo mój widok żle działa, przed godziną byłam mężem ale teraz jestem całkiem obca i muszę przeczekać aż tabuła-zamuła zacznie działać. Jeszcze chwilka i wkroczę do akcji, bo słychać przemeblowanie w łazience i już czas do łóżka.

Andzia do tego etapu jeszcze nie doszła.......być może nigdy to nie nastąpi. Dla niej wrogiem jest jej rodzina. Synowie, synowe i  jeden wnuk, bo dwóch pozostałych toleruje, a wnuczkę wprost uwielbia. Ja jestem w niekomfortowej sytuacji o tyle, ze kiedy rodzina ją odwiedza Andzia chciałaby żebym była przy niej, traktuje mnie jak swój bufor bezpieczeństwa. Ja znikam wtedy po angielsku w swoim pokoju......albo wychodzę na spacer. Rodzina, to rodzina i niech się dogadują bez mojego udziału.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja niby ateistka jestem, ale wierzę, że na początku było słowo.., czyli o czym mówisz to masz :szydera: Na razie jest romantycznie, a później może się zrobić ... gorąco :szydera:

Jakie może, jakie może?? Będzię ooj będzie się działo

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, NNNdanuta napisał:

No na tym swoim awatarze to wyglądasz naprawdę spokojnie... :szydera: Kurdę, żeby mi było tak do twarzy z wywalonym językiem :)

Jakoś korzystnie musiałam się upozować:szydera: Bo jęzor jak jęzor. Każdemu chyba pasuje i dlatego każdy go ma.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NNNdanuta napisał:

No przechlapane O.o Tu na szczęście demencję mam faktycznie początkującą i jeszcze tak kochającą dobrze zjeść, że nie śmiałaby mi zakłócać spokoju gdy biorę się za gary. Odpoczywam od tych ekstremalnych przypadków... :)

Czasem tydzień na ziemi, czasem tydzień na orbicie, przyjdzie faza i nie ma mocnych typowy płodozmian demencyjny . Ma tabletki na wszystko, tylko na starość nie ma i na długowieczność, taki peszek.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Ojej.....jak tu milutkoi i romantycznie.....:d  niech Was ta wena twórcza nie opuszcza....:oklaski:

Chciałam z tego szczęścia po przestworzach forumowych pobiegać, jak nimfa po kwietnej łące, wchodzę w jakiś wątek i...Cały romantyzm jak ręką odjął! Nachalna reklama pozyczek! Nic tylko palnąć takiego delikwenta, produkującego paskudne spamy, po uchu chociaż, pfff!:ostrzegam:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Chciałam z tego szczęścia po przestworzach forumowych pobiegać, jak nimfa po kwietnej łące, wchodzę w jakiś wątek i...Cały romantyzm jak ręką odjął! Nachalna reklama pozyczek! Nic tylko palnąć takiego delikwenta, produkującego paskudne spamy, po uchu chociaż, pfff!:ostrzegam:

Może jeszcze trochę tego romantyzmu z siebie wykrzesasz....tak pięknie było...:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

No wiem....wiem....może zaraz się pojawi ? Poczekaj....:d

Ja jestem jak Tajemniczy Don Pedro szpieg z Krainy Deszczowców.  Pojawiam się i znikam

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Kochany mój! Jesteś taki dobry i opiekuńczy...Zrobię Ci jutro śniadanie do łóżka, chcesz? :d

Nie nie, ja wstanę pierwszy, nazrywam Ci kwiatów, które będę wplatał w Twoje włosy, gdy będziesz jeść śniadanie przeze mnie przygotowane

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Nie nie, ja wstanę pierwszy, nazrywam Ci kwiatów, które będę wplatał w Twoje włosy, gdy będziesz jeść śniadanie przeze mnie przygotowane

To moze chociaż przygotuję ci kąpiel? Do wody dodam płatki róż, żeby moje Kochanie mogło sie zrelaksować?:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...