Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, Michał845 napisał:

Nie w moim typie ;)  Kobita jest psychoterapeutką O.o Powiem tyle... nie chciałbym być jej klientem

To tak jak mój syn. Nie jeden raz zadawalam jemu pytanie skąd powiedzenie: lekarzu lecz się sam? Odpowiedzią jest: drwina w oczach

To są osoby specjalnej troski. Wiem z autopsji. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

Mialam taka pdp, ktora prosila, zeby jej przesunac noge "etwas", przesunelam tak na moje oko, a ona "nie rozumiesz po niemiecku?". Nastepnym razem wiecej, ale bylo to samo. Mialam na nia nerwa, ale co mialam powiedziec?

Pomyslalam: juz niedlugo mnie tu nie bedzie.

I nie wrocilam.Szkoda nerwow.

Nowe nie zawsze jest gorsze, a zmiana pozwala opiekunce odpoczac psychicznie, bo na nowym miejscu jakis czas mija, zanim te wk..wnerwy nadchodza.

Tak mysle. Stokrotka jest moja 15. pdp, ale jeszcze mialam 3. panow.

A gdzie Ty miałaś tą PDP, może to ta sama, bo ta też ma pierdolca na punkcie nogi i zawsze nie tak przesunięta, hehe i na innych punktach też hehe

Edytowane przez Emi86
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Michał845 napisał:

Nie wie jeszcze, że zmiennik (z którego jak twierdzi była bardzo zadowolona) już tu nie wróci. Ciekawe jakie wtedy będzie miała podejście. A przez adres ponoć przewinęło się już sporo alkoholików i złodziei. 

Pieprzenie kotka za pomoca...Przeciez Ci nie powie, ze nie wrocili przez nadmiar obowiazkow. Kazdego pracodawce, ktory tak gada zapytaj czy aby za duzo pracy tutaj nie mieli:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Zgłosiłam zaraz na drugi dzień synowi a on lekarce .Lekarka przyjechała zleciła badanie moczu i po obejrzeniu wyniku przepisała jakiś lek prawdopodobnie antybiotyk to był .Według niektórych to się nazywa "wychodzenie przed szereg" według mnie  zachowanie mojej zmienniczki to wzorcowy sposób na "eleganckie" spier......... super miejsca a nawet posunę się dalej przyczynianie się do opuszczenia przez podopiecznego tego świata .

Zaiste wzorcowy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michał845 napisał:

Co do tego "bzyknięcia" to nie wiem czy takie czepianie się pierdół ma być formą zalotów. Bo jeśli tak to na mnie działają średnio :p

@hawana-  Jest to bardzo możliwe. 

No to moze zacznij wskazane miejsca przez nią sprzątać w stringach:szydera:to moze zmieni zainteresowania

Edytowane przez geronimo
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michał845 napisał:

Co do tego "bzyknięcia" to nie wiem czy takie czepianie się pierdół ma być formą zalotów. Bo jeśli tak to na mnie działają średnio 

Może to taki niemeicki rodzaj zalotów,kto je tam wie te wyposzczone Niemki?

Co do ew.powrotu-nigdy i nigdzie nie mów wprost ,że nie wracasz.Wg mnie najlepsza odpowiedzią jest "jeśli się nic nie zmieni ,to tak"Bo przecież może się zmienić :)Albou Ciebie albo u PDP-tego nie wie nikt:)A informowanie o zamairach zbyt wcześnie zawsze upierdliwia do imętu ostatnie dni,bo albo PDP rozpacza ,albo rodzina robi się zimno grzeczna.Na co to komu,a zwłąszcza opiekunowi?:)Tu już jestem 5x i zawsze tak mówię.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mykam na kilka godzin. Jak co dzień będą z dziadkiem 2 godziny grania w gierkę. Ciągle i zawsze ta sama gierka z cyferkami (Trinolos to się zwie czy jakoś tak). I jak zwykle będę walczył aby podczas niej nie zasnąć. Kawa przygotowana. Do później :cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał845 napisał:

 @geronimoCzy mam przez to rozumieć, że kolega twierdzi, że na adresach już, że tak to ujmę  "niejednego doświadczył" ? :haha:

Jak będziesz w moim wieku, to też wiele doświadczysz, a do tego bez mała 10wiosenek w opiece:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Jak to znowu??????Jaaaaa?????

Ja mam Cię Kasiu za autorytet dla mnie niedościgniony, bo tempo Twojej dedukcji o wiele szybsze :cmok:, a i wiedza innej miary. Dlatego trudno mi o oficjalne przyznawanie się do braków :$, co ma swoje plusy bo wzięłam i poradziłam sobie sama, a co zrobię sama to już umiem :d.Cieszę się niezmiernie, że Cię widzę :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...