Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Emi86 napisał:

Ale teraz to się niczym nie podzielę z PDP, jak sobie zupę zrobię, oj trudne to będzie hehe, ale jakoś dam radę. Niech wcina sobie te eko warzywka za 20 e i te kilka gramów sera za 30 e i to całe super ekstra, bio żarcie. Ja mam jeszcze z dawnych zakupów jakieś kotlety mrożone i wreszcie ugotuję sobie dobre zupki. A propos podziałów, mała anegdotka: kilka dni temu moja PDP dostała od takiej jednej kobiety, turczynki puszkę z jakimś tureckim specjałem. Nawet o tym nie wiedziałam. Jestem sobie w tym swoim pokoju, ona mnie woła. Przychodzę, a ona mi mówi, że dostała itd i prosi żeby otworzyć jej, że chce spróbować, no więc ją jej otwieram, nakłada na talerzyk, ona zamyka i już, nawet pytania, czy chcę spróbować. Wiecie ja mam gdzieś to próbkowania, ale ja chyba nie normalna jestem, bo pierwszy raz coś takiego zobaczyłam, takie zachowanie znaczy. Nigdy nie zrozumiem Niemców. 

Popatrz jaki ona ma lebek zryty i nawet sie nie domysla, ze Ty o tym wiesz.

Ale pod Niemcow nie podciagaj tego. Grupa nie odpowiada za jednostke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ewa14 napisał:

Są  takie miejsca Blondi, ale wiele też zależy też od nas samych jak takie miejsce sobie ułożymy.

Ja raz tylko bylam z przerwami u jednej babci a potem skoczek , fruwak i poznawanie nowych ludzi i miejsc,,było fajnie ale mnie ciągnęło dalej i dalej, ciekawiło mnie zawsze ,na kogo tym razem trafię,itd, dobrze wyszlam na tym fruwakowaniu ,,dużo poznalam i dużo zobaczyłam, czas szybciej leciał, nowe otoczenie i nowe klimaty i nowi ludzie, nowe atrakcje ,chyba już bym nie zagrzała nigdzie miejsca ,bo mam wrażenie ,że wszędzie gdzie nie pojadę ,,jak w razie pojadę, to dam radę ale gora 2 msc, i wypad robię,i nowe miejsce ,,dlatego chyba tak bardzo lubię podróżowac i przenosić się z miejsca na miejsce,nosi mnie ,,normalnie roznosi:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Niby tak. Ale dziewczyna jest pierwszy raz. To skąd miała wiedzieć,ze ma coś układać?.

Fioletko.........w miejscu w którym jest Emi86, to coś czuję, że było by to najkrótsze moje miejsce pracy. Bo albo ja bym zrezygnowała, albo wywalili by mnie z hukiem. Podziwiam Emi86 za to, że tam wytrzymuje. Dla mnie PDP , którą zajmuje sie Emi , to zwykła podła kanalia, która nie zasługuje na szacunek.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie kłam...ja nie dodaję mąki...do placków z ziemniaków festkochend...:szydera: Placki w moim wykonaniu to ziemniaki i jajka...no....chyba, że są to ziemniaki wodniste...to tylko w takim wypadku daję łyżkę mąki kartoflanej...:haha:

Musiałaś mnie na kłamswie przyłapać ? Musiałaś ? Znowu nos mi urósł o centymetr:mur:. Taka już powalona jestem, że wszystko muszę po swojemu zrobić, nie powiem, że udoskonalić :szydera:, bo znowu mi sie oberwie:d

Taka ze mnie DosiaSamosia :szydera:

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Ja raz tylko bylam z przerwami u jednej babci a potem skoczek , fruwak i poznawanie nowych ludzi i miejsc,,było fajnie ale mnie ciągnęło dalej i dalej, ciekawiło mnie zawsze ,na kogo tym razem trafię,itd, dobrze wyszlam na tym fruwakowaniu ,,dużo poznalam i dużo zobaczyłam, czas szybciej leciał, nowe otoczenie i nowe klimaty i nowi ludzie, nowe atrakcje ,chyba już bym nie zagrzała nigdzie miejsca ,bo mam wrażenie ,że wszędzie gdzie nie pojadę ,,jak w razie pojadę, to dam radę ale gora 2 msc, i wypad robię,i nowe miejsce ,,dlatego chyba tak bardzo lubię podróżowac i przenosić się z miejsca na miejsce,nosi mnie ,,normalnie roznosi:hura:

Też tak mam...:haha: Te zmiany są najfajniejsze...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ewa14 napisał:

Fioletko.........w miejscu w którym jest Emi86, to coś czuję, że było by to najkrótsze moje miejsce pracy. Bo albo ja bym zrezygnowała, albo wywalili by mnie z hukiem. Podziwiam Emi86 za to, że tam wytrzymuje. Dla mnie PDP , którą zajmuje sie Emi , to zwykła podła kanalia, która nie zasługuje na szacunek.

:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Musiałaś nie na kłamswie przyłapać ? Musiałaś ? Znowu nos mi urósł o centymetr:mur:. Taka już powalona jestem, że wszystko muszę po swojemu zrobić, nie powiem, że udoskonalić :szydera:, bo znowu mi sie oberwie:d

Taka ze mnie DosiaSamosia :szydera:

To nie kwestia nosa..to kwestia podniebienia...a u mnie czarne...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ewa14 napisał:

Fioletko.........w miejscu w którym jest Emi86, to coś czuję, że było by to najkrótsze moje miejsce pracy. Bo albo ja bym zrezygnowała, albo wywalili by mnie z hukiem. Podziwiam Emi86 za to, że tam wytrzymuje. Dla mnie PDP , którą zajmuje sie Emi , to zwykła podła kanalia, która nie zasługuje na szacunek.

Mnie by wywalili jak nic:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

I co zamiarujesz z tym zrobić?

Nic Kasiu.Tutaj są zmiany krótkie 2/3 tygodniowe.Właśnie z tego powodu.

Ale płacą tak jakby za 6 tygodni... :-) No,przeżyję.Tylko serce boli bo przepiękne widoki za oknem.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, ewa14 napisał:

Basiu.........jak mam totalnego lenia, to wiesz co robię.......wyciągam pizzę z zamrażarki i mamy z Andzią obiadek.

Nie robię tego często, bo nie lubię tzw.przetworzonej żywności......ale jestem  człowiekiem i jak każdy mam prawo do gorszego dnia.:cmok:

 

Ja też z zamrażarki wyciągam ale dania które sama zrobiłam. 

Dziekuje Ewuś :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marta B napisał:

Nic Kasiu.Tutaj są zmiany krótkie 2/3 tygodniowe.Właśnie z tego powodu.

Ale płacą tak jakby za 6 tygodni... :-) No,przeżyję.Tylko serce boli bo przepiękne widoki za oknem.

Pikuś ,,3 tyg, to nie 3 miesiące,,ale mimo wszystko ,zero przerwy ? co za ludzie,,ja bym zwariowała zabawiać PDP, przez cały dzień, :rozpacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emi86 napisał:

Oj Grzesiu, a wejdź i znajdź przy dwu godzinnym wychodnym. Nawet klepałam już z kimś stąd, ale okazało się, że nie da się po prostu spotkać, bo ja nigdy nie wiem, kiedy będę mogła na ten spacer wyskoczyć, więc nawet nie klikam. Te 20 e to na zakupy tylko dla mnie, bo moja PDP robi sobie inne zakupy. Ja dużo nie jjem, więc uwierz mi, że teraz te 20 e to i tak jest dla mnie lepsze niż to, co się działo kilka tygodni temu.

Wiesz co, śmigaj z tego miejsca.  Szkoda czasu i atłasu.  Jest masę fajnych miejsc z fajnymi pdp I fajnymi rodzinami. Ja miałem skakać. Tak sobie założyłem od początku. A zaraz mi pół roku stuknie jak z tymi Szwabami jestem. I dobrze mi tu. Przenieś się do Szwabii. To Cię będę odwiedzał

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...