Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Może tak być ....kto go tam wie :haha:

z tym swiatem to nigdy nie wiadomo ...teraz moda na molestowanie seksualne i okazuje sie ze jeden drugego dawno dawno temu i tak dalej wiec moze i nasz adas mial inne upodobania do pal co nie skresla go z listy naszych wieszczy co nie?

moze wlasnie w chwilach uniesien pisal najlepsze kawalki:szydera:

qwa MUSZE druga kawe siorbna bo leb lezy na podlodze....maskara jaks

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

:szydera: :szept: na ucho ...latarke wez zawsze...bedzie coraz ciemniej 

A wezmę. Żebyś wiedziała. za 12 dni zawijam do portu. Nawet przed chwilą przemnożyłem to na godziny. Nie wygląda źle. Wracam po dwóch tygodniach. I zabiorę latareczkę

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

z tym swiatem to nigdy nie wiadomo ...teraz moda na molestowanie seksualne i okazuje sie ze jeden drugego dawno dawno temu i tak dalej wiec moze i nasz adas mial inne upodobania do pal co nie skresla go z listy naszych wieszczy co nie?

moze wlasnie w chwilach uniesien pisal najlepsze kawalki:szydera:

qwa MUSZE druga kawe siorbna bo leb lezy na podlodze....maskara jaks

 

Co do uniesień, to raczej miewał na syfilis zszedł był z tego łez padołu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzegorz B napisał:

Co do uniesień, to raczej miewał na syfilis zszedł był z tego łez padołu

A głupoty wypisuje. Podobno to otruli. Wszystko ze Słowackim pomyliłem

www.wprost.pl/219518/155-lat-temu-zmarl-Adam-Mickiewicz-Na-co-Nie-wiadomo

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaspałam....:haha: No....w każdym razie tak mi się wydawało, jak oczęta otworzyłam...:szydera: A ja na urlopie jestem....ot skrzywienie...:szydera: Nic to...dojdę do siebie po siorbanku...otrząsnę się z koszmaru....:haha: A teraz chwila prawdy...która dotarła do mnie w ten poniedziałkowy poranek....:haha: Po prostu....na urlopie...czasami....a zwłaszcza dzisiaj...1011886013_dziedobryrannyptaszek.jpg.fee643d4d3f7fd475be7c153591f24e3.jpg...więc może pójdę się z powrotem położyć....:szydera: A potem zejdę na dół i dzień będzie jak co dzień...:haha: A tymczasem....wszystkim życzę miłego poniedziałku....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy już na nogach, tylko ja spóźniona.

A to dlatego, że sałatki jarzynowej mi się zachciało, ale takiej mojej, bez przetworzonej żywności.

Czyli prawie wszystko domowe.

Wszystkiego po 2 - 3szt : ziemniaki, marchew, jabłka, jajka, ogórki kiszone, papryka konserwowa.

A jako majonez robił dressing jogurtowo-musztardowy.

Samo zdrowie! 

Miłego dzionka dla wsiech!

FB_IMG_1538978982851.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

A wezmę. Żebyś wiedziała. za 12 dni zawijam do portu. Nawet przed chwilą przemnożyłem to na godziny. Nie wygląda źle. Wracam po dwóch tygodniach. I zabiorę latareczkę

se znaczy na krotkie odwiedziny wpadasz do kraju i dalej do roboty?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

z tym swiatem to nigdy nie wiadomo ...teraz moda na molestowanie seksualne i okazuje sie ze jeden drugego dawno dawno temu i tak dalej wiec moze i nasz adas mial inne upodobania do pal co nie skresla go z listy naszych wieszczy co nie?

moze wlasnie w chwilach uniesien pisal najlepsze kawalki:szydera:

qwa MUSZE druga kawe siorbna bo leb lezy na podlodze....maskara jaks

 

Te najlepsze kawałki pisał bo "lulki palił" Jakżeby inaczej takie "Dziady" np. wypocić.

A teraz młodzież musi to obowiązkowo czytać i wiedzieć co poeta miał na myśli :haha:

 

A przy okazji dzień dobry Ludkowie!

Ja już drugą kawę piję i nie potrafię na obroty wpaść. Trzeba będzie coś innego wymyślić aby do życia rano się szybko przywrócić :trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Te najlepsze kawałki pisał bo "lulki palił" Jakżeby inaczej takie "Dziady" np. wypocić.

A teraz młodzież musi to obowiązkowo czytać i wiedzieć co poeta miał na myśli :haha:

 

A przy okazji dzień dobry Ludkowie!

Ja już drugą kawę piję i nie potrafię na obroty wpaść. Trzeba będzie coś innego wymyślić aby do życia rano się szybko przywrócić :trele:

Lulkę palić? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...