Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Lisa_Ona napisał:

Dobry wieczór.

"Luknęlam" do "Hiltona"

Mleczna porad udziela co jest dobre na trądzik! Ratunku bo umrę zaraz,,,:szydera:

Milego wieczoru Wam życzę.:całus:

Oj tam, oj tam...moze chodzi o trądzik różowaty, no bo jesli o młodzieńczy to przechodziła jakieś 60 lat temu z okładem....xdxdxd i raczej niewiele pamięta :d 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, violka napisał:

Anielicę wzięło dzisiaj na lakierowanie paznokci , wynalazła piękny kolor ( jej zdaniem ):haha:i powiedziała ,zebym sobie nim pomalowała , ponieważ bardzo do mnie pasuje . Nie chciałam sprawić jej przykrości więc upiększyłam się :haha:Ten kolor jest tak paskudny , że nie mogę klepać , bo ciągle widzę moje pazury :szydera:

Dobrze ,ze to tylko paznokcie a nie włosy na zielono,ha ha ha .Do czego to się  opiekunka nie posunie,żeby przykrości PDP nie zrobić,hi hi hi.

Ja z moja Kulencja dziś "wojenkę" o otwarte okno w moim pokoju toczyłam cały dzień.Na termometrze w domu 28 stopni,u mnie chłodek,pokój na drugim koncu domu,daleko od jej salonu ,ale nie bo zimno....Na dworze wprawdzie deszcz ,ale było 23 stopnie.Ja ,że sauna,ona że zimno-demonstracja na całGfo łącznie z ubraniem wełnianych skarpet i zimowych dresów.....i tak się kisiła  u siebie ,aż przyszła o pomoc w zdjęciu tych akcesoriów syberyjskich poprosić:):):)Mówię,że przecież pani zimno było...Nieee,zdawało się jej,teraz za ciepło.Mówię to przewietryć trzeba salon,10 minut tylko.Nieee,aż tak gorąco to jej nie jest...Uparta ta Kulka moja okropnie,ale żeby raz przyznała mi rację głośno to nie ma opcji,ha ha ha .Na szczęscie ja mam do tego zdrowy dystans i raczej mnie to bawi niż złości:)Najważniejsze ,ze jutro frey:)Przedszkole dla przedszkolaka i szoping dla Kati:)Chyba ,żeby zaś lało:(

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Dobrze ,ze to tylko paznokcie a nie włosy na zielono,ha ha ha .Do czego to się  opiekunka nie posunie,żeby przykrości PDP nie zrobić,hi hi hi.

Ja z moja Kulencja dziś "wojenkę" o otwarte okno w moim pokoju toczyłam cały dzień.Na termometrze w domu 28 stopni,u mnie chłodek,pokój na drugim koncu domu,daleko od jej salonu ,ale nie bo zimno....Na dworze wprawdzie deszcz ,ale było 23 stopnie.Ja ,że sauna,ona że zimno-demonstracja na całGfo łącznie z ubraniem wełnianych skarpet i zimowych dresów.....i tak się kisiła  u siebie ,aż przyszła o pomoc w zdjęciu tych akcesoriów syberyjskich poprosić:):):)Mówię,że przecież pani zimno było...Nieee,zdawało się jej,teraz za ciepło.Mówię to przewietryć trzeba salon,10 minut tylko.Nieee,aż tak gorąco to jej nie jest...Uparta ta Kulka moja okropnie,ale żeby raz przyznała mi rację głośno to nie ma opcji,ha ha ha .Na szczęscie ja mam do tego zdrowy dystans i raczej mnie to bawi niż złości:)Najważniejsze ,ze jutro frey:)Przedszkole dla przedszkolaka i szoping dla Kati:)Chyba ,żeby zaś lało:(

Trochę podczytuję co u Kulki.I skądś to znam.może,może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Po nocnej burzy , poranek wstał rześki. W końcu jest czym oddychać.

Mańkę dzisiaj na masaże zawiozę i na tym koniec mojej pracy. Dopakuję resztę drobiazgów do walizki i po południu wyruszam do domku.:oklaski:

Miłego dnia kochani. Nie przepracowujcie się zbytnio. Dziękuję za możliwość bycia na tym forum. 

Do napisania po powrocie do pracy:cześć::cześć::cześć:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Przestało padać ....na drugiego wyjdę już bez parasola ...dobrze , bo niewygodnie . Niechcący można zaspane ślepka próbować potrzeć tą ręką , w której cugasek dzierżony jest ...słodziutki .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I coś na początek dna...tak u mnie jest...

 

Dlaczego dna ?...Czyżbyś doła miała z samego rańca ? ....Mnie łapią ...wpadam w nie pod wieczór ...ale jakoś resztkami sił staram się z tego dna wygrzebywać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dlaczego dna ?...Czyżbyś doła miała z samego rańca ? ....Mnie łapią ...wpadam w nie pod wieczór ...ale jakoś resztkami sił staram się z tego dna wygrzebywać :szydera:

Doła nie mam...raczej euforia, że niedługo do domku...:oklaski: Wkleiłam piosenkę, deszczową piosenkę, bo taka pogoda u mnie dzisiaj...pada...ciągle pada...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Dotelepałam sie i ja...lekko niewyspana...i doszłam do wniosku, że 1225535244_dziedobrytelefon.jpg.82ac816f466b56b62200fcf99460f623.jpg...:haha: Cóż...ale wstałam...Siorbankowo witam, klepanki czytam...kawusia smakuje, a ja nawet nieźle się czuję...:cześć3: Kochani Forumowicze...miłego dnia wszystkim życzę...:cmok:

jak masz te mozliwosc to zapakuj sie odrobine polazic...ranne powietrze powinno polepszyc twoje samopoczucie..

moje dzisiaj tez jest nieteges...ale na spacer raczej sie nie zanosi...nie wiem nawet czy rower dzisiaj ogarne..O.o:smutek:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...