Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Na stówę mniej :haha:...Zawsze jadąc do D .wiem , że na fajkach przyoszczędzę ....Taka dyscyplina wychodzenia na cugasa też nie jest głupia . Zdaję sobie sprawę , że to nie mój organizm , moje płuca wołają " dymka ...ale to już " tylko moja głowa i przede wszystkim ręce ....Tylko niech mi ktoś nie próbuje teraz powiedzieć " jak wiesz to rzuć w cholerę ! " , bo nie rzucę ...lubię się sztachnąć ....można powiedzieć , że tylko to przy życiu mnie jeszcze trzyma :szydera:

P.S ...Tak se żartuję z tym trzymaniem przy życiu , ale ...no lubię jarać , nic na to nie poradzę ...

Ja nie lubię palić...niestety...ale nałóg trzyma mnie w swoich szponach...mocno trzyma...:smutek: Nie brakuje mi nikotyny...uwielbiam za to rytuały przy szlugasku...kawusia, książka, kibelek, pretekst, żeby wyjść na zewnątrz, oderwać się od prozy życia z pdp...:haha: To taki sposób na odreagowanie, na wyłączenie myślenia, na poprawę nastroju...sposób na wszystko...:$ Każdy nałogowiec tak mówi...wiem...ale ja jestem nałogowcem...:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965nooo....kibelek to jest to !...Jak mówi powiedzenie " gdy uderza smród do nosa - to zapalam papierosa " ....I tylko dlatego sięgamy po cugaska , żeby przytłumić smrodku ciutkę ...Chyba , że ktoś ma tak jak mówiła Pszczółka - żona jednego z moich PDP-ch : " po mnie lepiej do łazienki nie wchodzić ....po moim mężu zawsze było można wejść , bo on co zjadł to zapach był wydzielany tego co zjadł ! ".....No ...kuźwa ...jego bździnki jak malinki ....a z doopy jechało jak psiakrew !...Wrrrrrrrrrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Mirelka1965nooo....kibelek to jest to !...Jak mówi powiedzenie " gdy uderza smród do nosa - to zapalam papierosa " ....I tylko dlatego sięgamy po cugaska , żeby przytłumić smrodku ciutkę ...Chyba , że ktoś ma tak jak mówiła Pszczółka - żona jednego z moich PDP-ch : " po mnie lepiej do łazienki nie wchodzić ....po moim mężu zawsze było można wejść , bo on co zjadł to zapach był wydzielany tego co zjadł ! ".....No ...kuźwa ...jego bździnki jak malinki ....a z doopy jechało jak psiakrew !...Wrrrrrrrrrrr...

A ja teraz mam w świeże powietrze :cool:nie mam żadnych pachnidelek pozawieszanych:szydera: i chyba już otrzexwialam:d :cześć3:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Opiekunkowo :-)

Urodziny udaly sie. Mala ksiezniczka zadowolona. Jedzenie bylo wypasione. Tak sie najadlam,ze juz  w domu kolacji nie ruszylam.

Nic nie robilam,siedzialam,jadlam ,gadalam i pilam,a taka zmeczona do domu wrocilam.

Spalam jak mlody ,Bog";)

 

Zdrowia , szczescia  i spokoju  w pracy wam zycze :-)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Mirelka1965 napisał:

pretekst, żeby wyjść na zewnątrz, oderwać się od prozy życia z pdp...:haha: To taki sposób na odreagowanie, na wyłączenie myślenia, na poprawę nastroju...sposób na wszystko...:$ Każdy nałogowiec tak mówi...wiem...ale ja jestem nałogowcem...:smutek:

Dla tych chwil na osobności niestety znów zaczęłam palić i to od razu na pierwszym zleceniu. :haha:Ale znów myślę o rzuceniu palenia. Kawę udało mi się ograniczyć, fajki skończą się za dwa tygodnie więc może, może....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Mirelka1965nooo....kibelek to jest to !...Jak mówi powiedzenie " gdy uderza smród do nosa - to zapalam papierosa " ....I tylko dlatego sięgamy po cugaska , żeby przytłumić smrodku ciutkę ...Chyba , że ktoś ma tak jak mówiła Pszczółka - żona jednego z moich PDP-ch : " po mnie lepiej do łazienki nie wchodzić ....po moim mężu zawsze było można wejść , bo on co zjadł to zapach był wydzielany tego co zjadł ! ".....No ...kuźwa ...jego bździnki jak malinki ....a z doopy jechało jak psiakrew !...Wrrrrrrrrrrr...

Widocznie gnił od środka...:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, 

moja Alutke boli glowa. Polozylam ja do lozka, zeby gorzej nie bylo, bo znowu bedzie latanie jak zacznie mi sie dusic.

Poszla grzecznie, wiec siedze cicho, moze zasnie.  Nie wiem od ktorej dzisiaj pokutuje, bo nie chcialo mi sie lapki po komore wyciagac, ale ciemno bylo.

O jodze ani spacerku nie wspomnialam, sen uwazam w jej przypadku za najzdrowszy.

Milego dnia i tygodnia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)Póki co jakby chłodniej:)I dobrze bo ja i tak juz cała mokra:(

Wstalam dziś przed 6,wychodzęzłązienki a tu Kulencja już się do kąpieli berze:)Mówię ,że dopiero ta godzina,popatrzyła na zegarek,koszulinę z powrotem na siebie i do wyrka:)Hi hi ,ja też i tak sobie pospałyśmy raz wreszcie troche dłużej bo aż do 7.15:):)

Jak mi się marzy wstawanie bez budzika........Ale to jeszcze ,jeszcze...nieprędko:(

Spokojności na nowy tydzień:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Dzień dobry:)Póki co jakby chłodniej:)I dobrze bo ja i tak juz cała mokra:(

Wstalam dziś przed 6,wychodzęzłązienki a tu Kulencja już się do kąpieli berze:)Mówię ,że dopiero ta godzina,popatrzyła na zegarek,koszulinę z powrotem na siebie i do wyrka:)Hi hi ,ja też i tak sobie pospałyśmy raz wreszcie troche dłużej bo aż do 7.15:):)

Jak mi się marzy wstawanie bez budzika........Ale to jeszcze ,jeszcze...nieprędko:(

Spokojności na nowy tydzień:)

Mnie tez sie marzy tak pospac do poludnia. Ale nic z tego...

Moj maz bierze urlop jak przyjade do domu,a on zwyczajny do rannego wstawania ,to i mnie nie da pospac.

Wstanie,potem bedzie radio wlaczal,bedzie sie krecil ,bedzie spiewal coraz glosniej razem z radiem,zebym wstala. Kawe zrobi i bedzie mnie budzil juz od 6 rano.

Przykrzy mu sie tak samemu na tarasie siedzíec,to robi wszystko,zebym wstala.

Szkoda mi go,to tak sie zwleke z lozka ,by mu towarzystwa dotrzymac.

No i po spaniu ;)))

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Andreaa napisał:

Mnie tez sie marzy tak pospac do poludnia. Ale nic z tego...

Moj maz bierze urlop jak przyjade do domu,a on zwyczajny do rannego wstawania ,to i mnie nie da pospac.

Muszę Twojego małżonka podszkolić co jest najlepsze na ranną pobudkę. :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem :cześć2:...po długiej , prawie bezsennej nocy .O.o.Ki czort , pełni nie ma ,w sypialni w miarę chłodno ,a ja spać nie mogę ... mendopauza znowu mnie chyba w swoje szpony dopadła ... chyba .Trza pomyśleć o zmianie tabletek .

Dobrego dnia Milusińscy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240px-Argynnis_paphia_male_Weinsberg_200Takiego motylka właśnie zobaczyłam.fota z netu,Dostojka malinowiec sie nazywa:)

A wczoraj wieczorem pierwszy raz widziałam świetliki:)Całe stada świecących zielonych punkcików:)Śliczności:)Aż tyle ich nie było ,ale mniej więcej tak to wyglądało:)images?q=tbn:ANd9GcS7_I0BYvG4SSp09EewoGX

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...