Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondi corka mojej pop ta dopiero ma narzedzia!:kopara:

Jak jestesmy w sklepie, to zamiast jak normalna kobieta ogladac ciuchy, bizuterie ,

ona lezie na techniczne dzialy i zawsze wyhaczy 

a to jakas wiertareczke, a to srubstak, czy inna lutownice:haha:

 

Naprawi pralke ,ostatnio zmywarke ,majsterkuje

i szyje

poza praca zawodowa, szyje 

rozne torebki, plecaki

wiekszosc ekologiczna ale ladna

,zalozyla druga firme,

Jezdzi na markty rekodziela, niezle sprzedaja jej sie te rzeczy.

Ma za to kase na kilka wypadow na urlop w roku,

Tytan pracy, nie usiedzi spokojnie!

A jakie ma pomysly, mozg staje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Jak stracić dobrą sztelę?Dowiedzieć się że zmienniczka która miała już nie przyjeżdżać,i zrobiła to "w drodze wyjątku",zostaje do grudnia.A ty szukaj sobie nowego adresu...

@Patrycja781bylas na urlopie w tym czasie?

Rozumiem,ze tobie jest przykro,

Co firma na to?

Co prawda juz po ptokach, ale zmienniczka w obecnej sytuacji zagniezdzila sie i nic nie poradzisz.

Czytaj dobrze ogloszenia, zmien firme, moze trafisz ,ze bedziesz pierwsza i bedzie dobra sztela,

Trzymaj sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A tak jakoś wolę zmilczeć. Nie mam nerwów na komentowanie pewnych zjawisk i rzeczy. No i nie jestem pewna czy dojrzałam do knebla.:szydera:

Wstrzymam się koniecznie bo tam trzeba kwardym być, nie miętkim  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 no to mam podobnie bo oprucz majsterkowania to jeszcze damskie hobby mam oczywiscie (no w koncu kobita jestem tylko ze w spodniach )   szyje robie na szydelku na drutach setki swetrow zrobilam a teraz mam 2 wnukow to mam kogo stroic ,   jestem z takich co nie umia bezczynnie usiedziec 5 minut ,musze cos robic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrycja781 na Ciebie czeka cudowna rodzina, Ty nawet o tym nie wiesz, Ja wręcz byłam szczęsliwa ,że jadę do nowych, bo ciekawosc mnie zżerała,taka jestem spragniona nowosci,zawsze trafiałam na super ludzi, ale 2 msc, i dalej, żadnej rutyny,,będzie i u Ciebie dobrze,,:dobrze: A powiem Ci ,że tak myślalam ostatnio o Tobie, co tam u Ciebie i tu patrzę jest Patrycja,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 Wczoraj zadzwoniłam do mnie pani z mojej agencji,czy i kiedy jadę do Anni.Mówię jej że mogę 1-2 maj wyjechać.To ona mnie pyta czy rozmawiałam ze zmienniczką,a że kontaktu do niej nie mam(zostawiłam jej mój nr .telefonu ale nie oddzwoniła)to firma się z nią skontaktowała,i tak dowiedziałyśmy się że Pani D.postanowiła(po konsultacji ze swoim synem)że zostaje na tej szteli do grudnia tego roku...Nic z tym nie zrobię ani ja,ani agencja,bo na siłę jej stamtąd nie wywalimy...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patrycja781 napisał:

@sayonara 52 Wczoraj zadzwoniłam do mnie pani z mojej agencji,czy i kiedy jadę do Anni.Mówię jej że mogę 1-2 maj wyjechać.To ona mnie pyta czy rozmawiałam ze zmienniczką,a że kontaktu do niej nie mam(zostawiłam jej mój nr .telefonu ale nie oddzwoniła)to firma się z nią skontaktowała,i tak dowiedziałyśmy się że Pani D.postanowiła(po konsultacji ze swoim synem)że zostaje na tej szteli do grudnia tego roku...Nic z tym nie zrobię ani ja,ani agencja,bo na siłę jej stamtąd nie wywalimy...

Powiem tam...... Jeżeli rodzina by zdecydowała że ty Przyjezdzasz to baba by nie miała nic do gadania. Ja bym zadzwoniła do rodziny upewnić się czy są poinformowani że chcesz wracać. Czasem agencji takie rzeczy przemilczaja by mieć spokój. Poprostu zadzwoń lub napisz życzenia świąteczne i na końcu dodaj że ci przykro że już się nie zobaczycie bo bardzo miło było pracować z mamą. Zobaczymy co odpowiedzą 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59 obdzwoniłam 30  busiarni.Połowa nie miała miejsc,pozostali zawieszone wyjazdy.Wcisnęłam się na jutro na 6 rano.Muszę 200 km dojechać do miejsca ,gdzie mnie zabiorą.I stawka za busa 100% drożej.Blablacar ma info żeby w domu zostać i nic nie wyszukiwało mi,chyba że coś żle robiłam.Popędu dostałam ,bo dzień wcześniej wyjazd i w proszku jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lusi napisał:

hej dziewczyny ,gdzie to sie nasz   Bodzio  zawieruszyl  ,tak wczoraj nadawal   .ale chyba gdzies zabladzil na tym forum i dzis sie nie odzywa 

  skąd my ,mamy wiedzieć ,,:szok:Jedna się stęskniła za Bodziem:szok: :szydera:poczekaj ,,przyjdzie,,teraz pożera przecież,,zresztą pracuje, :tak2: pusc gołebia do niego :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze się pochwalić,, wiecie co dostałam w prezencie? kuzwa starą górę od maszyny Pfaff ,styraną na maxa,,ale maszyna,,:szydera: Slodziak znalazł w piwnicy w drugim domu,,szybko mi przytargał,do dekoracji,,:hura: powiedziałam ,że wszystko co stare to dla mnie-hahahha  ,,maszyna po mamusi albo cioci,, trochę poczeka ,,bo nie mam pomysłu na nią,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...