Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Krista napisał:

Dzień dobry!!!

@Mirelka1965@Baśka powtarzająca się mam nadzieję, że mądrze zabrzmiało. Bardzo się starałam żeby nie było propagandowo, arogancko, butnie, budyniowo, rudorydzowo etc.:d

Dobrze was czytać, uśmiałam się na początek dnia, weekendu. Pzdr:d 

 

Mądrze zabrzmiało :szydera: Widać, że nie palisz mentolowych :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A co? Dziurkę przewierciliście przez ścianę? :haha:

Nie:haha:Ja z jednej strony korytarza on z drugiej, tylko muszę głosno bo niedosłyszy:o znowu nowy wydatek, musi do uchologa aby aparat zapodał / czas swoje robi /,jeszcze zostało nam balkon i przez okno.;)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Nie:haha:Ja z jednej strony korytarza on z drugiej, tylko muszę głosno bo niedosłyszy:o znowu nowy wydatek, musi do uchologa aby aparat zapodał / czas swoje robi /,jeszcze zostało nam balkon i przez okno.;)

Mam w planie w ramach kwarantanny pomalować pokój.  Ciekawe czy uda mi się to przeżyć :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hawana napisał:

Mam w planie w ramach kwarantanny pomalować pokój.  Ciekawe czy uda mi się to przeżyć :haha:

 

W ramach kwarantanny wzięłam się za odkurzanie :haha: Już 1/5 powierzchni płaskich udało mi się odświeżyć...a na reszty weny brak :haha: Ale żyję :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, hawana napisał:

Mam w planie w ramach kwarantanny pomalować pokój.  Ciekawe czy uda mi się to przeżyć :haha:

 

Jaa do wczoraj się nie nudziłam,pucowałam, sortowałam, wczoraj wyjęłam albumy ze zdjęciami i wsiąkłam, mam zrobić porządek a siedzę i oglądam.....wspomnienia i złość:ona uciekajacy czas,,,,no zobacz jaki słodziak ze mnie. Od małego na osiołkach jezdziłam:donos: pamiętam ten dzień doskonale,mama mnie ustroiła i taki Pan jeździł z osiołkiem i zdjęcia robił.

90662013_886825995103641_5710770863893118976_n (2).jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Dokulałam się i ja :oklaski:I tak się zastanawiam, co by tu mądrego napisać :oops: Ale wena poszła w pisduuuuu :haha:A może izolacja robi swoje? :haha: Z wiadomości frontowych zapodam, że w żadnym z okolicznych sklepów nie mogę kupić cienkich Winstonów mentolowych >:( Nie...nie...sama nie odważyłabym się wymknąć ciemną nocą i opłotkami po zakup tego ważnego produktu :haha: Moi dostawcy oblecieli okolicę bliższą, a dzisiaj wyruszą w okolicę dalszą po ten produkt deficytowy :haha: Braki rzeczonego produktu uważam za porażkę na miarę braków papieru toaletowego! :haha:No..bo jak można tak ważny element życia codziennego racjonować..no jak?! :haha: Toż to skandal! :haha: I jak tu żyć?! No jak?! :szydera: Nic to...niech jeszcze i to :szydera: Niemniej pozostaje mi życzyć wam i sobie fajowskiego dzionka, dużo uśmiechu, spokoju i słonka :oklaski:

Kup więcej...no wiesz....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...