Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Joy napisał:

Wygląda jak Mekka.Tylko dziwnie pusto wokół.Ciekawe dlaczego..........

Miały i inne szyickie thatchery pojechały do Chin przekonać chińskich sufitów i ...mamy rezultat wojen religijnych:haha:i koronka:szydera:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

Miały i inne szyickie thatchery pojechały do Chin przekonać chińskich sufitów i ...mamy rezultat wojen religijnych:haha:i koronka:szydera:

Imamy(od imam)  i inni szyiccy nauczyciele pojechali nawracac chińskich sunitow. 

Rywalizacja i spór między sunitami i szyitami jest znana przyczyną wojen religijnych, ale nadgorliwosc wszystkich gubi.

Gupi srajtek zmienił :szydera:

Ciekawe kto tą nowomowe zrozumiał :szydera:

A prawdziwa przyczyna przybycia koronka do Iranu to wlasnie te podroze na misje.Nie Chińczycy a Arabowie sobie to przywieźli.

Ale czy Mekka jest opustoszala tego nie wiem:haha: Przywódcy duchowi różne dziwne rzeczy głoszą :szydera:

 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Imamy(od imam)  i inni szyiccy nauczyciele pojechali nawracac chińskich sunitow. 

Rywalizacja i spór między sunitami i szyitami jest znana przyczyną wojen religijnych, ale nadgorliwosc wszystkich gubi.

Gupi srajtek zmienił :szydera:

Ciekawe kto tą nowomowe zrozumiał :szydera:

A prawdziwa przyczyna przybycia koronka do Iranu to wlasnie te podroze na misje.Nie Chińczycy a Arabowie sobie to przywieźli.

Ale czy Mekka jest opustoszala tego nie wiem:haha: Przywódcy duchowi różne dziwne rzeczy głoszą :szydera:

 

Nie masz pojęcia na ile sposobów to rozbierałem. Odpuściłem bez komentarza z nadzieją, że tylko kobieta zrozumie kobietę i o tym coś drapnie. Cierpliwość znów opłacała się, by nie robić zupełnie niepotrzebnej gównoburzy. Dzięki

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LACH napisał:

Nie masz pojęcia na ile sposobów to rozbierałem. Odpuściłem bez komentarza z nadzieją, że tylko kobieta zrozumie kobietę i o tym coś drapnie. Cierpliwość znów opłacała się, by nie robić zupełnie niepotrzebnej gównoburzy. Dzięki

:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Witam . ja już w domu od 6 rano. Kontrola graniczna w mierzeniu temeratury i wypisaniu swoich danych.Jestem na kwarantannie, zgłosiłam do sanepidu. Mąz zrobił zapasy i wyjechał do córki. Syn z synową wcgodzą innym wejściem i zero kontaktu. / tylko na skype/ . pozdrawiam. chyba wszystko wypucuje po 2 razy.

To chyba dobre wieści ? 

Może zacznij szydełkować bo zwariujesz w odosobnieniu. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Kurczę..szkoda.

No, teraz w dobie koronawirusa to i tak byłoby ciężko, ale mam cię w planach już od dawna, więc prędzej czy później się poznamy. W ogóle to kilka osób, jeszcze z Hiltona, chciałabym poznać, bo fazę odosobnienia mam juz za sobą (trzeba wybaczyć dystymiczce, my tak mamy niestety). Jak będę jeździła już samochodem, to może sobie rundkę zrobię tu i owdzie, ale to jak się uspokoi sytuacja.:)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jutro jechać na parę dni na ryby, 

ale moja sąsiadka rano zrypała mnie telefonicznie (mówiąc delikatnie) jak burą sucz,

mam siedzieć w domu, a ona będzie mnie sprawdzała (no nie wiem jak z De),

no ale skuliłem ogonek pod siebie i jeszcze dziś siedzę w domu.

Dopiero prawie 14 lat jest moją sąsiadką, a już zachowuje się jak żona :)

No pierwszy raz takie coś się jej zdarzyło - no jakoś to przeczekam jak Convid-19

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To chyba dobre wieści ? 

Może zacznij szydełkować bo zwariujesz w odosobnieniu. :haha:

chałupkę przeczyszczę porządnie, /nawet grzbiety ksiazek:)i przymusowy urlop a co należy się jak kurze ziarnko. Jeszcze mam was:serce: wpadnij czasem na słówka. buziaki

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też budzę się przy kawie, ale wstać mi się nie chciało... Pocieszające, że wczoraj zaczęłam drugi tydzień na nowej sztelli… Sztella trudna, z niewidomą dementyczką, od której oderwać się nie sposób i której charakterek utrzymuje na wodzy tylko mój profesjonalizm... Dobrze, że mam doświadczenie bo pewni nie dałabym rady.., więc chwalę siebie :d

Miłego dzionka, byle do przodu i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...