Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, hawana napisał:

Janeczko, zartowalam, pyskowalam w wątku o koronawirusie i bana miałam :haha:

Wracam z banicji :oklaski:

Nie szkodzi, że zartowałaś, z siebie trzeba umieć się śmiać, a nie każdy to potrafi :cmok:. Postaraj się nie pyskować więcej, bo Ciebie tu brakowało:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Lawenda vera napisał:

Załapałam się na ostatni prom, tyle tylko ze w kierunku Niemiec. Witam z Hesji.Zdaje się,że będę tu kwitła dłużej niż mam kontrakt. Szlag by trafił.....

Kochana, nie jesteś sama:d

Witamy i przytulam, tu można :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lawenda vera napisał:

Załapałam się na ostatni prom, tyle tylko ze w kierunku Niemiec. Witam z Hesji.Zdaje się,że będę tu kwitła dłużej niż mam kontrakt. Szlag by trafił.....

Nie wiem dlaczego ale myślałam, że do Bawarii uderzasz? Gdzie jesteś w Hesji Lawendo?

Oraz dzień dobry wszystkim!

I zapytowuję. Gdzie jest Baśka Niepowtarzalna? Niech już wypluje ten knebel bo ileż milczeć można?>:(

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lawenda vera napisał:

Załapałam się na ostatni prom, tyle tylko ze w kierunku Niemiec. Witam z Hesji.Zdaje się,że będę tu kwitła dłużej niż mam kontrakt. Szlag by trafił.....

Nie martw się na zapas i witaj na niemieckiej ziemi :)

Szkoda tylko, że tak daleko od Monachium..

 

Dobry wieczór Opiekunkowo, po nerwówce ostatnich dni cieszę się z prostych rzeczy,  weekendu, wiosny, wycieczek rowerowych i nawet z tego, że szefa nie będzie najprawdopodobniej do czwartku ;).

A krokusy i forsycje kwitną jak szalone i za nic mają koronę, granice oraz ograniczenia wszelakie również :)

 

IMG_20200314_151018.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie wiem dlaczego ale myślałam, że do Bawarii uderzasz? Gdzie jesteś w Hesji Lawendo?

Oraz dzień dobry wszystkim!

I zapytowuję. Gdzie jest Baśka Niepowtarzalna? Niech już wypluje ten knebel bo ileż milczeć można?>:(

 

 

Okolice Frankfurtu. Ładnie tu. Hesja to jedyny zachodnioniemiecki land, gdzie nie pracowałam, nadrobię zaległości i spadam, ostatecznie jak nic nie bedzie jeździło, to dygnę na piechotę. 900 km zrobię w jakieś 45-50 dni. Co to dla mnie, pestka.

Hawana,salazar :serce:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DaGa napisał:

Nieradomianka ale to az widac ze zdjecie z cyklu Historia PRLu. Biedra ma uniformy i wystroj sklepow identyczny w calej Polsce a nie vintage.

Ok. DaGa

Ten obrazek, to taki fejk, jakich teraz jest wiele, że w Biedrze wszystek towar wykupili. Masz mnie

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Od wczoraj mam katar i kicham. To pewnie wirus w koronie :szydera:

oj tam, to pewnie zwyczajne, pospolite wirusidło, żaden tam nawet kandydat do korony :p; niemniej życzę Ci "na zdrowie" ilekroć kichniesz :tak2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Kochani. Wyśpijcie się dobrze, nie zrywajcie się w środku nocy, aby babce/dziadkowi pampersa zmienić , bo i tak znajdzie sposób, aby zasikać całą pościel, łącznie z kołdrą. Po to mamy pralki, a nawet ...suszarki. honey boo boo mama june GIF by RealityTVGIFs

Żeby nie było wątpliwości: to mówię ja - ta idiocina:grzmotnąć:, która chciała jechać na 3 tyg. z 3-krotnym wstawaniem w nocy, hehe.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zostaje w De,

mnie już wkur...wia kustykanie o tych kulach,

po co w domu - lepiej na powietrzu

Piep....sze to wszystko, opłaciłem kartę wędkarską,

jutro - tzn dzisiaj pakuję samochód,

biorę coś z lodówki

(jak głupi narobiłem szorm, fasolki, gulaszy, mięsa - troche po drodze zawiozę PO Teściowej)

biorę dwa śpiwory, dwie palety drewna i w poniedziałek wypiep..szam na tydzień nad Wisłę,

nie wysiedzę już dłużej w tych czterech ścianach,

półtora miesiąca sam, cała rozrywka od dwóch tygodni (przez miesiąc w ogóle nie ruszałem się z domu) to schodzenie 5 minut o kulach z I piętra i spacer na drugą stronę ulicy do sklepu - choć sam nie wiem po co -

- zabija mnie to

 

Edytowane przez Darekr
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...