Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Kocurek napisał:

Witam  Brać Opiekunkową. ja tak nie w temacie mam pytanie. W jakim sklepie w Niemczech szukać pasmanteri,potrzebuję czarnej koronki. Pozdrawiam serdecznie.

 

sklep TEDÌ i KiK bynajmniej na tym adresie mają...nawet gumki, guziki...koronki też 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rozamunda napisał:

Nie wiem na jakim topiku zapytać pewnie nie tu ale może mi ktoś pomoże znacie nazwę oleju przeciwko odleżynom, jakiś w brązowej butelce i nazwa krótka ??? Dzięki za każdą podpowiedź.

Nigdy nie bierz się za rzeczy które są nam zwykłym opiekunkom zabronione wykonywać tu w Niemczech. Lekarz od odleżyn nie ty.  

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ania39 napisał:

Nigdy nie bierz się za rzeczy które są nam zwykłym opiekunkom zabronione wykonywać tu w Niemczech. Lekarz od odleżyn nie ty.  

Wiem Aniu ale odleżyn jeszcze nie ma lekarz też nie przychodzi i rodziny brak ,kiedyś moja koleżanka ciało pdp.smarowała profilaktycznie jakimś olejem i nazwy zapomniała

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Do domu dotarłam wczoraj, ale byłam padnięta jak kawka. Coraz gorzej znoszę te 24-godzinne jazdy. A teraz jem, piję, spaceruję, bawię się z psem i nie tylko :haha:. W domu jest fajnie, bawcie się dobrze jak i ja się bawię.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Rozamunda napisał:

Wiem Aniu ale odleżyn jeszcze nie ma lekarz też nie przychodzi i rodziny brak ,kiedyś moja koleżanka ciało pdp.smarowała profilaktycznie jakimś olejem i nazwy zapomniała

To kto po stronie niemieckiej zarządza sztelą ? Zgłoś agencji,  że odleżyny.Nie wyskakuj przed szereg,  jesteś TYLKO opiekunką. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Robaczki :):cześć2:

Składającym życzenia urodzinowe serdecznie dziękuję :d

Tym, co nie złożyli, również ;)

Przepraszam, że dopiero dzisiaj, ale tak się złożyło, że nie miałem czasu tu zajrzeć. 

Pochwalę się tylko, że urlop z Panią Misiową był bardzo udany :327_sunny::517_motorboat::dobrze:

Na razie, z konieczności "rozstaliśmy" się i jestem w Polsce, ale zaniedługo wrócę do niej, jak weksel z banku :d

Że szteli mam teraz urlop aż do końca września i już planuję wrześniowy urlop w Spreewaldzie. 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, beatrix+ napisał:

To kto po stronie niemieckiej zarządza sztelą ? Zgłoś agencji,  że odleżyny.Nie wyskakuj przed szereg,  jesteś TYLKO opiekunką. 

Jest opiekun prawny to do niego zgłosze że coś się dzieje(czerwone plamy w dwóch miejscach), bo jak pisałam odleżyn jeszcze nie ma ale lepiej wczesniej reagować  ,chyba że stwierdzi że panikara jestem bo to taki ,,burak " jest.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rozamunda napisał:

Jest opiekun prawny to do niego zgłosze że coś się dzieje(czerwone plamy w dwóch miejscach), bo jak pisałam odleżyn jeszcze nie ma ale lepiej wczesniej reagować  ,chyba że stwierdzi że panikara jestem bo to taki ,,burak " jest.

Jasne, a jak złamie nogę to może stwierdzić, że ma drugą...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle na forum nie moglam wejsc.

Moze teraz sie uda? 

Próbuje spakowac moje klamoty , tylko troche tego jest. 

Dwa wory 60 litrowe idą do Caritasu. 

Jeden kofer pojedzie z kolezanka.

Kurde, jak ja nie lubie pakowania. 

 

received_679996565798138.jpeg

received_493037628108645.jpeg

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu w czołówce skowronków forumowych się mieszczę :oklaski: I zdążyłam nawet kawusię posiorbać :oklaski: I nawet co nieco klepanek nadgonić :haha:Pogoda pod wściekłym Azorkiem i nie nadaje się na prace ogrodowe, ale za to grzybki będą :oklaski: Może nieco za chłodno, ale ściółka odpowiednio nawilżona, no i pełnia księżyca wczoraj była :oklaski: Tylko czy ja znajdę czas na te przyjemności? :haha: Nic to...i tak się cieszę szczęściem innych grzybofiśniętych :oklaski: A tymczasem image.png.2f8a204d79bae6a18d7f308e32cb87ec.png  

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

@geronimo ale dawno nie gadaliśmy. 

Nie zadzwonisz, nie napiszesz....

Taki z Ciebie kolega :(

Podróżnik wrócił z dźungli po długiej nieobecności.Ale jakiś inny niżzwykle,smutny,płaczliwy.Zaniepokojona żona pyta:co się dzieje kochanie,czemu płaczesz po kątach?

Bo wiesz ,poznałem tam takiego wspaniałego goryla.....

No i co?

Jak to to co?płacze mąż.Nie pisze!Nie dzwoni!:(:(:(:trele::trele::trele:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Podróżnik wrócił z dźungli po długiej nieobecności.Ale jakiś inny niżzwykle,smutny,płaczliwy.Zaniepokojona żona pyta:co się dzieje kochanie,czemu płaczesz po kątach?

Bo wiesz ,poznałem tam takiego wspaniałego goryla.....

No i co?

Jak to to co?płacze mąż.Nie pisze!Nie dzwoni!:(:(:(:trele::trele::trele:

Dlatego tak napisałam Kasiu, bo pamiętam ten humorek który wstawiłas :)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, geronimo napisał:

@Barbara48 Dzisciaj wieczorem sie odezwe, musze tablet naładować.Od dłzszego czasu go nie używam.

Tyż się pakuję, kurde poczta niemiecka dość skutecznie mnie rujnuje, dzisiaj chce wysłac monitor a to waga dośc pokaźna

:d

Ok, okolo 19 prosze :)

po kolacji. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...