Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Mirelka1965 napisał:

1340558332_dziedobryponiedziaek.png.4b212a34ea6a50f36f09a21111b14e45.pngkażdemu z osobna i wszystkim razem :oklaski: Popadało, powietrze zrobiło się rześkie, a teraz przygotowujemy się do zapowiadanych upałów na kolejne dni :haha: Niemcy dzisiaj świętują, a ja zostałam już totalnie zniemczona, bo też będę świętować...swój wolny dzień :szydera: W planach wycieczka do Charlottenburga i Gedächtniskirche...a i nie zapomnimy z @lucyna.beata o lodach, torciku, kawusi i jakiejś niezdrowej przekąsce na niemiecką modłę :oklaski: Ale to dopiero za trzy godziny :haha:Na razie mam kawusię w hoboczku i zaległości klepankowe do odrobienia :haha: Nic to...dam radę :oklaski: Ale na żadne bieganka, czy inny wysiłek poza umysłowym, się nie piszę :szydera: Niech moc będzie z nami :oklaski:

strawilam wczorajsze szlaenstwo wiec dzisiaj mozemy zaczac na nowo uzupelniac brak kaloryczne :haha:, krteczka na deszcz czeka grzecznie bo przeciez w niunki platz sie znajdzie

suchy prowiant szogunowi zrobilam wiec z glodu nie zejdzie przez te pare godzin i ...zacieram reki na wypad do potem zatem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam ochotę nałożyć sobie farbę na włosy ....kolorek mi spłowiał . Dobrze , że mi się odechciało i postanowiłam farbowanie przełożyć na dzisiaj . Jednak dzisiaj też wezmę na wstrzymanie ....coby Jadzi nie drażnić . Późnym popołudniem moja Jadziutka mało co a by na zawał zeszła , kiedy wnuczka zaproponowała , że umyjemy jej głowę . Jeżuuuu...co się działo ! Jak w ogóle Michasia mogła wyjść z taką propozycją przy tak wielkim święcie ?! No oberwało się bidulce podczas rozkładania babcinych leków ...aż mi jej szkoda było . Mnie również później nie ominęło , ale mi tylko uwagę zwróciła za nie takie jak trzeba zachowywanie się ...z odpowiednią miną oczywiście . Uffff...mam jednak szczęście , że leniwa jestem i farby na łeb sobie wczoraj nie nałożyłam  ....A ja se tak ładnie wczoraj paznokietki zrobiłam ...taki śliczny ciemnoczerwony kolorek lakieru  nałożyłam  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemne chmury ale humoru nie popsuja nie ma takiej opcji:ostrzegam:, po wczorajszym pelnym wrazen wieczorze musze odreagowac....

odespie nocke w pozniejszym terminie bo czasu szkoda....nigdy nie wiemy co czeka za rogiem...zycie pelne niespodzianek...

witam was zyczac tylko pozytywnych zaskoczen dzisiaj jutro i w kazdym momencie naszego bytu na naszej cudnej planecie....alez to zabrzmialo ...sorki za nutke refleksji ale wierzcie powod bardzo wazny i istotny jest 

milego dnia :dobrze::cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

strawilam wczorajsze szlaenstwo wiec dzisiaj mozemy zaczac na nowo uzupelniac brak kaloryczne :haha:, krteczka na deszcz czeka grzecznie bo przeciez w niunki platz sie znajdzie

suchy prowiant szogunowi zrobilam wiec z glodu nie zejdzie przez te pare godzin i ...zacieram reki na wypad do potem zatem

Kurteczka nie będzie potrzebna :szydera: Zapowiedzi nie wskazują na potrzebę jej zabrania :haha: Ale Niuniek miejsca ma dosyć...na rzeczy niepotrzebne też :szydera: Więc skoro masz potrzebę...to bierz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Kurteczka nie będzie potrzebna :szydera: Zapowiedzi nie wskazują na potrzebę jej zabrania :haha: Ale Niuniek miejsca ma dosyć...na rzeczy niepotrzebne też :szydera: Więc skoro masz potrzebę...to bierz :szydera:

mirabelko...wiesz ja nie z tych  co marzna ale chce kapiel ewentulana zrobic w terminie z gory ustalonym:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej słonecznej pogodzie ani śladu .Za oknem deszczowo ale ciepło .

Dzień bobry wszystkim.Nie wiem jak Wy ale ja nie nawidzę tutaj niedziel i wolnych dni bo ciągną się jak przysłowiowe flaki :słabo:.Mam tylko nadzieję,że pózniej rozpogodzi się na tyle aby wyjść z pdp na spacer i tym samym czas szybciej zleci.Spokoju Wam życzę :cześć:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)

Widzę ,że bateryjki w kropidłam całkiem Wam wyzdychały, bidule....A było sbie sprawić porządne akumulatorki,ha ha ha 

Dzionek kąpielowy,ciepły acz pochmurny:(Wrony się drą całkiem jak zimą.Musi będzie lało:(

Miłego, mimo wszystko:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)

Ja wkurzona od wczoraj, telefon mi się zablokował, musiałam go całkiem rozładowac aby zaskoczył.

Jakby tego bylo mało to wieczorem gaz się skonczył i woda zimna tylko.

Czekam aż ktoś z familii pojawi się na podwórku zeby zgłosić. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Rano też ciepłej wody nie było. Dziadek coś w piwnicy pokręcił i jest. :oklaski:

Zaplanowałam się dzisiaj przemalować a bez ciepłej wody raczej ciężko....

Wstrzymaj się z bólami ... jako i ja się wstrzymuję . Przemalujemy się jutro . Dzisiaj święto ...nie wolno nawet głowy myć ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wstrzymaj się z bólami ... jako i ja się wstrzymuję . Przemalujemy się jutro . Dzisiaj święto ...nie wolno nawet głowy myć ! :szydera:

Dobrze że moja podopieczna tego nie wie bo za pół godziny kąpiel. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Rano też ciepłej wody nie było. Dziadek coś w piwnicy pokręcił i jest. :oklaski:

Zaplanowałam się dzisiaj przemalować a bez ciepłej wody raczej ciężko....

Ja taki sam zamiar miałam wczoraj. 

Szefin juz napalila w piecu to zaraz bedzie ciepła woda.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dziś pawera :oklaski:, odwalilam tyle już roboty dziś, ale już mam labe, nic dziś nie robię więcej. Obiad nawet dziadkowi w mikrofali podgrzeje wczorajszy, a ja zjem dziś "na zimno" Zakupiłam bułkę z rana w piekarni i zjem że schabowym. 

Jakas duchota się robi, słońce nie takie czyste, ale mocno grzeje, więc dziś na przerwie idę się opalać, no i kawka też będzie :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Magdzie napisał:

Ale mam dziś pawera :oklaski:, odwalilam tyle już roboty dziś, ale już mam labe, nic dziś nie robię więcej. Obiad nawet dziadkowi w mikrofali podgrzeje wczorajszy, a ja zjem dziś "na zimno" Zakupiłam bułkę z rana w piekarni i zjem że schabowym. 

Jakas duchota się robi, słońce nie takie czyste, ale mocno grzeje, więc dziś na przerwie idę się opalać, no i kawka też będzie :oklaski:

Ojejciu....jak będę miała ochotę to sobie wiadro kawy zaparzę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz B napisał:

dzięki bobru zdrowy, bez ciapek :d 

ale że jak to: może być taki malutki :szok: - dobrze że nie czyta, bo podniosłoby się mu...ciśnienie xd

No nic tylko po pysiolu nachlastać ....przecież to prawie zniesławienie ...no niee ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano babcia sobie wtarła we włosy piankę usztywniającą....kiedy to zrobiła ? Nie wiem. W każdym razie jak wstała to parsknęłam śmiechem bo wszystkie włosy jej stały na sztorc...normalnie punk  :haha:

Uczesałam ją, trochę musiałam zmoczyć ale wyglądała normalnie.

Teraz przywiozłam ją na wózku od koleżanki i zajęłam się kolacją. Babcia została na " patio " i siedziała grzecznie w fotelu ogrodowym. Drzwi od domu były otwarte i usłyszałam jakies dziwne dzwìęki....wychodzę...babka klęczy na fotelu i sprawdza na parapecie zewnętrznym czy kwiatki podlane...qźwa...a jakby sie tak gibła do tyłu ?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59  moja Jadzia dzisiaj powyciągała zapiski " co komu " . Zapytałam , czy dla mnie też tam coś jest zapisane ? Stwierdziła , że jak ja jej coś zapiszę to ona mi też coś szrajbnie . Spytałam , czy już się wybiera , że takie przygotowania , ale powiedziała , że jeszcze nie , tylko tak na wszelki wypadek . Zdjęcie do nekrologu do gazety też ma wybrane ....takie sprzed 20 lat , bo pięknie na nim wyszła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...