Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, aniao napisał:

Nie zazdroszczę. Musisz się sama dowiadywać, nie dali Ci znać? Dla mnie to niewyobrażalne i odpukać jeszcze mnie nie spotkało. Ja mam zawsze jakieś terminy zaraz po przyjeździe. Spokojności :cmok:.

Moje terminy poszły się... :papieros:... Dzisiaj to jestem niespotykanie spokojny człowiek. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, alina0610 napisał:

Hej,hej! Może zrobiłabyś fotograficzną wystawę swoich robótek?Jestem ciekawska Następnym razem , jak przyjadę do pracy , to też będę robić serwetki!Pozdrowionka!

Aluś,  nie mam jak krochmalić.Wrzucam zatem do walizki i leżakują czekając na lepsze czasy. Bo w domu reż NIE mam czasu,  bo remontowy armagedon. 

Ale kiedyś mi się odważę i zrobię reklamujące zdjęcia i na all puszczę. Problem w tym,  że ja nie umiem CZYTAĆ TYCH WSZYSTKICH ROBACZKÓW z wykresów. Ja sie tylko posilkuję na filmikach yt.

Teraz taką robię:

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się zdarzyło, że zmienniczka w busa nie wsiadła.

Firma powiadomiła o tym, ale ja i tak nerwa miałam, bo wiadomo, jak to w Pl- plany od pierwszej godziny pobytu.

Na szczęście córka pdp akurat była na miejscu, ja mogłam spokojnie wyjechać.

 

Spokojnego dnia.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też robię miejsce innym:oklaski:zresztą idziem na spacer, dziadek kawę wypije i zje kawaleczek sernika z wtorku :oklaski:

Wracając z przerwy napotkałem dziadka Teresy, dostał na plecy ode mnie, mało co a nie przywalila bym mu łaska. Sam poszedł na spacer, chwalił się, że nawet buty sam sobie założył. Masakra, on tak fatalnie chodzi, fakt że przy balkoniku, był, ale mimo to. Zadzwoniłam po Teresę, żeby zabrała go. A dziadek tylko dlatego wyszedł, żeby zobaczyć z której strony Teresa nadchodzi, nie daj boże, żeby od strony naszego kolegi. No masakra, jak dziecko, brak słów. 

Edytowane przez Magdzie
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siema waszmosciom...tym co na roboty zajechali z fasonem zycze luzu a wam i sobie.....lenistwa...zapowiadaja sie mega ciezkie miesiace na zleceniu...damy rade..nie takie sie rzeczy na drodze napotykalo.....

pozytwnej energi nade wszystko moi drodzy , sily psychicznej dla naszych pdp i dla nas...plote bez sensu ale wydarzylo sie tu dzisiaj duzo ...bardzo duzo i jeszcze z myslami do ladu nie doszlam

istota_wspomnien_polega_na_tym_2014-05-09_10-23-47.jpg.8d03a178e93b4b9c8d6bf73615c3a0d2.jpgna dzisiejszy dzien to wlasnie w rece mi wpadlo i moze to nie ten watek ale mysle ze mi wybaczycie

milego popoludnia 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...