Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

I po kiego grzyba otwierałam tego linka ?!.....Szczególnie to " noch " mnie zabolało . Przecież i tak jestem młoda ....dla PDP . Co za / zwierzątko jedna ! / to napisała :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Maria Jolanta napisał:

O mój losie... pamiętam takie czasy w polskiej służbie zdrowia, że rękawiczki zdejmowało się w taki sposób, by móc je założyć znowu... nadmienię że rękawiczki jednorazowe  

Ta pani zmieniła moje pojęcie hard core

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Mnie zemdliło z lekka jak kremowała glacę z łuszczycą ( albo grzybicą ) i zębole też gołymi rączkami brała. Tego jest więcej niestety....

Też zwróciłam na to uwagę. 

I czego ona to tak karmi,  skoro obiad sam jakoś ogarnia?

No, życie na dwa domy. 

Taki los..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minus 5....narzucilam sto warstw na grzbiet i czapke gdzies odnalazlam....no powiem wam ze faktycznie ziiiiimno....ale dymek to dymek

stoi kubel z kawa i czytam was sobie...prawie...no prawie na finiszu jestem 

guggy.gifjeszcze troche i dokladnie tak zrobie...obudze sie kawe wypije a potem zakutam sie w kolderke i bedenicnierobic..poki co wyobrazam sobie wlasnie takie poranne lenistwo

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Nie śpię od 4tej,teraz druga kawa, zaraz biorę się za ostatnie prasowanie, żeby później na wariata nie latać. Dziś zapowiedziana wizyta kolegi znaczkowego, więc popołudnie wolne :oklaski:, a jutro już o tej porze będę bliżej Pl :oklaski:, no to miłego dnia rodacy :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.8bb0b4e52a340745a117d96aed2901c1.png Obudziłam się po uderzeniach młoda pneumatycznego...znaczy się, że budzik zadzwonił :haha: I jeszcze nie kumam, czy to  już wtorek nadszedł :haha: Ale skoro już wstałam, to powiem wam, że nie pamiętam co mi się śniło, nie zarejestrowałam jaka pogoda na zewnątrz, nie powiem czy szlugasek smakował i nie powiem, czy kawusia już pomaga...taka zamulona jestem :haha: Nic to...może się rozkręcę :haha: Pożyczę wam jedakowoż wyśnionego, wymarzonego, radosnego, szybko płynącego, a co za tym idzie miłego dzionka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...