Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wam powiedzieć co myślę o tej przysłowiowej "Niemieckiej punktualności" o której już słyszałem dawno dawno temu jeszcze zanim zostałem opiekunem i postawiłem nogę w Niemczech. Niemiecka punktualność to jest za przeproszeniem.... GÓW*O PRAWDA!   Pracuję jako opiekun 6 lat i bardzo bardzo często Ci Niemcy (czy to ktoś z rodziny, czy majstrowie do zreperowania czegoś, itd.) spóźniają się strasznie, i też na odwrót często za wcześnie przychodzą niż o ustalonej godzinie.  Może i Niemiecka dokładność to prawda, ale na pewno nie punktualność.

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ Tak tez powiem,ze nie jestem wyjątkiem i nie tylko ja jestem dobra bo wszystkie polskie opiekunki sa dobrei jak chcą to niech czekają:$Jednego nie rozumiem , jezeli im mówiłam z mam umowę od tego do tego, pózniej jest wymiana , a syn swoje robi i na okres świat do domu starców oddaje jak spokojnie mógłby byc w domu z opiekunką,Swiadomy człowiek na umyśle a robią z nim co chcą

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...