Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Blondi napisał:

Objechałam wczoraj Obi i jeszcze jeden jakis Globus, pustki w tych molochach,ludzi niet, towaru od zatrzęsienia ale nie tego co ja szukałam:szydera: ale popatrzeć co mają to chętnie,:tak2: powiem Wam,że te ich świąteczne rzeczy,stroiki, coś okropnego,nie mają talentu do tworzenia,brakuje im  @Joy ,,ona by im pokazala na czym rzecz polega,,, 

O,jak miło :) I nie zaprzeczę,bo nie grzeszę skromnością:haha: Na ostatnie BN przed zamknięciem kwiaciarni wymyśliłam sobie nietypową choinkę jako dekorację wystawy .Chyba się podobała :) 

10676163_897859276890991_1053607340053175573_n (2) (Kopiowanie).jpg

10731217_897736253569960_4602091289380908970_n (2) (Kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1611030623_dziedobrywiewirka.gif.a01cbb9bde2f569e2822222c01aa99a2.gif Czy coś dodać, oprócz tego, że zimno, ciemno i mokro? :haha: Posiorbię sobie i poczekam, aż podniesiecie odwłoki z ciepłych łóżeczek...:haha: Skoro kawusia się siorbie, nikotynka w żyłach wre to oznacza, że nadeszła pora na czytanie zaległości...:szydera: Miłego dzioneczka wsiem żełaju z serca mego, całego...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry z białego Monachium :)!

 

Hmm, zaskoczyła mnie ta zima i, mimo, że za nią nie tęskniłam, to daje znać, że zbliża się wyjazd do domu. Czego i Wam życzę :), i jeszcze ciepła, i uśmiechu, i spokojnego tygodnia też :).

 

Dla niepoznaki i zmylenia przeciwnika zdjęcie, które zrobiłam w czwartek 

 

 

 

 

kwiaty pani A..jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Od dwóch tygodni słyszę odlatujące gęsi. Najpierw słyszę a dopiero potem zadzieram głowę by je zobaczyć. Drą się pewnie na siebie że mają spóźnienie. :haha:

Ja jeszcze nie słyszałam, a tu mam portal przelotowy O.o i sobie wymyśliłam, że do tej zimy to jeszcze trochę ... Chyba, żeby mnie zmylić, to zmieniły trasę :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.....

Przedostatni mój dzień na wycugu , wycieraniu czyichś kątów . Jutro jadę do domu . Dobrze mi tutaj u dzieci , ku uciesze synowej  wykazuję się w kuchni  , ale z tyłu głowy już mi coś  warczy ...czas mi ucieka , ciężko będzie go dogonić . Myślę ( jeszcze trochę ..tak ! ) , że dam radę ...i aby do przodu .

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry.....

Przedostatni mój dzień na wycugu , wycieraniu czyichś kątów . Jutro jadę do domu . Dobrze mi tutaj u dzieci , ku uciesze synowej  wykazuję się w kuchni  , ale z tyłu głowy już mi coś  warczy ...czas mi ucieka , ciężko będzie go dogonić . Myślę ( jeszcze trochę ..tak ! ) , że dam radę ...i aby do przodu .

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Baśka, nawet w bajzlu ale bym siedziała i poganiała towarzystwo. Noż kuźwa ile można ? :przekleństwa:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Wczoraj miałam maraton filmowy...." Nietykalni " i " Planeta singli " Bardzo mi sie podobały oba....:d

A dziś o 7.00 już dostałam takiego wku.....rwa jak stąd do Niemiec....wnuczka na 7.00 umówiła sie z kolezanka na silownie...podrzucilam ja do tej koleżanki bo pada deszcz i jest zimno i miałam je zawieźć na tą siłownię....qźwa....czekałam chyba z pół godziny pod domem tej koleżanki a te dwie wsiąkly i ani be ani me....telefon zostawiłam w domu więc żadnego kontaktu nie miałam...noszszsz....zawróciłam do domu a tam już córka z zieciem latają jak oparzeni bo Juleczka z koleżanką stoją na deszczu, przed domem a babci nie ma !!!....szofer zniknął !!! Powiedziałam, żeby sami pojechali bo ja musze się kawy napić i zapalić papierosa...:szydera:

Qźwa....cały dom na nogi postawiła przez zasraną siłownię.

Uwielbiam jak o Julce piszesz i cię wkurw bierze.

Dzień dobry wszystkim.Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...