Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Tak w ogóle to mam dziś imieniny. Wszystkich zapraszam na wódkę i bigos. Dla pań na stole tańczyć będą nago murzyni, panów obsłuży speckomando azjatek. Ja w tzw międzyczasie muszę zająć się Heinzem i jego gastrycznymi problemami, ale Wy nie krępujcie się

656329fe03d79bd528ce98eb2bc9418d.jpg.4a06b3cd73ca76ea466e865b31bbe4da.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrnelam do konca waszego pracowitego klikania

minus 1....czyli capeczko witaj....moze i jakies termoantygwalty..chociaz rower poki co musi  poczekac.....ostroznie bardzo siadam jak dobrze ulozona dama....czescia tylka..druga boli....bardzie mnie bark irytuje no coz...musze opony na zimowki zmienic :haha:

milego wieczoru zycze, na melanz sie zanosi u grzesia wiec milej zabawy

a dzidzi powiedz grzes ze dziewczyn najazd robia....da ci wolne albo sam bedzie chcial sie przylaczyc

najlepszego ci zycze ...zdrowka kasiory i takich innych fajnych tzw meskich rzeczy

ja znikam zwyczajowo ...taka pora, toranaga polegl po zakupach i spi...slysze go przez dwie pary drzwi..ale wole to niz nocne zycie staruszkow se porobie to i owo potem spokoj bedzie

bawcie i do jutra

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beatanie wiem jak u ciebie, ale TU wszystkie sa wqur...co nachylone pod katem.

Co by woda splywala,:mur:

Dlatego zapieram sie i nie chodze z PDP na wycieczki,

Jak mam kurczowo trzymac rolsztul,bo mi zjezdza na jedna strone,

to dziekuje,postoje!:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Polska drużyna zajęła pierwsze miejsce w skokach w Wiśle :oklaski:

A jak pięknie a' capella hymn kibice zaśpiewali,  aż łezka się kręciła...

 

Zajechaĺam się,  bo prócz okiennej kobyły 2m szerokiej, co wymyłam  to potem na kijki polazłam. 

Ale wciąga...

Po tym schudnięciu wszystko wisi,  zatem cza ujędrniać. xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...