Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Andreaa napisał:

ja to jak zwykle technicznie zawodze. 

Chcialam wstawic link do niem. mam talent z soboty,bo Polacy wystepowali,ale mi sie nie udalo.

Moze kto inny kiedys tam pomoze ;)

Ze zdjecia które zapodałaś wyżej udało mi się to odszukać. Pośmiałam się na dobranoc.

A w ogóle to miło Cię czytać znowu :)

https://www.rtl.de/videos/fairplay-crew-begeistert-mit-innovativem-tanz-5be6f54ea2ea507de50279b3.html

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeryKy napisał:

Ze zdjecia które zapodałaś wyżej udało mi się to odszukać. Pośmiałam się na dobranoc.

A w ogóle to miło Cię czytać znowu :)

https://www.rtl.de/videos/fairplay-crew-begeistert-mit-innovativem-tanz-5be6f54ea2ea507de50279b3.html

jak zwykle pomocna. 

dziekuje. tez sie usmialam. wazne,ze przeszli dalej. 3 x na tak. Super.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo poczytałam, tylko niech mi nikt nie mówi że w tej robocie jest zajebiście dobrze za zajebiste pieniądze, nie ma takiej opcji. 

A jak ktoś ma to niech szczerze napisze na forum. 

Ja mam łatwą pracę ale za mnejsza kasę. 

Ale tu mnie nikt nie wykiwa.

Dobrze mi z tym.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno oko na TV, drugie na ciekawego boga,na którego natknęłam sie przypadkowo-trochę o opiekunkowie,o życiu ,o ziołach.Zupełnie inny niż egzaltowane  i wciskane wszędzie "nieocenione opiekunki".Taki normalny w odbiorze.

https://www.aterima-med.pl/blog,henryka-janik-bio

Chyba pojdę lulu,zdaje mi się:)Dobranocki:)

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Barbara48 napisał:

Częściowo poczytałam, tylko niech mi nikt nie mówi że w tej robocie jest zajebiście dobrze za zajebiste pieniądze, nie ma takiej opcji. 

A jak ktoś ma to niech szczerze napisze na forum. 

Ja mam łatwą pracę ale za mnejsza kasę. 

Ale tu mnie nikt nie wykiwa.

Dobrze mi z tym.

w tej robocie jest zajebiście,zarabiam dobrze lub bardzo dobrze,mam 7,5 godzin pracy na dobę /w tym posiłki/ale -jak zawsze -nie ma z kim pogadać w cztery oczy,nuda jest taka ,że gadam sam ze sobą,ostatnio poderwałem niemkę ,w razie czego whisky czeka w lodówce:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maras1 napisał:

w tej robocie jest zajebiście,zarabiam dobrze lub bardzo dobrze,mam 7,5 godzin pracy na dobę /w tym posiłki/ale -jak zawsze -nie ma z kim pogadać w cztery oczy,nuda jest taka ,że gadam sam ze sobą,ostatnio poderwałem niemkę ,w razie czego whisky czeka w lodówce:d

Ale w szpilkach i spodniczce nie da sie chodzic>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudziłam się z bólem łba..

To już drugi dzień. 

Zatem  Goździkową  zapodałam, w miedzyczasie Szkodnik ziewnął , a co za tym idzie psice wstały na poranną toaletę .

Myślałam,  że 5.rano,  bo pęcherze  na zegarku się znają. 

A tu zonk,  czecia!

Trzecia w nocy!

Łebtowina puściła,  spać nie mogę  to brykam po forum. 

Psice zaś chrapią na przemian ze Szkodnikiem. 

2 tyg.do wyjazdu,  czyżby już MNIE dopadła reisefiber?

Umowy jeszcze nie mam,  choć walizka już się wietrzy...

Dzień dobry w talon razie,  bo 5.dochodzi. 

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Nie tylko @beatrix+...ma kłopoty ze spaniem . Od 4-tej tłukę się jak Marek po piekle ...za cholerę spać nie mogę . Najgorsze to , że nie jestem u siebie i mimo , że nikt pretensji by do mnie nie miał za jakieś szurania to staram się szanować czyjąś prywatność i udzielenie mi gościny . Zdołowana jestem okropnie .... Dziś jadę do siebie i wola twoja panie ....co będzie to będzie ...

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się powiedzieć "Dzień dobry"...ale czy on rzeczywiście dobry będzie? :haha: Trzeba w to wierzyć....:oklaski: Zatem cieszmy się z nowego dnia, dobrego dnia...:oklaski:1813013228_Dziedobrywtorek.jpg.ee2002a4086fb8d36dfb37e0a434ce5d.jpg Ja już tak...nawet siorbanie odstawiam....i szykuję się by cieszyć się tym kolejnym dzionkiem....:tak2: I tego życzę wszystkim...cieszmy się....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Barbara48 napisał:

Częściowo poczytałam, tylko niech mi nikt nie mówi że w tej robocie jest zajebiście dobrze za zajebiste pieniądze, nie ma takiej opcji. 

A jak ktoś ma to niech szczerze napisze na forum. 

Ja mam łatwą pracę ale za mnejsza kasę. 

Ale tu mnie nikt nie wykiwa.

Dobrze mi z tym.

Basia ja mogłabym napisać,że tak mam.Wszystko jest "zajebiste" i kasa i rodzina i mało pracy bo nie piorę,nie prasuję nie sprzątam ,obiady gotuję albo nie :) Ale nie napiszę,bo pdp jest trudna i demencyjna :( Do wszystkiego na nie.Godzinę tracę na wyciągnięcie jej z łóżka ,zanim zje śniadanie to jest południe.Wieczorem ten sam cyrk.A ,że jest prawie nie widoma to muszę ją odprowadzać do toalety bo sama to daleko nie zajdzie.I tu jest największy problem.Nie dociera do niej,że o 4 rano to ja nie pracuję.Dzisiaj miałam ochotę ją udusić jak usłyszałam Jolantaaaaaa. Jeśli uda mi się to opanować i będzie przesypiać spokojnie noce to miejsce jest idealne jeśli nie to nie wrócę,bo po przebudzeniu mam problem z zaśnięciem i chodzę jak zombi :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy ...skąd ja to znam ? Co z tego , że jest miło , że okazują nam sympatię ...kasa bardzo dobra ...sprzątaczka , niegotowanie i te inne pierdolety ... Wystarczy , że tak jak u Ciebie wybudzenie i potem trudności w ponownym zaśnięciu i doopa ....ma się wszystkiego dość . Też jak Basiunia nie bardzo wierzę w te idealne miejsca , bo zawsze znajdziemy coś na "nie " ....czyli normalka -życie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

Ogólnie napiszę- nie ma miejsc w 100% super. Zawsze jest jakieś "ale".

W rożnych miejscach pracowałam- lekkich za mniejsze pieniądze, przy zdrowych osobach, przy upierdliwych...Z rodzinką na karku...

Teraz mam super płatne miejsce, ale dementyk, którego przejmuję od 6 rano. Pocieszający fakt, że w ciągu dnia i w nocy mam spokój od niego i nie jest zbytnio męczący.

 

 

 

1493053764_qw6bhi_600.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

@Baśka powtarzająca się  dokładnie tak jest.Powoli zamieniam się w harpię o morderczych zapędach:szydera:  Jeszcze tydzień,dwa i po Joy śladu nie będzie,będę musiała zmienić nick na "kuba rozpruwacz" 

Ja też !....A jakie bogate słownictwo posiadam jak tak se w nocy po kręconych schodkach pobiegam to się w pale nie mieści . Przysłowiowy furman , czy szewc to wtedy przy mnie pikusie ...pikusiątka nawet :szydera:...Ale do PDP-go z uśmiechem podchodzę ....przeważnie . Czasem mu się oberwie ...ale lekuchno . Profesjonalna z ogromnymi pokładami empatii opiekunka jestem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...