Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Ja nie jestem hodowcą Rinji pokrył 6 suk, bo robił furorę na wystawach. Jeździliśmy z nim po całej Europie. mamy z 50 wnucząt rozsianych po całym świecie. Mamy też jego córkę, urodzoną w Czechach, Bonsai

FB_IMG_1512846698915.jpg

O matko i córko....moją Luśkę jednym nozdrzem by wciągnął....ciekawa jestem ile taki pies je ? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Dzięki. Przekaże mu. Już za 10 dni. A to moja suka

20180719_133332.jpg

A to zdjęcie jest boooskie :love: Uwielbiam takie duety , a już małe dzieci z molosami to bajka :love:

Piękne te Twoje psiaki . Też mam molosa , ale mój już jest genetycznym pacyfistą , więc mogę sobie tylko na taką rasę pozwolić , ponieważ moja asertywność w stosunku do psa leży dokładnie pod jego łapą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, violka napisał:

A to zdjęcie jest boooskie :love: Uwielbiam takie duety , a już małe dzieci z molosami to bajka :love:

Piękne te Twoje psiaki . Też mam molosa , ale mój już jest genetycznym pacyfistą , więc mogę sobie tylko na taką rasę pozwolić , ponieważ moja asertywność w stosunku do psa leży dokładnie pod jego łapą :haha:

A jakiego masz molosa? Bo to w Polsce nadal rzadkość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Nie taka rzadkość , osobiście co rusz jakiegoś spotykam . Ja mam Nowofundlanda :d

Mam na myśli procentowo z innymi grupami, np owczarkami ☺. Po sąsiedzku tutaj gdzie mieszkam w Niemczech jest śliczny Nowofunland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Nie chce mi się już. Bonsai to piękność. Można by z nią powalczyć. Ale dzieci, teraz Niemcy. Sama rozumiesz

Dokladnie wiem o co chodzi. Pasji mi nie brakuje, ale czasu tak.Mialam rottweilery.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grzegorz B napisał:

A jaką masz rasę? 

Juz nie mam. Mialam dwa rottweilery, reproduktory. Pierwszy zachorowal na raka, musielismy uspic,  drugi zszedl niespodziewanie na zawal w kwiecie wieku. Wzielam na odchowanie jego corcie(za krycie) i wraz z synem odchowywalam szczeniaczki. Teraz moj syn sie usamodzielnil, zajmuje sie zwierzetami zawodowo  a ja zmienilam robote.

Zdjatek nawet w fonie nie mam , tak dawno to bylo:szydera:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Juz nie mam. Mialam dwa rottweilery, reproduktory. Pierwszy zachorowal na raka, musielismy uspic,  drugi zszedl niespodziewanie na zawal w kwiecie wieku. Wzielam na odchowanie jego corcie(za krycie) i wraz z synem odchowywalam szczeniaczki. Teraz moj syn sie usamodzielnil, zajmuje sie zwierzetami zawodowo  a ja zmienilam robote.

To tyko to oceniali nas ci sami sędziowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

@fioletowa.mysz  miała hodowlę Nowofundlandów 

Z naciskiem na miala:d. Hodowałam tez konie trakenskie oraz...UWAGA...bażanty! Olsniaki himalajskie i tragopany:szydera:. Miałam tez białe pawie i puchoczuby. Oraz kilka innych ras psow oraz kotow. Te ostatnie byly najczesciej wynikiem mezaliansu gdyz prostaki z dachu napastowaly moje kotki. Proceder ten się zakończył w momencie gdy do mojej szarańczy dołączył kocur norweski leśny. Odkąd jestem bankrutem posiadam tylko dwa piesioły. Oba rasy kochanej. Oba z ulicy. Mam tez dwa koty. Jeden podworkowy a drugi w głowie:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Z naciskiem na miala:d. Hodowałam tez konie trakenskie oraz...UWAGA...bażanty! Olsniaki himalajskie i tragopany:szydera:. Miałam tez białe pawie i puchoczuby. Oraz kilka innych ras psow oraz kotow. Te ostatnie byly najczesciej wynikiem mezaliansu gdyz prostaki z dachu napastowaly moje kotki. Proceder ten się zakończył w momencie gdy do mojej szarańczy dołączył kocur norweski leśny. Odkąd jestem bankrutem posiadam tylko dwa piesioły. Oba rasy kochanej. Oba z ulicy. Mam tez dwa koty. Jeden podworkowy a drugi w głowie:haha:

oj tam oj tam ,,zaraz w głowie ,,:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dzisiaj mały zwierzyniec,,jeszcze mialam rybki -akwarium 200litrowe, króliczka miniaturkę, chomiczka dzungalskiego, piesków wcześniej dwa , jeszcze by się parę much i myszek znalazło , a zapomniałabym o żółwiu który parę lat spędził u mnie ale tragicznie zginął. Tak prawdę powiedziawszy to by mi jeszcze z parę psow wsadzili na siłę ale już powiedziałam dośc,,to jest obowiązek ,nie sztuka nabrać.. :tak2: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Blondi napisał:

Witam ludzików,,:oklaski: nic się nie dzieje ,,cisza sza,,ale też mam pieska kudłaczka , owczarek kataloński,stara jest i chora ,najgorsze to czesanie,,kudłów ma tyle i takie długie ,że tylko nieraz obcięcie wchodzi w grę,, no i agresywna do obcych,,,

katalonczyk4-e1501773841849.jpg

Piękna ta Twoja blondynka :love: tylko oczu nie mogę odnalezć :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...