Skocz do zawartości

Nie puszczajcie swoich żon do pracy!


Gość Andrzej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie puszczajcie swoich żon. Moja wyjechała najpierw do dziadzia na 2 miesiące, potem do tego samego dziadzia na 3 miesiące, a następnie na 6 miesięcy i tyle ją widziałam. Dziadzio ma moją żonę, a ja zostałem sam. Okazała się zwykłą materialistką a może odezwał się jakiś syndrom opiekunczy i wydaje jej się, że się zakochała. Uważajcie bo praca i rozłąka nie wpływają dobrze na związki. Smutne święta przedemną. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej powinno być,,Nie puszczajcie swoich żon do dziadzia"

No widzisz -takie jest życie,Twoja żona może była znudzona życiem w Polsce i tutaj odżyła -przy dziadziu.Poczuła się może dowartościowana -oj dużo można pisać na ten temat,,ale nie ma co polemizować -Ty jako mężczyzna się nie rozklejaj i bierz się za siebie.Popatrz dobrze na siebie i zobacz co Ty zle robisz i szybko się napraw bo pięknych kobiet w Polsce nie brakuje,,,głowa do góry ,,,ja też jestem sama na święta i się nie rozklejam-poradzę sobie,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koleżankę, która zaczęła jeździć do Niemiec bo miała dość męża alkoholika. Tak ucieka od niego do dzisiaj. Kiedy wraca wszystko jest przez miesiąc dwa w porządku, ale potem nie wytrzymuje i znowu wyjeżdża. Życie. Może Wasz związek nie był udany...
-------

no właśnie i tu masz racje na bycie ze sobą muszą walczyć o to obydwie strony w tedy taki związek ma powodzenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek z tym Dziadziem też nie będzie lekki. Tego jestem pewna. Starcy prawie zawsze są podejrzliwi i wymagają nie wiadomo czego. Opieka na bieżąco i kasa co miesiąc to rozumiem, ale kochanek w pampersie? to nie może się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek z tym Dziadziem też nie będzie lekki. Tego jestem pewna. Starcy prawie zawsze są podejrzliwi i wymagają nie wiadomo czego. Opieka na bieżąco i kasa co miesiąc to rozumiem, ale kochanek w pampersie? to nie może się udać.

ha ha  kochanek w Pampersie    ha ha  chyba  nie      ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten tytuł,,Nie puszczajcie swoich żon do pracy" -czyli żoneczki siedzą w domu i się pindrzą i od lustra nie odchodzą i malują pazurki i obskakują galerie i znoszą pełne siaty najmodniejszych ciuchów i butów i  wiodą bezsensowne życie ,,,, bo mężuś nie puści swojej gwiazdy do pracy ,bo mężuś zarabia i najchętniej by trzymał jeszcze w klatce i sam jeden oglądał .

a co ma taki dupek za przeproszeniem do po wiedzienia,jak w domu rządzi kobieta i kobieta sama decyduje ,czy będzie pracowac czy nie ,czy zakocha się za granicą czy w Polsce .czy to będzie pampers czy prezerwatywa czy sztuczna pochwa czy wibrator ,,,o czymś zapomniałam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi   ---pochwa dla kobiety?ha ha

O 4.04.2015 at 18:55, Gość Andrzej napisał:

Nie puszczajcie swoich żon. Moja wyjechała najpierw do dziadzia na 2 miesiące, potem do tego samego dziadzia na 3 miesiące, a następnie na 6 miesięcy i tyle ją widziałam. Dziadzio ma moją żonę, a ja zostałem sam. Okazała się zwykłą materialistką a może odezwał się jakiś syndrom opiekunczy i wydaje jej się, że się zakochała. Uważajcie bo praca i rozłąka nie wpływają dobrze na związki. Smutne święta przedemną. Pozdrawiam.

no to ten dziadzio jeszcze gryfny !  ale masz racje ,z tym apelem to do Rządu .!!!

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz stażu malzenskiego mam dobrych pare lat... wiem tez jak jest w malzenstwach przyjaciol i powiem jak znawca: nikt nie ucieka z malzenstwa, w ktorym jest super, albo chociaz fajnie... wiec jesli ktores ze wspolmalzonkow nie kwapi sie z powrotem do domu, to zastanowie sie dlaczego ktos nie kwapi sie z powrotem, lub wogole nie wraca.... i nie ma czym obciazac jakiegos dziadka, bo to nie jego wina, bo nie ucieka sie do kogos, tylko zawsze od kogos... bo z kobietami pewnie jest jak z facetami tez w wielu kwestiach ( i nie chodzi tu o kwestie typowo jedzeniową), bo jak mowi powiedzenie: najedzony w domu maz po restauracjach chodzil nie bedzie... nie o jedzeniu tu pisze, ale i o seksie i o bliskosci, więzi rdzinnej, zrozumieniu... takie jest zycie.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dziadkowi trafiła się ,,złota kura" ,może nie była złota sama w sobie ,ale dla dziadka jak najbardziej.,

Ja wychodzę z jednego założenia : nigdy nie potępiam ludzi którzy zmienili swoje życie i odeszli i się rozstali i zmienili partnerów itd, po prostu tak musiało się stać ,coś pęka  w środku i jest to silniejsze od wszystkiego ,to są te,, motylki", które rządzą naszymi ciałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Blondi napisał:

Po prostu dziadkowi trafiła się ,,złota kura" ,może nie była złota sama w sobie ,ale dla dziadka jak najbardziej.,

Ja wychodzę z jednego założenia : nigdy nie potępiam ludzi którzy zmienili swoje życie i odeszli i się rozstali i zmienili partnerów itd, po prostu tak musiało się stać ,coś pęka  w środku i jest to silniejsze od wszystkiego ,to są te,, motylki", które rządzą naszymi ciałami.

wlasnie tak... jedno mamy zycie... i jak drugiej stronie nie chce sie chciec, starac.... to co? w imie czego mamy znosic humory, fochy, ciagle niezadowolenie....

ja wam opowiem historyjke z mojego zycia: siedze kiedys w domku, jakas taka smutna....  podchodzi moj 9-cio letni syn i mowi: nie smuc sie mamo, ja Ci zrobie tak dobrze jak tatus Ci robi i bedziesz bardzo zadowolona, zobaczysz, poczekaj chwilke, tylko sie przygotuje, momencik... oki, dziecko wyszlo do lazienki, a ja w szoku siedze.... a mały Misio krzyczy  z lazienki: mamo, nie moge sie zdecydowac ktora wybrac, wezme dwie, a ty sobie wybierzesz ktora ci bardziej pasuje.... ja juz mam stan przedzawalowy... na co wychodzi moj Misio, niesie dwie szczotki do wlosow i mowi: siadaj, poczesze Ci twoje loki tak jak tatus ci szczotkuje i bedziesz tak samo zadowolona.....

uffff, zawalu nie bylo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@Betty masz cudownego synka ,,,świetnie się uczy ,będzie dobrym mężem,,,

Ty jeszcze nie wiesz jaki on jest pomyslowy.... jestem kiedys w sklepie z bielizna, ide do kasy ze stanikiem, Michas idzie obok, wtem zobaczylam sliczne niebieskie koronkowe majteczki i pytam: Misiu, myslisz, ze tatusiowi sie spodobaja? na co Michal powaznie odpowiada: nie wiem, nie widzialem nigdy naszego taty w koronkowych majtkach, ale najpierw zapytaj pani czy ma rozmiar taty.... ekspedientka malo nie padla :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Betty napisał:

Ty jeszcze nie wiesz jaki on jest pomyslowy.... jestem kiedys w sklepie z bielizna, ide do kasy ze stanikiem, Michas idzie obok, wtem zobaczylam sliczne niebieskie koronkowe majteczki i pytam: Misiu, myslisz, ze tatusiowi sie spodobaja? na co Michal powaznie odpowiada: nie wiem, nie widzialem nigdy naszego taty w koronkowych majtkach, ale najpierw zapytaj pani czy ma rozmiar taty.... ekspedientka malo nie padla :)

 

haahhahahaha a Betty pomyśl i ubierz tatusia w koronki-hahahha nawet nie wyobrażasz sobie jaki biedak będzie -wreszcie na bogato-hahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...