Skocz do zawartości

Odliczantus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, MeryKy napisał:

Jakie? Niektórzy przenoszą się na stałe za granicę i z dala od rodziny i jakoś żyją z tym.

 

kazdy robi tak jak czuje ...ja nie wyobrazam sobie na stale sie przeniesc.. w pl mam swoje dziecki swoje zycie swoich znajomych swoja przestrzen...wiesz ze kazdy ma swoje priorytety

natomiast jak napisala kolezanka i ja sie pod tym podpsialam jednym zdaniem....licz na siebie ..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To nienormalne, żeby używać odliczantusa do odmierzania czasu w drugą stronę ale ja właśnie w sobotę wyruszam na tamtą stronę. Z mieszanymi uczuciami bo: z jednej strony 6 tyg marazmu, rozmemlania, obijania sie o ściany /mimo, że własne/ a z drugiej strony...no właśnie też obijania się o ściany, obce ściany, ale jednak ze spinaniem siedziska, z ustalonym porzadkiem dnia i...tak nie do końca z pewnikiem tego jakie bedzie jutro, czyli trochę życie w napięciu, a więc nie aż tak przewidywalnie, a więc z małą adrenalinką. Ot! nie dogodzisz, no nie dogodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Do niedawna było narzekanie że niepotrzebnie stelomierz liczy ostatni dzień bo to dzień wyjazdu. Teraz źle bo go nie liczy. No, nie dogodzisz babom, nie dogodzisz. :haha:

Nie o to chodzi-stelomierzz "zrzuca" dzień rano a rozsądniej i logicznie byłoby ,gdyby "zrzucał" wieczorem.

Np.ja kończe pracę w niedzielę-czyli z dziś mam 7 dni a ten mi już z rana pokazuje 6 ,bo dziejszy dzień,który dopiero się zaczął już z odliczania "zrzucił".Dla mnie to nielogiczne-rano się dzien zaczyna  anie kończy.

Dzień przyazdu czy wyjazdu nie ma takiego znaczenia bo każda z nas liczy go sobie inaczej.Ja np.nie liczę,bo 11.03 w poniedziałek wracam do domu i nie jest to mój dzień pracy, tylko wyjazdu.Ktoś inny go sobie by policzył.

Stelomierz przecież ustawiamy sobie same wpisując konkretną datę,tak?Więc powinna ona spadać wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, foczka63 napisał:

Dzień przyazdu czy wyjazdu nie ma takiego znaczenia bo każda z nas liczy go sobie inaczej.Ja np.nie liczę,bo 11.03 w poniedziałek wracam do domu i nie jest to mój dzień pracy, tylko wyjazdu.Ktoś inny go sobie by policzył.

 

Ja najczęściej późnym wieczorem wyjeżdżam,zmienniczki często przyjeżdżają późnym popołudniem, więc u mnie dzień wyjazdu jest jeszcze moim dniem pracy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja jeden dzień dłużej :haha:

a mnie sie wydawalo ze konczysz 15 hmm? a moze to ja sobie odjelam?? a juz wiem....agencja mi jeden dzien dodala ..nie pytajac....ale oni juz tak we zwyczaju maja ale zostawie bo ladniej wyglada 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lucyna.beata napisał:

a mnie sie wydawalo ze konczysz 15 hmm? a moze to ja sobie odjelam?? a juz wiem....agencja mi jeden dzien dodala ..nie pytajac....ale oni juz tak we zwyczaju maja ale zostawie bo ladniej wyglada 

Joł...15-go zjazd :oklaski: Już zaczynam szukać busiarni, bo Eko-bus każe płacić za drugą torbę >:( Cacsu mało...kruca bomba, rezerwować już czas, bo przed świętami będzie obłożenie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...