Skocz do zawartości

Odliczantus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

@NNNdanuta to ja podobnie jak panna a nawet gorzej. Pracuję trzy miesiące i miesiąc wolnego. :haha:

Ale to jest Twoja stella, na której masz tylko zastępstwa. Ja z tej stelli nie chciałam robić swojej choć tu przyjeżdżam od  11.2017, a opiekunka którą tu zastałam i z którą się raz wymieniłyśmy znalazła coś lepszego. Dla niej  to nie była super stella , a dla mnie jest to najłatwiejsza ze wszystkich jakie miałam. I nie wiem czy nie zrobię sobie z tej stelli mojej stelli i nie będę przesiadywać po trzy miesiące i kazac sobie tylko zastępstwa w wyznaczonych przeze mnie terminach O.o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Ty??????/No nie wierzę!Dlaczego to Ty się masz dopasowywać?Tym bardziej jeśli planujesz tam wracać?Nie kumam czaczy:(

Napisałam meila,okazało się ,że koordynator tu w De namieszał.Pierwszy raz tak mam ,żeby koordynator w De sobie sam zmiany ustalał.Chyba brak przepływu informacji między niemiecką a polską koordynatorką.Czekam na odzew.Nie mam żadnych pilnych terminów ,więc ewentualnie mogę się dopasować ,ale swoje napisałam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Teresadd napisał:

Napisałam meila,okazało się ,że koordynator tu w De namieszał.Pierwszy raz tak mam ,żeby koordynator w De sobie sam zmiany ustalał.Chyba brak przepływu informacji między niemiecką a polską koordynatorką.Czekam na odzew.Nie mam żadnych pilnych terminów ,więc ewentualnie mogę się dopasować ,ale swoje napisałam.

 

Od kiedy to koordynator zmiany zarządza?Zmienniczki się mają dogadać i to najważniejsze.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, foczka63 napisał:

Od kiedy to koordynator zmiany zarządza?Zmienniczki się mają dogadać i to najważniejsze.

Szczerze mówiąc ,to zawsze podawałam w agencji od kiedy do kiedy i z nikim nie negocjowałam.W końcu agencja za to pieniądze bierze,żeby zastępstwo załatwić.A ta koordynatorka jakaś bardzo zaangażowana .Napisałam co myślę,podałam jeszcze raz terminy i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Szczerze mówiąc ,to zawsze podawałam w agencji od kiedy do kiedy i z nikim nie negocjowałam.W końcu agencja za to pieniądze bierze,żeby zastępstwo załatwić.A ta koordynatorka jakaś bardzo zaangażowana .Napisałam co myślę,podałam jeszcze raz terminy i czekam na odpowiedź.

W momencie jak nie masz stałęj zmienniczki to tak ,ale jak juz się z kimś zmieniasz kilka razy to wiadomo,ze się między soba dogaduje.No,ale żeby Ci koordynatorka rządziła terminami???Pierwszy raz się z tym spotykam.Ty chyba lepeij wiesz kiedy zjeżdżasz?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, foczka63 napisał:

Od kiedy to koordynator zmiany zarządza?Zmienniczki się mają dogadać i to najważniejsze.

Kasiu to chyba wtedy działa jak zmienniczki są w miarę stałe. Ja robię zawsze jak @Teresadd podaje termin zjazdu a agencja załatwia zmienniczkę. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mycha napisał:

Kasiu to chyba wtedy działa jak zmienniczki są w miarę stałe. Ja robię zawsze jak @Teresadd podaje termin zjazdu a agencja załatwia zmienniczkę. 

Raczej mało kiedy miałam stałe zmienniczki.Podawałam terminy swoje i firma załatwiała.I raczej to do moich terminów dopasowywali.Też nie chcę wyjść na zołzę,ale swoje napisałem w meilu.Czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Ale to jest Twoja stella, na której masz tylko zastępstwa. Ja z tej stelli nie chciałam robić swojej choć tu przyjeżdżam od  11.2017, a opiekunka którą tu zastałam i z którą się raz wymieniłyśmy znalazła coś lepszego. Dla niej  to nie była super stella , a dla mnie jest to najłatwiejsza ze wszystkich jakie miałam. I nie wiem czy nie zrobię sobie z tej stelli mojej stelli i nie będę przesiadywać po trzy miesiące i kazac sobie tylko zastępstwa w wyznaczonych przeze mnie terminach O.o

@NNNdanutana co czekasz?

Zrob jak uwazasz i..sosna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.02.2019 at 17:05, NNNdanuta napisał:

Ale to jest Twoja stella, na której masz tylko zastępstwa. Ja z tej stelli nie chciałam robić swojej choć tu przyjeżdżam od  11.2017, a opiekunka którą tu zastałam i z którą się raz wymieniłyśmy znalazła coś lepszego. Dla niej  to nie była super stella , a dla mnie jest to najłatwiejsza ze wszystkich jakie miałam. I nie wiem czy nie zrobię sobie z tej stelli mojej stelli i nie będę przesiadywać po trzy miesiące i kazac sobie tylko zastępstwa w wyznaczonych przeze mnie terminach O.o

dokladnie tak trzymaj

mam zmiane ktora przyjedze tu 1go kwietnia ..owszem chciala zebym skrocila swoj pobyt o 10 dni..ale szogun sie dopasowal ze swoim urlopem wiec jest tak jak mi pasuje....w grudniu jeszcze nie wiem jak sie to potoczy bo ona chce przez swieta w domu siedziec a zaraz po czyli 28go bylaby tu juz na zleceniu..musze pomyslec bo mi sie nie usmiecha i obiecalam sobie wiecej swiat poza domem nie spedzac poki co nie mysle az tak daleko zwlaszcza ze dzidzia dzisiaj jest jutro moze jej nie byc...zobaczymy ..grunt nie dac sobie na glowe wejsc..terminy ustalam z rodzina a agencja ma sie dopasowac...tak mialam od zawsze aczkowliek nieraz probowali dopasowac moje zlecenia pod siebie lub inne dziewczyny....

nie mowie ze sprzatam po dziewczynie tydzien albo dwa bo naprawde trzyma fyrtek prawie tak jak sie umowilismy...nie da sie zmian malych wprowadzic jak sie siedzi na miejscu 6 tygodni ale te drobiazgi mozna jakos wyprostowac 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.02.2019 at 08:08, geronimo napisał:

jeszcze tylko 16 dziesiątek

 

stelmeter_small_8034_1550620844_1564523940.png

Lubię Geronimo Twoje odliczajki. Zawsze podnoszą mnie na duchu. Wiem, że jest jeszcze ktoś kto ma tak samo przechlapane jak ja.  Tym razem przebiłam Cię. Będę zjeżdżac po 309-ciu dniach pracy. To jest coś.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alina 1 napisał:

Lubię Geronimo Twoje odliczajki. Zawsze podnoszą mnie na duchu. Wiem, że jest jeszcze ktoś kto ma tak samo przechlapane jak ja.  Tym razem przebiłam Cię. Będę zjeżdżac po 309-ciu dniach pracy. To jest coś.

Szok :szok: A moja tutejsza koleżanka jak dowiedziała się, że będę tu 4 m-ce to powiedziała : - To ty normalna do domu nie wrócisz  :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Szok :szok: A moja tutejsza koleżanka jak dowiedziała się, że będę tu 4 m-ce to powiedziała : - To ty normalna do domu nie wrócisz  :haha:

Też się spotkałam z opinią, że osoby, które tak długo są na stelli nie są normalne, ale ja jakoś zmian chorobowych u siebie nie zauważyłam. Moja rodzina ani znajomi też nie dają mi do zrozumienia, że powinnam udać się do specjalisty. Iść profilaktycznie? Nie,  w końcu to nie ginekolog.:d

Edytowane przez Alina 1
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alina 1 napisał:

Też się spotkałam z opinią, że osoby, które tak długo są na stelli nie są normalne, ale ja jakoś zmian chorobowych u siebie nie zauważyłam. Moja rodzina ani znajomi też nie dają mi do zrozumienia, że powinnam udać się do specjalisty. Iść profilaktycznie? Nie,  w końcu to nie ginekolog.:d

Nie, oczywiście że nie... Wystarczy poprosić rodzinę, że jak zauważą symptomy chorobowe to żeby Ci powiedzieli :haha: bo nie wiem czy wariat jest w stanie ocenic swoją normalność :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...