Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałam do @Redakcja tutaj tego nie widzę :( a więc kopiuję :

Napisano 3 minuty temu

Szanowna @Redakcja pilne! proszę usunąć prywatność naszej Forumowiczki  .. i wyjaśnić jak doszło do tego że jej  prywatność została ujawniona w temacie Rozmowa przy Kawie .

 

Cytuj

 

Edytuj

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
59 minut temu, erika napisał:

Napisałam do @Redakcja tutaj tego nie widzę :( a więc kopiuję :

Napisano 3 minuty temu

Szanowna @Redakcja pilne! proszę usunąć prywatność naszej Forumowiczki  .. i wyjaśnić jak doszło do tego że jej  prywatność została ujawniona w temacie Rozmowa przy Kawie .

 

Cytuj

 

Edytuj

Erika, nie mamy wpływu na treści dodawane przez Forumowiczów. @jolantapl. prawdopodobnie wkleiła skopiowaną wcześniej zawartość. Każdy użytkownik ma 5 minut na edycję dodanej treści. To wystarczająco dużo czasu, by usunąć przypadkowo wklejone teksty.

Przy tej okazji prosimy o sprawdzanie postów po ich opublikowaniu, by uniknąć tym podobnych problemów w przyszłości. Przypominamy, że można to zrobić także przed publikacją - używając funkcji podglądu posta.

Pamiętajcie też proszę, że nie jesteśmy w stanie reagować natychmiast przez całą dobę.Robimy jednak co możemy, by być pod ręką w sytuacjach awaryjnych.

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Moderator  przezywałam to razem z @jolantapl.:płacz: Ja myślałam,że strona "nawaliła"                 Mi kiedyś też tak się wkleiło,ale szybko zareagowałam.     U mnie to byłby śmiech na sali:hahaha: pisałam całkiem na innej stronie  internetowej  itd    

Pozdrawiam również 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, erika napisał:

Dzięki @Moderator  przezywałam to razem z @jolantapl.:płacz: Ja myślałam,że strona "nawaliła"                 Mi kiedyś też tak się wkleiło,ale szybko zareagowałam.     U mnie to byłby śmiech na sali:hahaha: pisałam całkiem na innej stronie  internetowej  itd    

Pozdrawiam również 

Zdarza się. Pomyślimy nad awaryjnym kontaktem, żebyśmy mogli reagować jeszcze szybciej. Miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, erika napisał:

@Blondi zapewne to była kobieta :o może jak byłby to mężczyzna :święty:  dopiero byłoby randkowanie  :święty::hahaha:

ha ha widzę,ze swoim postem sporo rozrywki Wam dostarczyłam ha ha teraz nawet boję się coś nabazgrolić bo mi się jeszcze coś gorszego moze przykleić ha ha chyba kobieta to była bo zagadywałam o nauce obsługi komputera ale nie podjęła tematu ha ha ha

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach teraz już pisać o swoich przygodach randkowych bo jeszcze mnie tu dorwie ktoryś... Ale też ostatnio nic prawie nie działam .  O, ostatnia przygoda to gadanie telefoniczne z takim cichym gościem, z ojcem kwoką, który właściwie był W porządku kiedy przestawał mówić o swoim dziecku....No to gadaliśmy i on w końcu pyta tym cichutkim głosem: A wiesz ile mam wzrostu? 197 i 114 kg... 

- Ale... ja napisałam, że... nie pasuje do mężczyzn bardzo postawnych ? 

- Daj spokój, nie to się liczy. No i nie miej kompleksów . przecież Napoleon też był malutki?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Ja narazie wybiegłam z obiegu,,,może na zawsze ???? randkowanie pójdzie na bok? :hahaha:

No znalazła się zguba ha ha masz szczęśćie,że się odezwałaś bo już chciałam całą policję w de na nogi postawić,zeby Cię szukali ha ha więc,żeby to było ostatni raz co dziennie na kawie masz być zrozumiano ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

No znalazła się zguba ha ha masz szczęśćie,że się odezwałaś bo już chciałam całą policję w de na nogi postawić,zeby Cię szukali ha ha więc,żeby to było ostatni raz co dziennie na kawie masz być zrozumiano ha ha

hahahhaha   @jolantapl. jaka zguba ,,tylko lekko zjechałam z drogi i się trochę pobładziło,,,tu i tam,,:hahaha: zaraz grill będzie dla mnie,,,:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cos napiszę zwiazanego z fajnym factem;

Kawusia podana do łóżka,sniadanko przygotowane,buleczki świeżutkie z piekarni,pralinki na łóżku ułożone w serduszko:serce:,na każdym kroku zauważona i doceniona,restauracja-dobre jedzonko,kolacyjka podana,zwiedzanie ,spacerowanie,fajne sklepy,,podjadanie,super festyny,muzyka, tance ,radosc i szczescie,przytulenie i fajne buziaki,:love: oraz wsparcie na każdym kroku, w każdej sytuacji, 

Są tacy na portalach,,,warto szukac,,warto!!!!:hahaha::serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Wam powiem,,,poznalam dużo facetów ,,ale wiecie ,że jestem lekka psycholoszka i nie dam się tak szybko w coś wpędzić,,ale mam kontakt z wieloma fajnymi nieudacznikami,,nieudzaczniki zyciowi,,masakra,faceci,,lubią mnie i chcą ze mną rozmawiać,,mamy kontakt to nawet w trudnych problemach i sytuacjach pytają mnie co ja bym zrobiła będąc kobietą,,a ja co jestem? matką Teresą? ale piszę w/g mnie jak powinien postąpić-hahahhaa chyba jakieś biuro powinnam otworzyć ,,telefon ? ale ,ze się lubimy to piszemy z sobą,,i to co np, jednemu napisałam ,,to tez chce tak zrobić,,ale ja go do tego popcham,,bo dobrze mówię,,,może chciał się upewnić ,czy dobrze zrobi? ale zawsze powtarzam ,,najgorsza prawda niż kłamstwo,,,

A tak na spokojnie ? to teraz chyba mnie nie zobaczą na portalu randkowym:płacz: niech dupki dalej szukają bóg wie czego,bo niektórzy sami nie wiedzą czego szukają,,,ale warto wdepnąc w to,,czemu? poznaje się przeróżnych ludzi ,,przerózne ich zachcianki,,charaktery tych ludzi,ma się kontakt nieraz z ciekawymi fikołkami,,wiecie jakie się nabiera doświadczenie co do facetów rożnego pokroju? ogromne,,,a potem się wybiera ,,ktory jest właśnie tym szukanym,,,spełnia wszystkie wymogi,,ale jeszcze jest troszczącym się pod każdym względem ,,pod każdym,,,a pod każdym to takie coś,,że mnie zatkało,taki jest mój Niemiec,,,warto szukać ,,naprawdę i wierzyć,że się spotka tego właśnie ,,,ja nie jestem z pierwszej łapanki i na mnie komplementy nie działają,,ale tyle innych cudownych rzeczy uslyszałam ,,takiego wsparcia i wiem ,że może być super,,ale jak będzie to zobaczymy,,ja jestem anioł-a co!!! a zycie toczy się dalej,,,biorę je garsciami i się cieszę ,że jestem szczęsliwa nawet w tym wieku,,,:serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucyna121 napisał:

@Blondi  a co to znaczy w tym wieku ? Kazdy zyje jak lubi i nikogo nie powinno obchodzic kiedy i gdzie oraz z kim sie spotyka czy tez zycie planuje.Kazdy jednak powinien u siebie posprzatac i wtedy byloby pieknie. Pozdrawiam.

dobrze napisane, oj dobrze.... zasada jest taka, ze ludzie gadali, gadają i beda gadac i zawsze bedą mieli cos za zle, cos im nie bedzie pasowac.... jak mowi powiedzenie: ludzie czyjes pod lasem widzą, a swojego pod nosem juz nie widza.... jedyne rozwiazanie to zyc swoim zyciem, bo innych nie zadowolimy nigdy... ale to jest typowo polska przypadlosc niestety... typowo polska.... 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy facet to jak nowa sztela ,,nie ma rutyny i nudy,,,:love::serce::hahaha: moje wszystkie chmurki muszą na portalach trochę poczekac na mnie ,,ale nie wiem czy się doczekają,,bo nawet nie chce mi się tam zaglądać i chyba trzeba skonczyć z tym ,,,i wreszcie odetchnąc ulgą ,,poszukiwania zakonczone -hahhaha ale warto ,,warto szukać i warto zmienić nieraz model,,,jak jest taka potrzeba,,ja do życia w samotnosci się nie nadaję,,gdzieś pisałam już o tym,,że muszę mieć kochaną osobę koło siebie,,,kochaną ! a to się wyczuwa pod każdym względem i w zachowaniu i w towarzystwie i wszędzie,,miłe i cudowne-papappapa:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...