Skocz do zawartości

Zabawy na forach randkowych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

proponuję dziś nowy stary temat o randkowaniu na forach internetowych przez nas opiekunki.

Ja obecnie dopiero zanurzam się w ten temat, ale przyznam, że jest to niezły przerywnik i odskocznia od moich nudnych obowiązków w Niemczech, w każdym razie coś zupełnie innego.

       Widzę, że wpisanop już podobny temat w działu Psychologia

i tam właśnie @AnnaAgata zajmująco opowiada swoje doświadczenia,

ale ja tu  w tym miejscu chciałabym zaproponować nieco lżejsze podejście do tematu.

Może nie tyle miłość przez Internet co nowe znajomości, pogaduszki, trochę zbieranie wiedzy o sobie ?

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśłę, że takie randkowanie wirtualne jest bardzo zdrowe - jeśli sobie za wiele po tym wszystkim nie obiecujemy , oczywiście - bo to wieczne skupianie się na starości, zatwardzeniach i demencji może na prawdę zmęczyć psychicznie.

      Jestem w Niemczech obecnie jakieś 3 tygodnie, a niesamowicie ucieszył mnie telefon jednego randkowicza, który jak się okazało też wyjeżdża do Niemiec : polski język, miła rozmowa...No i nie gadał o jednym...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Serenity napisał:

Myśłę, że takie randkowanie wirtualne jest bardzo zdrowe - jeśli sobie za wiele po tym wszystkim nie obiecujemy , oczywiście - bo to wieczne skupianie się na starości, zatwardzeniach i demencji może na prawdę zmęczyć psychicznie.

      Jestem w Niemczech obecnie jakieś 3 tygodnie, a niesamowicie ucieszył mnie telefon jednego randkowicza, który jak się okazało też wyjeżdża do Niemiec : polski język, miła rozmowa...No i nie gadał o jednym...

Moja droga koleżanko z forum zupełnie nie zgadzam się z tym co napisałaś bo wirtualne randkowanie może okazać się bardzo nie zdrowe i każdemu kto zaczyna taką zabawę a zwłaszcza kobietą wydaje się,że zbyt wiele sobie po tym nie obiecują .Nikt nie każe Ci skupiać się na starości bo do tego jeszcze Ci daleko a do odzyskania radości  życia są inne sposoby niż randkowanie wirtualne:) Nie wiem co fajnego może być w telefonie od randkowicza,który na czas nieobecności w domu szuka sobie kogoś kto zapewni mu rozrywkę a potem grzeczniutko wróci do rodziny i jak zadzwonisz to powie,że to pomyłka albo odbierze jego żona.A rada ode mnie jak już chcesz randkować to z osobami,które są wolne a nie w związkach i tylko szukają odskoczni od codzienności no i raczej w Twoim wieku plus minus bo ,żaden młody męzczyzna nie potraktuje poważnie ani nawet z szacunkiem kobiety w Twoim wieku .A ten Twój randkowicz nie gadał o jednym ale tylko po jedno do Ciebie dzwonił:(

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. Możesz mieć zupełną rację...

Ja jednak sobie wiele po tym wszystkim nie obiecuję . Sama jestem wolna i zwłaszcza żonatych nie pragnę zupełnie. To akurat można szybko prześwietlić na miejscu w Polsce. Starego wróbla jak ja nikt nie weźmie na plewy.

      Jednakże : kupić nie kupić obejrzeć można...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity nie wiem czy mam rację czy nie :) żadnym ekspertem w sprawach damsko-męskich też nie jestem ale mam trochę doświadczenia życiowego i staram się twardo stąpać po ziemi chociaż i mi zdarzło się,zdarza i pewnie będzie  mi się zdarzało bujać w obłokach :):love:

Edytowane przez INEZ
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę zabrać głos-koniecznie ,,, @jolantapl. nie jedna opiekunka będąc na stelli czuje ogromną samotnośc,,obraca się wśród ludzi starszych,schorowanych itd, nie jedna ma bardzo ciężko ,,dużo pracy i dużo stresu,,Przychodzi wieczór,zostawia PDP samych, jest sama jak palec w swoim pokoju,nie jedna ma jeszcze full przeróznych problemów czy to osobistych czy innych,,powiedz gdzie ma poszukać radości życia? nie ma możliwości wyjśc do znajomych czy gdzieś na tańce aby się rozerwać,więc zostaje tylko internet i okno na świat,,pozostaje tylko pisanina albo romowy z innymi ludzmi,,nie jedną taki portal randkowy ożywił,,radosć życia to radośc całego Twojego ciała,,,nie mówię tutaj o niczym innym tylko o zwyklych fajnych rozmowach ,kobiety z facetem,,kobieta nasłucha się full komplementów ,,których nigdy od nikogo nie usłyszała ,,zostaje doceniona ,dowartosciowana ,,nie jedna z dołowana opiekunka podniosła się z tego doła i cieszy się ,nie jedna poznała i związała się z facetem z portalu randkowego,,nie jedna się zakocha ,uwierzy w piękną mowę faceta i przepadła w butach ale nie koniecznie,,bo jak mądra to żadnego kroku nie wykona ,,aby popaśc i dac się uwieśc ,,

Bardzo są potrzebne takie rozmowy dla nie jednej kobiety,,mogą dać bardzo dużo,,oj bardzo,,może być zonaty, do rozmowy nie przeszkadza ,czy to wdowiec czy rozwodnik,,czy nawet właśnie 30 -latek,,uczucie podniecenia jest piękne,,nie pozna się tak szybko faceta pisząc ,,szybciej poprzez rozmowę,,jak się nadaje na tych samych falach to można nawet i 5 godzin przegadać,,można poznac fajnych przyjacioł,,bardzo fajnych,,czemu nie! życie jest takie krótkie -trzeba je brać garsciami,,,

są kobiety co w ogóle nie mają potrzeby rozmowy ,randkowania,poznawania,,flirtowania,,ale wszystko się może zdarzyć,,,dzisiaj nie a za jakiś czas wpadnie w szał kochania,,poznawania itd,  

napisałam jak ja to widzę,,popieram pomysł  @Serenity  gadaj i flirtuj ile się da,,bo za parę lat może być już za pózno na takie zabawy,,w szkoda czasu,,tylko praca i praca? a gdzie jakaś rozrywka? nie ma,,ale jest to kochane okno na świat,,,kochane :serce:

 

 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to ja też zabiorę głos. Należę właśnie do tych kobiet które nie mają potrzeby randkowania ani nawet na to ochoty. Ale ! Ale !

Ale znam trzy małżeństwa w tym jedno w rodzinie, które zawiązały się przez pośrednictwo matrymonialne. Nie było wtedy internetu więc były to głównie listy, z czasem telefon i spotkanie. Więc gdyby nie jakieś tam biuro czy po prostu pośrednik nie byłoby... zaraz policzę....6 dzieci i trzech dobrych małżeństw.

 

  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Nie wiem co fajnego może być w telefonie od randkowicza,który na czas nieobecności w domu szuka sobie kogoś kto zapewni mu rozrywkę a potem grzeczniutko wróci do rodziny i jak zadzwonisz to powie,że to pomyłka albo odbierze jego żona.

Tak też się zdarza i to często:płacz: nie można być naiwnym,,wszystko robić z głową,,:serce: Ale może być fajnie ,Jolanta spróbuj a się sama przekonasz,,:hahaha: no co Ci zależy,,,jak zabawa to zabawa,,,jak mi się chce już tego seksu,,,och ach,,,,ale ale :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Tak też się zdarza i to często:płacz: nie można być naiwnym,,wszystko robić z głową,,:serce: Ale może być fajnie ,Jolanta spróbuj a się sama przekonasz,,:hahaha: no co Ci zależy,,,jak zabawa to zabawa,,,jak mi się chce już tego seksu,,,och ach,,,,ale ale :love:

:hahaha: może za wiele razy z tych obłoków  spadłam :hahaha: i nie raz sobie tyłek potłukłam dla tego teraz nawet nie próbuje:hahaha::love: I jeszcze pewnie mam napisać na forum jak mi poszło?:płacz::hahaha:

Edytowane przez INEZ
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jolantapl. napisał:

:hahaha: może za wiele razy z tych obłoków  spadłam :hahaha: i nie raz sobie tyłek potłukłam dla tego teraz nawet nie próbuje:hahaha::love: I jeszcze pewnie mam napisać na forum jak mi poszło?:płacz::hahaha:

Jakiego czorta leciałas z tych obłoków ,,trzeba było się trzymac rękoma i nogami:płacz: wcale się nie dziwię ,że się potłukłaś,,ale się dawno już zagoiło:hahaha: 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Jakiego czorta leciałas z tych obłoków ,,trzeba było się trzymac rękoma i nogami:płacz: wcale się nie dziwię ,że się potłukłaś,,ale się dawno już zagoiło:hahaha: 

Zagoiło ale trochę bolało:hahaha: Chciałabym dla @Serenity zadedykować piosenkę Zadzwoniłem do Ciebie ,żeby powiedzieć ,że Cię kocham Stevi Wondera ale nie umiem tego wrzucić:(

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja w takim razie ruszam na podbój portali randkowych,,ja kocham ładne buzki:hahaha::love::serce: lubię flirty ,,i lubię  podpalantus zrobić i zwiać:hahaha: poradzę sobie świetnie,,w te klocki dam radę,,a jakby nie!!! chodzcie dziewczyny damy popalić co niektórym,,,nie grzecznym chłopcom,,,:hahaha:

Amazon fantasy mystical sexy girl warrior 3d animated gifs free download fantasy girls pirates art women fantasy art exotic  amazones Vector Clipart  Wallpapers Web site gifs free 123 .gif

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Dziękuję ! Piszesz po prostu pięknie. I my na prawdę potrzebujemy trochę kontaktu z ludźmi , żeby nie żyć tylko samymi sprawami starych ludzi ale zdobyć sobie trochę radości życia, chociażby tak jak ja wczoraj usłyszeć na prawdę dobry polski język i miłe dobranoc...

@jolantapl. też rozumiem. Bo jest ryzyko w poznawaniu nowych osób...

Ale niedobrze też uciekać i mało wiedzieć będąc wciąż z boku. Ja też przeżyłam jedną  fatalną historię, ale nie z Internetu.  A byłam wtedy za bardzo z boku i za malo wiedziałam o różnych sprawach.

Tak, trzeba poznawać mężczyzn , Zbierać doświadczenia !

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

OK to ja też zabiorę głos. Należę właśnie do tych kobiet które nie mają potrzeby randkowania ani nawet na to ochoty. Ale ! Ale !

Ale znam trzy małżeństwa w tym jedno w rodzinie, które zawiązały się przez pośrednictwo matrymonialne. Nie było wtedy internetu więc były to głównie listy, z czasem telefon i spotkanie. Więc gdyby nie jakieś tam biuro czy po prostu pośrednik nie byłoby... zaraz policzę....6 dzieci i trzech dobrych małżeństw.

 

Przypomniała mi się historia z mojej rodzina taka energiczna ciotka chciała ożenić swojego syna bo chłopak już 20 lat dawno skończył więc uzywała wszystkich sposobów,żeby go zeswatać i jakież było jej zdziwienie kiedy pewnego razu powiedział dzisiaj przychodzę przedstawić swoją dziewczynę:) Wzięli ślub na którym i ja byłam mają4 dzieci a co się okazało,że poszedł chłopak do urzędu jakąś sprawę załatwić i już sam stamtąd nie wyszedł:hahaha:

@Serenity a piosenka Ci się podoba?:):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity ja jestem pierwsza namawiaczka do wszystkiego co zakazane :hahaha: a to zakazane jest piękne,,,a kto nam ma zakazywac ,tak prawdę powiedziawszy? no kto! nawet mąż nie może zabronic poznawania nowych ludzi:hahaha: dobrze mówię? tak więc trzeba się rozerwac troszkę-hahaha :love::serce: tam buziolek a tam :serce: ,,no dobra ,,jestem grzeczna

Ale co do poznawania i co do nabierania doświadczenia to się zgadzam w 100%,,ile to człowiek jeszcze się dowie o charakterach przeróżnych ludzi,,sytuacjach,a jakie cwaniactwo pozna,,hahahha 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. Bardzo mi się podoba piosenka ! Młodość i moja miłość do języka angielskiego ... Piękna.

A ten pan to dziś też zadzwonił, ale jakoś już nie chciało mu się tak gadać, albo widać zdziczał tu w Niemczech bez kontaktu z ludźmi. Ale miły człowiek, albo głos bardzo miły. Ale od kontaktu z ludźmi chyba odzwyczajony

@Blondi dziś wyglądasz po prostu rewelacyjnie !

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi mój mąż już dawno skapitulował i nawet nie próbuje zakazywać mi czegokolwiek :płacz::hahaha: nie trzyma mnie pod kluczem w złotej klatce a jakby miał coś przeciwko poznawaniu przez emnie nowych ludzi to pewnie na te wyjazdy by mi nie pozwolił nie mówiąc już o pisaniu na forum:płacz::hahaha: a po za tym kto by się męża słuchał:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszłam sobie na poszukiwania fajnego faceta na polishcupid,,,i co? :płacz::rozpacz: płakac tylko,,,przeleciałam ich chyba z 300 buziek,,same kaszaloty,,nie mój typ,stare i brzydkie,przechodzone ,,nie ma tam nawet czego szukać,, :płacz: zawiedziona jestem strasznie,,:płacz: Tych ładnych dziewczyny pochowały ,głęboko,aby nawet noska nie było widac:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

Blondi,jakbyś przeleciała jeszcze kilka buziek, to trafiłabyś na mnie:całus: bo tteż tam jestem, a kaszalotem nie jestem...Blondi wybierz mnie:spioch::hahaha:

hahahahhaha nie wytrzymiem:hahaha: to na której jesteś stronie? na 50?:hahaha: jasne ,że wybiorę ,,po znajomości,może być?wyślę Ci 

38.gif

Hallo !!! Ty jesteś na portalu randkowym?:o pisz jakie znajomości zawarłes-:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...