Skocz do zawartości

Jak wcześnie wstają podopieczni?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Jak wcześnie wstają wasi podopieczni? bo moja seniorka śpi rano nawet do 12 w południe.,a potem je śniadanie i mówi od razu ,że obiadu już nie będzie jadła.Ja mam jeden obowiązek mniej,bo dla samej siebie też nie będę gotowała obiadu.

Czy też macie takich śpiochów? Ja pozwalam i się zgadzam na każde życzenie mojej seniorki-nie budzić -to nie budzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opiekunkazwyboru

Wszystko zależy od podopiecznego. Zazwyczaj ok 6 rano. Mój ostatni podopieczny zaczyna dzień o 5 i musiałam się do tego przyzwyczaić. Starsi ludzie potrzebują mniej snu bo w ciagu dnia wiele nie robią a do tego podsypiają. NIESTETY dla nas :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja podopieczna śpi do 8. Czasem wstaje trochę przed 8. Ale dla mnie to znośna godzina. Mogę wstawać przed 8. Później jemy śniadanie i zaczynam robić obiad :) .

Moja podopieczna nie odpuści obiadku ;)

Opiekunkazwyboru, też miałam kiedyś takiego rannego ptaszka. Wstawał po 5 ale kładł się o 20.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam pdp co śpi do 8 rano,ale też śpi 2 dobre godz po obiedzie,kawę pijemy o 16...Wieczorem jak jest już w pidżamie może sobie siedzieć ile chce,mnie już po 21 nie interesuje co robi w sypialni,ani nocą. Jasne,że jestem w razie 'w' i może potrzebować w nocy pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja podopieczna wstaje dużo za wcześnie na mój zegar biologiczny, bo o 7.00 i teraz na urlopie nadrabiam stracone godziny i wstaję koło 12.00 :D. Ale wstyd :oops:

Ale się rozpuściłaś z tym spaniem -no pół dnia przesypiasz...Ale ja kiedyś też tak długo potrafiłam spać ale szłam o 1-2 w nocy spać.

śpij Ulewa bo może teraz Ci się trafi wstawać o 6 rano i co będzie?

masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek,którym się opiekuje ma trochę zwichrowany rytm dnia,śpi po obiedzie nawet do 17,potem długo ogląda tv,ma sky i śledzi piłkę nożną,tyle dobrego,że ja po 21 mam fajrant i mnie nie obchodzi co robi potem...

Rano niby miał spać do 10 a nawet 11,ale coś mu to nie wychodzi,buszuje już od 8 rano często.

Obserwuję na razie,ja tu u niego świeżynka jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek,którym się opiekuje ma trochę zwichrowany rytm dnia,śpi po obiedzie nawet do 17,potem długo ogląda tv,ma sky i śledzi piłkę nożną,tyle dobrego,że ja po 21 mam fajrant i mnie nie obchodzi co robi potem...

Rano niby miał spać do 10 a nawet 11,ale coś mu to nie wychodzi,buszuje już od 8 rano często.

Obserwuję na razie,ja tu u niego świeżynka jestem...

Ania to Ty dałaś dziadkowi powera i dziadek spac nie może-dziadek Ciebie obserwuje a Ty dziadka i we dwa nie spicie-jak jesteś swieżynka u dziadka to nie ma co się dziwić. Oj te dziadki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek,którym się opiekuje ma trochę zwichrowany rytm dnia,śpi po obiedzie nawet do 17,potem długo ogląda tv,ma sky i śledzi piłkę nożną,tyle dobrego,że ja po 21 mam fajrant i mnie nie obchodzi co robi potem...

Rano niby miał spać do 10 a nawet 11,ale coś mu to nie wychodzi,buszuje już od 8 rano często.

Obserwuję na razie,ja tu u niego świeżynka jestem...

Ania to Ty dałaś dziadkowi powera i dziadek spac nie może-dziadek Ciebie obserwuje a Ty dziadka i we dwa nie spicie-jak jesteś swieżynka u dziadka to nie ma co się dziwić. Oj te dziadki!!!!

--------rozbawił mnie ten komentarz ,ale taka jest prawda , dużo pisania na ten temat,dziadek ,który jest w miarę zdrowy tylko chce kobiety ,wiem to z doświadczenia.Może uda mi się napisać książkę na ten temat ,tzn.między innymi hi hi hi.Już zacząłem ,zobaczę co z tego wyjdzie hi hi --pozdrawiam:)

[ Data: 21-03-2015, 18:46 ]

Witam!! Jak wcześnie wstają wasi podopieczni? bo moja seniorka śpi rano nawet do 12 w południe.,a potem je śniadanie i mówi od razu ,że obiadu już nie będzie jadła.Ja mam jeden obowiązek mniej,bo dla samej siebie też nie będę gotowała obiadu.

Czy też macie takich śpiochów? Ja pozwalam i się zgadzam na każde życzenie mojej seniorki-nie budzić -to nie budzę.

no to tylko pozazdrościć takiej podopiecznej..... szkoda ,życie takie krótkie i je prześpi! hi hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...