Skocz do zawartości

Poszukiwana-Poszukiwany :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Paolo napisał:

Pamiętamy,ze jesteśmy z ogrodów ...Z tym ,że niektórzy przyszli z ogrodów zoologicznych i doszli do władzy. 

:szydera: :szydera: . Teoria Darwina zatacza koło ,najpierw mozolnie złazili z drzewa ,teraz ( trochę czasu upłynęło b, jakby nie było ) piorunem włażą z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Heloł. Chyba nie wszyscy przyswoili podstawową zasadę tego forum - bez wycieczek osobistych i uszczypliwości. Czasem każdemu coś puści ale trzeba się starać. :) 

Ooooo.....jak internet dostaliśmy to za moralizatorstwo się wzięliśmy? :haha: Ja cię chciałam poszukać, ale doszłam do wniosku, że złego diabli nie biorą i pojawisz się jak zatęsknisz...:szydera: Zatęskniłaś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

A co to znaczy, że się odwrócił? :szok: Może by tak przepis na wątek "Sernik" wrzucić? 

No litości, czy nikt nie może uszanowac tego poszukiwawczego wątku, ktorego matką rodzicielka jestem? :d:d:d

Zaraz wkleję Michasiowy przepis w odpowiednim wątku. Mnie się nie odwrócił, ale niektorym się odwraca. Za to bez względu na stan , smakuje wybornie 

:d:d:d:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dodzisława napisał:

No litości, czy nikt nie może uszanowac tego poszukiwawczego wątku, ktorego matką rodzicielka jestem? :d:d:d

Zaraz wkleję Michasiowy przepis w odpowiednim wątku. Mnie się nie odwrócił, ale niektorym się odwraca. Za to bez względu na stan , smakuje wybornie 

:d:d:d:d

Mnie się wydawało, że wszystkie możliwe kombinacje i wariacje sernikowe popełniłam byłam, ale o takim dziwie, jako żywo, nie słyszałam...:szok: Ciekawam bardzo.....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Heloł. Chyba nie wszyscy przyswoili podstawową zasadę tego forum - bez wycieczek osobistych i uszczypliwości. Czasem każdemu coś puści ale trzeba się starać. :) 

Nawet jak ktoś i puści, to przecież i nie czuć. Poza tym, po ostatniej grypie, węch mi uszkodziło. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 28.03.2018 at 20:42, Knorr napisał:

Może na urlopach gdzieś są. Odezwą się, tylko poczekać trzeba.

No cieszy mnie bardzo każdy z Uczestników,  znanych wcześniej. Przyznaję, iż nie spodziewałem się, że tak zgraną społecznością jesteśmy. To naprawdę miłe być jej częścią. 

 

To prawda. Miło jest :dobrze:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.03.2018 at 10:37, erika napisał:

Jestem,jestem:love:  mój urlop nie ma końca:p całuski @Blondi  od kogutka również:szept:

Twój urlop jak mój,,końca nie widać,,:szept::dobrze: to tak jest jak się ma doczynienia z niemcami:oklaski: Własciwie to teraz musicie obficie świętowac ,,, kokoszka i kogutek,,,:serce: buziaki:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuję @Grzegorz B ! bardzo krótko u Nas gościł ! Czyżby coś się stało? Bo jak wiemy miał problemy z pracą. Czy czasem nie został namierzony? 

Poszykuję też @LACH ,bo też nagle zniknął. 

Panowie odezwać się ,bo jak nie to zgłaszam do Rutkowskiego albo:donos:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, erika napisał:

Ja poszukuję @Grzegorz B ! bardzo krótko u Nas gościł ! Czyżby coś się stało? Bo jak wiemy miał problemy z pracą. Czy czasem nie został namierzony? 

Poszykuję też @LACH ,bo też nagle zniknął. 

Panowie odezwać się ,bo jak nie to zgłaszam do Rutkowskiego albo:donos:

Oj tam oj tam, daj Rutkowskiemu spokojnie jajca pomalować . Ja tu z moim Ditmarem mam jak pączuś w masełku. Właśnie catering pojechał :d synowa z synem. Łososia w sosie koperkowym przywieźli.... taką ilość że jutro też nie gotuję. Po za tym jem, śpię i opiekuję się moją dzidzią. Ale uwierzcie mi, to czysta przyjemność. No i jeszcze Ahlen poznawałem. Mój Ditmar śpi od 22.00 do 11.00, bywa że 12.00. Po toalecie jest tak zmęczony najczęściej, że też kima, tak do obiadu, do 15.00. Potem ogląda tv, a po podwieczorku o 18.00 dla odmiany ucina sobie drzemkę. Po kolacji ma swoje ulubione programy, ale już o 21.45 próbuje sam się rozbierać, no bo spracowany chce kości w łózku rozprostować. I tak dzień w dzień mam :p dzień świstaka 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Oj tam oj tam, daj Rutkowskiemu spokojnie jajca pomalować . Ja tu z moim Ditmarem mam jak pączuś w masełku. Właśnie catering pojechał :d synowa z synem. Łososia w sosie koperkowym przywieźli.... taką ilość że jutro też nie gotuję. Po za tym jem, śpię i opiekuję się moją dzidzią. Ale uwierzcie mi, to czysta przyjemność. No i jeszcze Ahlen poznawałem. Mój Ditmar śpi od 22.00 do 11.00, bywa że 12.00. Po toalecie jest tak zmęczony najczęściej, że też kima, tak do obiadu, do 15.00. Potem ogląda tv, a po podwieczorku o 18.00 dla odmiany ucina sobie drzemkę. Po kolacji ma swoje ulubione programy, ale już o 21.45 próbuje sam się rozbierać, no bo spracowany chce kości w łózku rozprostować. I tak dzień w dzień mam :p dzień świstaka 

:oklaski::love::cześć2: Jutro zapraszamy na :kawa:  a dzisiaj proszę :jabłko: Pozdrawiam z urlopu:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grzegorz B napisał:

Oj tam oj tam, daj Rutkowskiemu spokojnie jajca pomalować . Ja tu z moim Ditmarem mam jak pączuś w masełku. Właśnie catering pojechał :d synowa z synem. Łososia w sosie koperkowym przywieźli.... taką ilość że jutro też nie gotuję. Po za tym jem, śpię i opiekuję się moją dzidzią. Ale uwierzcie mi, to czysta przyjemność. No i jeszcze Ahlen poznawałem. Mój Ditmar śpi od 22.00 do 11.00, bywa że 12.00. Po toalecie jest tak zmęczony najczęściej, że też kima, tak do obiadu, do 15.00. Potem ogląda tv, a po podwieczorku o 18.00 dla odmiany ucina sobie drzemkę. Po kolacji ma swoje ulubione programy, ale już o 21.45 próbuje sam się rozbierać, no bo spracowany chce kości w łózku rozprostować. I tak dzień w dzień mam :p dzień świstaka 

O jest zguba wiem ze masz jak w bajce, ale zostan z nami.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...