Skocz do zawartości

Zyczenia urodzinowe, imieninowe, oraz świateczne:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

Przyjemnie mi, choć trochę głupio, bo sama rzadko w ten wątek zaglądam.

Ja też tu bardzo rzadko zaglądam :haha:A przy tym mało do takich okazji przywiązuję uwagi, dobrze że moja córuś taka akuratna i pamięta za mnie i za siebie xd to znaczy przypomni mi znając moją ułomność xd Ale jak tu jestem to oczywiście skorzystam i składam Ci serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i niech Ci się dobrze dzieje :róża::róża::róża::cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta , dziękuję.

W realu pamiętam o takich sprawach,mam w głowie kalendarz. Natomiast w takich wirtualnych miejscach często jest to automatyczne kliknięcie "wszystkiego najlepszego" i już.

Nie mniej, jest mi bardzo miło, bo akurat życzenia tutaj otrzymałam od osób, które kojarzę i lubię.

 

@BabaJagusia , odwzajemniam buziaka :) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alina 1 masz urodziny w dniu urodzin mojego chrześniaka :d Niesamowicie dynamiczny facet, myślę że Tobie też niczego nie brakuje, ale jakby co to takiego pozytywnego dynamizmu Ci życzę abyś mogła spełnia swoje fantazje i miała siły na nie zarobić :d Wszystkiego najlepszego Alinka i dużo zdrówka :róża::cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąsnie od stołu wstałam  lekko utykając po wczorajszych baletach 18sto urodzinowych u syna mojej dobrej koleżanki jeszcze w czasów podstawówki  i śpieszę żeby  podziękować Wam kochani za pamieć i dobre słowo...po podróży do domu  stwierdzam, ze nie wiemy co czeka na nas za rogiem...refleks kierowcy uratował życie nam pasażerom i jemu..

nawiedziło mnie moje nienarodzone wnuczę z mamusią uściskali synowie nawet pamiętali ci których nie podejrzewam o to od wielu wielu lat...czas pesel a może zycie zmieniło im podejście albo jakaś"bezinteresowna"potrzeba ponownego kontaktu ze mna...

nie analizuję bo nie mam ochoty cieszę się że mogę was czytac, że mogę przytulić moje koty i że widzę cudowny zachód słońca nad zatoką

dziękuję Wam że WAS MAM i cieszmy sie każdą chwilą

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucinda napisał:

włąsnie od stołu wstałam  lekko utykając po wczorajszych baletach 18sto urodzinowych u syna mojej dobrej koleżanki jeszcze w czasów podstawówki  i śpieszę żeby  podziękować Wam kochani za pamieć i dobre słowo...po podróży do domu  stwierdzam, ze nie wiemy co czeka na nas za rogiem...refleks kierowcy uratował życie nam pasażerom i jemu..

nawiedziło mnie moje nienarodzone wnuczę z mamusią uściskali synowie nawet pamiętali ci których nie podejrzewam o to od wielu wielu lat...czas pesel a może zycie zmieniło im podejście albo jakaś"bezinteresowna"potrzeba ponownego kontaktu ze mna...

nie analizuję bo nie mam ochoty cieszę się że mogę was czytac, że mogę przytulić moje koty i że widzę cudowny zachód słońca nad zatoką

dziękuję Wam że WAS MAM i cieszmy sie każdą chwilą

:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...