Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem znowu :cześć3: Dzisiaj w planie naleśniki :tak2: Ale się napracuję, uffff.....już czuję ten wysiłek przy wykonaniu przepisu autorskiego :haha: Skombinować muszę jakąś konfiturkę i fertig :cześć3:

No to dobre 4 godziny pracy masz przed sobą :p

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

A gdzie tu zawody widzisz? O.o:p My sobie tylko współczujemy tej poniedziałkowej  harówy :haha:Haruj z nami :oklaski: Obrobisz się do obiadu? :trele:

przez tą harówę od dwóch godz wybieram sie do łazienki , żeby umyć sobie głowę.Jeszcze tam nie dotarłam bo nie umiem odkleić się od fotela O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

Pogadamy za 5 dni :p

albo za 11:d

ja mam zapiekanke ziemniaczana i salate lodowa wiec  tez praca nie nad moje sily :dale my juz po...odpoczywam:682_sleeping_accommodation: wiaze sadelko i legne na moment bo ranne wstawanie ma minus w postaci: godzina 13sta o ...."oczka zmruz:...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gotowałam bigos,,najpierw masarnię zgwałciłam ,,bo chciałam jak najwięcej gatunków mięsa kupić ,,a potem pitraszenie,,,pierwszy raz jadł mój słodziak  taki bigos,,ale zachwycony,,zresztą jemu wszystko smakuje co bym nie zrobila,,dobre dziecko do jedzenia,,rzadko gotuje teraz w domu,,ale jak gotuję to niczego mi nie brakuje i tak lubię gotować,,,:oklaski: wolnosc jest piekna:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów sie przyłoże :) do gotowania. Wczoraj obiad zjedzony do ostatniek kruszynki :) . Dzisiaj zrobię coś co sie nie kruszy :) . No i ten nieszczęny budyń, albo nie, na deser zrobię owoce z puszki . Gruszki,  o! i odrobina konfitury w gniazdku po pestkach .To taki kamuflarz .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Dzisiaj znów sie przyłoże :) do gotowania. Wczoraj obiad zjedzony do ostatniek kruszynki :) . Dzisiaj zrobię coś co sie nie kruszy :) . No i ten nieszczęny budyń, albo nie, na deser zrobię owoce z puszki . Gruszki,  o! i odrobina konfitury w gniazdku po pestkach .To taki kamuflarz .

@aga1..

mozesz pomieszac mandarynke  morele i np...banana...jak masz dodaj lyzke stolowa likieru  morelowego...albo pomaranczowego ..smakuje super....

ja niestety tez musze gotowac dzisiaj :|...wczorajsza  zapiekanka zjedzona wiec do roboty ...a ze skandynawowie lubia mielone to gniote dzisiaj frykadelki...zrobie wiecej,  bo jutro w planie raclette...

ale ja jutro mam wolne wiec ...na miescie jem:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

@aga1..

mozesz pomieszac mandarynke  morele i np...banana...jak masz dodaj lyzke stolowa likieru  morelowego...albo pomaranczowego ..smakuje super....

ja niestety tez musze gotowac dzisiaj :|...wczorajsza  zapiekanka zjedzona wiec do roboty ...a ze skandynawowie lubia mielone to gniote dzisiaj frykadelki...zrobie wiecej,  bo jutro w planie raclette...

ale ja jutro mam wolne wiec ...na miescie jem:oklaski:

Raclette w D jest do bani . Skorupa sie robi i zelówka . Dopóki nie jadłam w Szwajcarii raclette nie miałam pojecia, że może byc tak smaczny. Teraz jak jestem w D kupuje taki jaki jest pod ręka, ale do domu wiozę szwajcarski kupiony w Rewe .

Deser moj podopieczny jada taki jak lubi . Robię często budyń, ale robiony na 100 sposobów. Potem napisze jak zrobię dzisiajszy . 

 

Edytowane przez aga1
blad
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

A ja dzisiaj mam wolne od kuchni :oklaski:

A.... ja mam wolne od gotowania 2 tygodnie i jeszcze jeden tydzień mi został :hura:. I...przyznam szczerze całkiem po cichu :szept:, że  tęsknię już za garami , za wymyślaniem potraw, za smakowaniem, za mlaskaniem, za wywracaniem oczu z lubością, za możliwością dzielenia się moimi wynalazkami z innymi :zdrówko:. Jeszcze chwilę, jeszcze trochę i poszalelę. Mam już przydział do wojska, zostalam powołana od 18.12.2017 do 91-latka, ależ ja go utuczę, ależ ja mam szeroko zakrojone plany kulinarne. Modlę się, aby tylko on miał wilczy apetyt. Może ma na imię Wolf ? Byłoby dobrze. 

Teraz przed obiadem mały toast za to co nas czeka i jest wielką niewiadomą

delektowanie się.jpg

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...