Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, aga1 napisał:

I tak powinno być. Nie mozna tylko wymagać. Ja nie mam nic przeciw tym co gotuja obiady , robia zapasy , myją okna itd. Mam pretensje do tych co kradna, piją, oszukuja i są niesłowne. W dodatku , żeby sie wybielić obgaduja zmienniczke.  @Mirelka1965 jabys chciała zarobić to wstrętne € i wydać na "bóg wie co" daj mi znać .  Czytając wpisy wyrabiam sobie opinie o piszących w tobie nie ma zawisci i jadu . Widze, że poczucie humoru mamy podobne. Zauważ ,że blisko koleżanki byś była i na obiady do rodziny skoczyła.:dobrze:

Dam znać :d Lubię zarabiać dużo wstrętnych euro, oj lubię :oklaski:Jestem dostępna od początku stycznia, jakby co :cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

a u mnie padac zaczelo...ktora zaczarowałą????:lanie:przyznac sie.....:pejcz:

ale...mieszkam w bloku wiec odsniezania nie bedzie...wiecie co....rozleniwlilam sie tu..co to bedzie w domu???

Nikt nie zaczarował....lecicie z @aga1 po jednym południku, to i pada :tak2: Ja jestem z @jolantapl. po jednym południku i nie pada :oklaski:I niech dalej nie pada :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aga1 napisał:

I tak powinno być. Nie mozna tylko wymagać. Ja nie mam nic przeciw tym co gotuja obiady , robia zapasy , myją okna itd. Mam pretensje do tych co kradna, piją, oszukuja i są niesłowne. W dodatku , żeby sie wybielić obgaduja zmienniczke.  @Mirelka1965 jabys chciała zarobić to wstrętne € i wydać na "bóg wie co" daj mi znać .  Czytając wpisy wyrabiam sobie opinie o piszących w tobie nie ma zawisci i jadu . Widze, że poczucie humoru mamy podobne. Zauważ ,że blisko koleżanki byś była i na obiady do rodziny skoczyła.:dobrze:

@aga1

pomijajac ze to robia to co robia, potem niestety ktos normalny ma pod gore...bo jak mozna wygrac z opinia ze polak to albo tamto??? no dobra jak trafic na myslacega rodzine jest szansa pokazac ze sa ludzie i...ludzie ale to temat rzeka....O.o

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Słuchajcie, a może by tak do kawusiowego wątku z tym śniegiem się przenieść? Napalimy w kominku, napijemy się kawusi....Co wy na to?

oki...spadamy jedziemy do mirelki ...a masz kominek????

 

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Słuchajcie, a może by tak do kawusiowego wątku z tym śniegiem się przenieść? Napalimy w kominku, napijemy się kawusi....Co wy na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jolantapl. napisał:

Ja jutro robię makaron wstążki i udekoruje go brokułem i kalafiorem a do tego zapiekankę z polędwicy wieprzowej zawiniętej w długo dojrzewającą szynkę w śmietanie i sałatkę z cykorii z mandarynkami bo tylko taka na surowo dziadkowi smakowała a ja już mam dość tych warzyw na ciepło do obiadu .

TY Jolanta zmien zawod bo w opiece sie marnujesz, skad ty bierzesz pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, sayonara 52 napisał:

TY Jolanta zmien zawod bo w opiece sie marnujesz, skad ty bierzesz pomysly?

Nie marnuję się lubię tą pracę i doskonale się w niej odnajduję chociaż czasami nachodzą mnie jakieś wątpliwości czy ja się do tej pracy nadaję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Jesoooo, dziewczyny, jak czasem czytam co gotujecie to oczy w słup stawiam.

Teraz już druga podopieczna gdzie sobie nie pogotuję bo ma swoje upodobania a je tylko wtedy kiedy musi. Jedynie quark i marmoladę zajada chętnie. I bułeczki. :d

 

 

Znam,znam taki jadłospis. :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, aga1 napisał:

Makaron z homarem w sosie czosnkowo- limonkowym z odrobią chili :) . Tylko ten prostacki budyń zepsuje całą elegancje. No i oczyswiście szampan Bollinger Grand Annee . Idzie żyć :):):):) /

A co to za okazja? Pisałaś wcześniej, że dziadek preferuje kuchnię przaśną, a tu homary i szampany. Sen taki miałaś?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aga1 napisał:

W poniedziałki gotuję to, co ja lubie :):):)

Aaaaaa....ja gotuję co lubię, jak stoję przy kuchni...Dawaj przepis na tego homara. W życiu nie jadłam. Szampan możesz sobie podarować. Nie moja bajka :haha:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...