Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z obiegu troche wypadlam ale watki brzmia znajomo:d..mam teraz wiecej czasu na gotowanie....moge skupiac sie na dopieszczaniu jedzenia..jezeli mam akurat chec..

dzisiaj stekowo ...szogun zajecie mial....musial uwazac podwojnie zeby nie spalic miesa na grilu mega nagrzanym od upalu:szydera:, dobrze ze czapeczke ubral bo chyba mialabym szoguna z grilla ...ze tez jemu ciagle nie jest za cieplo jak jest ponizej 35 stopni...O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj skupiac sie bede ...na karcie...dan:szydera:..zakupy musze do domu poczynic wiec mamfamy na miescie..moze w browarze?? ostatnio smakowicie smakowal kartofel przeogromny z mnostwem tzw giftu czyli zielenieny ...sie obaczy...szogun jak zwykle..bialko zwierzece ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co w takie upały gotować.

Niby mój pdp nie grymasi przy jedzeniu, ale są rzeczy, których nie je.

Można z tym żyć, ale np. taki śledzik z ziemniakami byłby i szybki i schładzający, a niestety tu nie przejdzie.

 

Kiełbaski białe więc poczyniłam z cebulką, do tego ziemniaki z domieszką marchewki i zimna weißkrautsalat z pudełka.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Wczoraj były uda kurczęcia i kalafiorek :oklaski: A dzisiaj......uda kurczęcia i jakaś inna trawa :haha: No wzięło mi się i za dużo upiekło, a wczorajsi goście nie byli żarci i dzięki temu dzisiaj urlop od garów  :szydera:

rybe usmaz..masz przeciez swieza:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Wczoraj były uda kurczęcia i kalafiorek :oklaski: A dzisiaj......uda kurczęcia i jakaś inna trawa :haha: No wzięło mi się i za dużo upiekło, a wczorajsi goście nie byli żarci i dzięki temu dzisiaj urlop od garów  :szydera:

teraz rozumiem twoj pociag do blotnych kapieli w wiczlinskiej borowinie...za duzo wolnego od....garow:szydera:

a serio...jestem pod wrazeniem :zwyciezca: szogunowi twojja wersja w wersji....stawowoj bardzo odpowiada..usmial sie byl

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucinda napisał:

teraz rozumiem twoj pociag do blotnych kapieli w wiczlinskiej borowinie...za duzo wolnego od....garow:szydera:

a serio...jestem pod wrazeniem :zwyciezca: szogunowi twojja wersja w wersji....stawowoj bardzo odpowiada..usmial sie byl

No cóż....nie każdemu w błocku do twarzy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj garowy luzik :oklaski: Leśny dzionek w poszukiwaniu grzybków przede mną i czasu na gotowanie nie budzie :haha: Dyspozycje wydane i kuchnia, rękami Syna mego ulubionego, zaserwuje skomplikowany obiad wegański.......................frytki z piekarnika :szydera:  Ale żeby nie było, że jakąś drakońską dietę sobie wymyśliłam....o nie....będzie majonez i ketchup w charakterze wypełniacza :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No cóż....nie każdemu w błocku do twarzy :szydera:

jedno rzna kartony opyleni po uszy  skladajac pudelko wielkosci prawie ze pudelka zapalek coby sie cennosci nie potlukly w drodze na gdansk inni buduja niemalze zeremia bobrowe w stawiku ...sie znaczy w oczku...wodnym, ale jak juz napisalam....szacun...zwlaszcza te rybenki i kotecki co nie wiedza po kiego grzyba te ryby sa:szydera:

ta forma wypoczynku bardzo pasuje do ciebie podobnie jak wloczega po lesie

ja sobie tez zamierzam z drzewami pogadac i moze przywloke cos na zimowe wieczory przy stole w grudni 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzisiaj garowy luzik :oklaski: Leśny dzionek w poszukiwaniu grzybków przede mną i czasu na gotowanie nie budzie :haha: Dyspozycje wydane i kuchnia, rękami Syna mego ulubionego, zaserwuje skomplikowany obiad wegański.......................frytki z piekarnika :szydera:  Ale żeby nie było, że jakąś drakońską dietę sobie wymyśliłam....o nie....będzie majonez i ketchup w charakterze wypełniacza :szydera:

20140201_bushcraft_frytki_w_lesie_0010.jpg.707b799322ffdfa929969212d8fe8f8b.jpg

a nie lepiej taka opcja w wersji letniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lucinda napisał:

20140201_bushcraft_frytki_w_lesie_0010.jpg.707b799322ffdfa929969212d8fe8f8b.jpg

a nie lepiej taka opcja w wersji letniej?

Teraz wolę jednak w wersji zimowej...:d Zimą, jak jest zimno założysz sweterek, kurtkę, czapkę szalik, rękawiczki i co tam jeszcze. Teraz jak było ponad 40 C, to własnej skóry nie zdejmiesz!>:(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w każdą niedzielę-"dzieciaczki" przychodzą że swoim obiadem. Jest to "żarcie" z knajpy tajlandzkiej. I nie są w stanie pojąć, że ja wolę tzw. ziemniaki z masłem, koperkiem i maślanką, niż te azjatyckie "specjały". 

Ważne jest to, że nie muszę w niedzielę kiwać się przy garach:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, INEZ napisał:

Łosoś, ryż i brokulowe trio czyli kalafior, brokuł i zielony kalafior nie wiem jak on się fachowo nazywa ale z pewnością ma walory dekoracyjne.

Może dla siebie zrobię sałatę z pomidorami i mozarela :)

to zielone cudo to broccoli romanesco...uwielbiam go..:417_fork_and_knife:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...