Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To i babcie też wszamałaś i to włącznie z ziemniakami ???......Ty to masz jednak spust ....pytanko jeszcze : czy aby nie za żylaste były ?:haha:

Chorero jedna, dałam tam przecinek :grzmotnąć::szydera::całus:.

Pdp nie zeżrę, bo bym pracy nie miała. 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placki ziemniaczane.

Dla mnie z resztką gulaszu.

Dla pdp z apfelmusem. Dla niego jeszcze zupka brokułowa z tytki, bo samymi plackami chyba by się nie najadł.

Jak tu zaczynałam i trochę później, to nie jadł zbyt dużo, natomiast teraz mnie zadziwia, ile je.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 8.07.2018 at 10:18, LACH napisał:

Będzie zabawa!!! :hura::szydera::hura:

Będzie się działo!!!:szydera:

Żeby dupsko tylko to wytrzymało!!!:hura:

Screenshot_20180708-091302.png

Nie mam bladego pojęcia, co to za łajdactwo!!! :szydera::hura::szydera:

potrawka z kurczaka...nic specjalnego...tzn mnie na kolana nie powalilo...oni sie tym zachwycaja ..taki misz masz...na winie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my leczowo sie dzisiaj najadlismy i na jutro tez mam ale tylko dla siebie ... maz pdp wybywa na caly dzien...mam luz...spokoj i cisze....

sroda tez wolna bo sroda z zasady wolna dla mnie jest czyli kuchnia mnie zawola dopiero w czwartek...

jakis sznycel indyczy chyba wytworze ..ziemniak z koperkiem brzmi niezle...oczywiscie cos z ogorkiem do tego..ale bede myslec jutro...o nie, dopiero  w srode wieczorem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jajek sadzonych i ziemniaczków zrobiłam duszone pieczarki, którymi zainspirowała mnie Barbara48 :d Zmodyfikowałam je trochę, żeby nie było, że tylko małpować potrafię :haha:Zamiast szczypiorku była snack papryka :d Faktycznie dobre to, pdp była zachwycona, ale chyba tego jej głodu na grzybki jeszcze nie zaspokoiłam, czyli ten rarytasik będę miała w pamięci, a i w Polsce na jakiejś imprezie się przyda :d Oczywiscie bez sałaty w sosie winegret też się nie obyło :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Basiaim napisał:

Dla pdp z apfelmusem. Dla niego jeszcze zupka brokułowa z tytki, bo samymi plackami chyba by się nie najadł.

 

 

Sama siebie...

Do powyższego zestawu jeszcze sobie deser zażyczył- Grießpudding.

 

To było o 12:00, a już o 13:30 lody

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie miało być co innego ,a było ravioli z duszonymi pieczarkami i surówką z marchewki ...ten nawiedzony synuś Pdp ,dzień w dzień jeździ na zakupy po pracy ,do różnych sklepów ,tam gdzie angeboty są i zwozi jedzenie tonami i dziś musiało to być ,bo się termin kończył.

Pusta lodówka problem ,pełna ( dwie :haha:) jeszcze większy .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

U mnie miało być co innego ,a było ravioli z duszonymi pieczarkami i surówką z marchewki ...ten nawiedzony synuś Pdp ,dzień w dzień jeździ na zakupy po pracy ,do różnych sklepów ,tam gdzie angeboty są i zwozi jedzenie tonami i dziś musiało to być ,bo się termin kończył.

Pusta lodówka problem ,pełna ( dwie :haha:) jeszcze większy .:haha:

Prawdę gada. Nawet mnie chciała nakarmić, ale się nie dałam, bo też chciałam u siebie wykazać się chociaż obiadem. Wyłapać tutaj coś do zrobienia , to nie jest łatwo , a ja bynajmniej nie jestem mocno na to pazerna . W temacie: odgrzała gulasz +specle+buraczki na ciepło :p

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po włosku_gnocchi (kopytka ziemniaczane) z sosem pomidorowym, świeżą bazylią i tartym parmezanem_na początku sceptycznie, jak pdp spróbowała,to na talerzu nie ma nic,aby do śmieci wyrzucić.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szybko z Frost,,jakieś kotlety mielone z serem białym w środku,,chyba fetta z czosnkiem,,frytki i warzywka na parze,, już do końca dnia nic,,bo pęknę,, ja w ogóle nie gotuję,,a kuchnię kocham ,same gotowce lecą...ale co tam ! nischt zu tragisch,mam czas na inne wydziwiajstwa:oklaski: nagotowałam się w swoim życiu tyle ,że przerwa wskazana.:hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były pulpety z mielonego w sosie własnym :d Sos później przecedziłam, czyli sklarowałam... Dokroiłam następnie trochę kolorowej snack papryki (podgotowałam) i podałam z makaronem i michą sałaty z pomidorami w sosie winegret xd Zauważyłam, że w Niemcy są zwolennikami sosów klarownych, nieklarowne tu są gulasz, lub gulaszowa ... Gdy robię pulpety to formuję sobie od razu pare sztuk mielonych na następny dzień i dziś będą te mielone z ziemniaczkami i marchewka z groszkiem, i oczywiście micha sałaty w sosie winegret :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...