Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, LACH napisał:

Ile, komu i z czym? Tylko nie z kozim serem!  :szydera:  :zdrówko:  :hura:

Proszę się czestować

Smacznego   :tak2:

Screenshot_20180320-121454.png

Poproszę twarożek z żółtkami do tych cudności i śmietanę kwaśną 10% :oklaski: Jak twarożku nie stanie, może być konfitura jagodowa...ale kwaśna śmietana obowiązkowo dazu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.03.2018 at 20:46, LACH napisał:

A to z dzisieja :

Screenshot_20180304-142718.png

Gazdo, czyżbyś INVENT przeprowadzał?! Nie doliczysz się kochany:( Toć to stoję tu i czekam!!

image.png.68aaede8a09c42b7ba176011f8483012.png

Gazdo, może by tak face to face....

Rany, jestem jak Audrey...prawie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.01.2018 at 15:43, LACH napisał:

Takich superoryginalnych myszek nie widziałem nigdy. Powiedz jeszcze czy to u góry to naleśniczek że szpinakiem i żurawiną???

Gazdo! Gdzie jesteś?! Ty taki młody, silny i zdrowy, a ja no cóż....:(Wo du bist!!! Serce mi krwawi...osz ty niedobry...Swiat jest mały(?), nie rozumiem...where are you....hoop, hooop, hoooop

A może mi cię zaczarowali:$ Bist du .....little mouse? Oh noimage.png.e3b5423b464a5337d72d6ca14f6253c5.png

Fuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego się tutaj nie dowiem,,niczego:smutek: myszy to dla kotów,,tamten z rozdartą buzią,niech schowa te zęby,,,po tych pysznych daniach odechciewa się jesc,,,dieta murowana i czy tak dużo potrzeba? aby miec dietę? tutaj można się rozchorować na maxa a nie uzdrowić,,,pa uciekam,,

A u mnie dzisiaj jakies tam paski mięsne szynkowe z cebulką i jakimś cudacznym sosie,,nie polecam,,na szybko kupiliśmy wczoraj gotowca,,na wagę to mięso zrobione ,,aby podgrzac ,,na stoisku mięsnym,,dziękuję ,,więcej mnie w takie maliny nikt nie wciągnie,,spróbowałam i wystarczy,,,jutro sama stanę do garów,,plackowato chyba będzie u mnie ,,mam ochotę na placki ziemniaczane ,,na naleśniki,,albo braten kartofeln ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placki ziemniaczane ,,,wreszcie doczekałam się tego rarytasu,,jak mi dużo nie trzeba do radości,,,słodziak starł ziemniaki na średnich oczkach ,,nie na miał,,ja cebulkę i szynkę drobno pokrojoną dodałam,,sol pieprz , koperek, jeszcze inną przyprawę  z lekkim smakiem,,jajeczko ,,ciutkę mąki i na patelnię-pycha ,,pycha ,,pycha,,do tego sałata zielona z jogurtem,,,na kwaśno ,,,,nie wspomnę jak sie zachwycał mój wszystko lubiący slodziak,,jemu wszystko smakuje,,dosłownie wszystko,,dobre mam dziecko do zjadania i wyjadania z talerzy,,,:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Wszyscy mają placki ziemniaczane to ja tyż. Wczoraj rzuciłam taką sugestię, pan T ochoczo zaproponował że kupi proszek. A jak się dowiedział że placki będą z ziemniaków to mało nie zatańczył z radości wokół stołu. :szydera:

Oswajasz Tyranozaurusa? :haha: No tak....przez żołądek.....:szydera: Teraz to już na pewno cię nie wypuści z rąk.....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie odgrzewanki z wczorajszego dnia, czyli sos z miechem gulaszowym i roznosciami w ilosci przeogromnej. Do tego makaron, czerwona kapucha (podopieczna) i korniszony.(ja). Na deser miala byc rolada kakaowa z kremem z bialej czekolady (z torebki) oraz wisniowa konfitura, ale zdrowiej bedzie spozyc pudding z bita smietana. Z pudelka. Zakupiony wn pobliskim markecie. Samo zdrowie. :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...