Skocz do zawartości

Ulubione dania na obiad


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ten ichni przysmak jadlam RAZ i powiem ze nie przypadl mi do gustu...mirela probowala mnie namowic na ichni jarmuz i to cos co wyglada jak wymiociny na talerzu...nie dalo sie...o ile jarmuz to jeszcze jako tako o tyle to COS nie dalo sie przelknac...a na surowo jarmuz bardzo chetnie pieprzny i swietnie do kanapek pasuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

U mnie niespodzianka...:oklaski: Czekają na mnie gołąbki i sos pomidorowy na bazie beszamelu, własnoręcznie przygotowane przez PP...:hura: Pychotka...:oklaski: I na jutro też będą...:oklaski:

pp zrobil beszamel na bogato jak zwykle??? no to musi faktycznie pysznie smakowac..zamroz jednego:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Raz to w domu robiłam i no....jadalne było ale gorsze jak szpinak ,który uwielbiam.Zielsko na ciepło i już:)

Od czasów przedszkolnych mam wstręt do zielonego...zwłaszcza szpinaku...:szydera: W DE posmakowałam jarmużu i smakuje mi lepiej jak szpinak...a szpinak robię niezły, chociaż sama nie jadam...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Kaszaneczka i ogóreczek dla mnie....ślicznie proszę...:oklaski:

Nastepnym razem dołożę sztukę więcej, obiecuję, bo....wszystko zeżarłyśmy :szydera:tzn.kartoffelsalat została babkom na kolacje. 

Ale ogóreczki sa jeszcze trzy to się podzielę :love:.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lato fajnie taką sałatkę z wędlin podać z ziemniakami. mało gotowania i w lecie czasami lepiej zjeść coś nie do końca gorącego :-))) przepis na moim blogu. widzę nie można podawać linków tutaj. poszukajcie sobie w gogle mojego bloga :-))) są tam jeszcze inne przepisy.

 

fleischsalat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Gotować każdy potrafi tak uważam.

Twoje dania są takie, że aż tłuszcz z nich wypływa! ! Dla kogo takie dania są?.

Co to za kuchnia jest taka tłusta? Nic apetycznego uważam. 

Konto tej pani zostało usunięte...:oklaski: Już nie grozi nam podwyższony cholesterol...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, B...............a napisał:

na lato fajnie taką sałatkę z wędlin podać z ziemniakami. mało gotowania i w lecie czasami lepiej zjeść coś nie do końca gorącego :-))) przepis na moim blogu. widzę nie można podawać linków tutaj. poszukajcie sobie w gogle mojego bloga :-))) są tam jeszcze inne przepisy.

 

fleischsalat.jpg

Po kiego grzyba mam szukać Twojego bloga z jakimiś przepisami , które mamy w małych palcach ? ....Czy Ty myślisz , że my tutaj jakieś niedorobione jesteśmy i tylko na dupomyje się nadajemy ?....Jeśli ktoś z nas chce jakiś fajny przepis to wymieniamy się nimi tutaj ...na forum ...a bloga ...bloga pisz ...dla potomnych ...Twoich ...I nie zmieniaj za każdym razem swoich nicków , bo to nie tyle śmieszne co wk...denerwujące już jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła i jeszcze szybciej wypadła....pierełka białolica, jak to Hogatka mawiała:)Żarło na innych forach,żiarło aż tu trafiło i zdechło:(

Cóż,życie:)A w temacie:

Kartofle,surówka z koktajowych pomidorków dla madam a dla mnie sałata  ze śmietaną oraz,co wprawiło mnie wczoraj w lekkie osłupienie, jako radykalne odstepstwo, ryba smażona w panierce/!!!/A przecież od roku słucham ,że panierka to trucizna....Mhm.....Ale ,oczywiście spełnię życzenie, ja tam rybke w panierce wolę od takiej gołej,usmażonej:)

Na deser nudno i klasycznie-lodzik z polewą:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...