Skocz do zawartości

Czy brak przerw to normalne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

i znow wszystko wraca po staremu i znow problem brrrr mam dosc tej rodziny tego cwaniactwa i glupoty .......w niedziele  pytalam wnuczka czemu znow problem powiedzial ze on pracuje do wieczora fakt ale corka nie pracuje w soboty randkuje a w tygodniu spi do poludnia .......i jeszcze jedno nie mozna wychodzic z babcia na spacery gdyz oni nie chca plotek masakra jakas    wychodze na prog na cugaska i tyle swiat widze zza okna jeszcze 2 tygodnie juz nie chce sie denerwowac nikomu nie zycze takiego niewolnictwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@megy A czy chociaż się wyśpisz ? I masz troszkę luzu w ciągu dnia ? To już uważam za absolutne minimum : rano i wieczorem trochę czasu na oddech przed i po robocie, i sen spokojny parę godzin i z tego nie ustępuję, bo już nie ma sensu.

Ale też te 2 h wychodnego to  się nam należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babcia nie spi w dzien nie lezy nauczylam patrzec na tv to troszke mam oddechu babcia o  rano juz wola siku noce spokojne uwielbiam te moje zamykanie drzwi wieczorem o 21 30 nic nie wskuram juz skarzylam na biuro mialam jedna sobote wolna i 5 dni po 2 godz od 4 kwietnia padam psychicznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nieważne że tylko dwa tygodnie, masz jeszcze dwie soboty. Ostatnie tygodnie dodają skrzydeł ale są najtrudniejsze. Upieraj się przy swoich wolnych sobotach jak muł. Tobie się przyda a i zmienniczce będzie lepiej.

 

Żal @megy, ale i współczuć należy kolejnej osobie...Toż to mina jak się patrzy...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja zmienniczka na biuro sie nie skarzyla  tylko do mnie mowila ze tu krucho z przerwami gdy powiedzialam ze ona moze potwierdzic to biuro nic nie wiedzialo i stwierdzilo ze skoro zmienniczka sie nie skarzy to oni nie beda tego potwierdzac  upierac sie jak sie upierac juz wczoraj slyszalam ze coreczka w sobote na urodziny do rodziny jedzie i pewnie znow d....z mojego wolnego  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

No to jej powiedz że rozumiesz i chętnie weźmiesz wolne w piątek zamiast w sobotę. :)

 

oj to temat rzeka ........mieszkamy na jednym podworku widze z okna ze ona nie pracuje a ona klamie ze pracuje wpada o 15 i mowi ze obiad musi gotowac i takie bla bla bajery znika kolo 20 znow przylazi i znow znika  oj moja kochana walizka to bedzie rekord ginesa jak sie bede pakowac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie miałam na mojej pierwszej steli. Córka mieszkała obok, okna w okna. Wpadała 5 razy dziennie,  wyjadała babce z talerza jedzenie, albo zabierała trochę "dla męża", ogólnie była wqwiająca. Z tym, że tam miałam jeszcze intensywne nocki. Załamka. Jak stwierdziła moja koleżanka, za pierwszym razem "PŁACI SIĘ FRYCOWE". Szykuj się do bicia rekordu w pakowaniu walizki :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak tak napewno pobije ten rekord u mnie podobnie z wyrzeraniem z gara i kolacyjki wiecej jak zrobie to nie omieszka podjesc niewolnictwo ja tu nawet do sklepu na zakupy nie chodze bo ona corka robi zreszta do sklepu 10 km ja ogarnieta jestem 5 lat w NL mieszkalam umiem sobie poradzic no coz byle do konca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, megy napisał:

oj tak tak napewno pobije ten rekord u mnie podobnie z wyrzeraniem z gara i kolacyjki wiecej jak zrobie to nie omieszka podjesc niewolnictwo ja tu nawet do sklepu na zakupy nie chodze bo ona corka robi zreszta do sklepu 10 km ja ogarnieta jestem 5 lat w NL mieszkalam umiem sobie poradzic no coz byle do konca 

Powinnaś agencji zgłosić,ze nie masz pauzy,w takim wypadku rodzina powinna ci zapłacić za każdy brak wolnego. U mnie było tak na jenaj szteli,że nie mogłam wyjść więć koordynatorka wystawiła rachunek rodzinie i bardzo szybko znależli kogoś na czas mojej pauzy. Pieniądze to najlepszy argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
O 11.04.2018 at 16:22, ivanilia40 napisał:

Powinnaś agencji zgłosić,ze nie masz pauzy,w takim wypadku rodzina powinna ci zapłacić za każdy brak wolnego. U mnie było tak na jenaj szteli,że nie mogłam wyjść więć koordynatorka wystawiła rachunek rodzinie i bardzo szybko znależli kogoś na czas mojej pauzy. Pieniądze to najlepszy argument.

ha u mnie bez zmian babcia od 7 rarno na nogach spac chodzi z wielka klotnia 0 21 30 rodzina wzrusza ramionami ze coz skoro nie spi ze coz ze chce patrzec na tv boze ja nie jestem robotem ale nie uzalaniu bo juz dwa razy zglaszam skarzylam ze tu problem z tymi przerwami i ciagle bez zmian ...moje oczy juz na zapalki jeszcze tydzien temu myslalam ze po powrocie brykne na mc potem urlop ale moj organizm odmawia .......wczoraj dzwonila do mnie zmmienniczka wraca szok ona miala ten sam problem teraz ja mam biuro sie wypina tylko opiera sie na slowach rodziny ze tak owszem beda przerwy ......ale to juz nie moja bajka jak ma byc dobrze skoro ludzie chca wracac pytam sie desperaci .............. w takie miejsca a rodzina nie ponosi konsekwencji ja jeszcze pare dni i zmykam oby ten koszmar juz sie skonczyl jak najszybciej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, megy napisał:

rodzina wzrusza ramionami ze coz skoro nie spi ze coz ze chce patrzec na tv boze ja nie jestem robotem

Niech sobie patrzy na Tv ale przecież już sama. Ja też miałam takich Pdp :

ubierałam ich do snu i o ósmej szłam do siebie zastawiając im wolny wieczór.

A rano też przychodziłam zawsze o ustalonej godzinie a nie gdy ktoś tam się poruszył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@megy Taki strach o ewentualny upadek Pdp to musimy z siebie ostro wykorzenić,

bo na okrągło to  i tak nikt z nas w pojedynkę nie jest w stanie upilnować Pdp,

a zniszczyć swoje zdrowie jedynie tak można.

Upilnować taką Pdp to można by jedynie  we dwie lub trzy osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zawsze robię w nowym miejscu to ustalam kiedy mam pauzę. I korzystam z niej. Nie zawsze wychodzę ale zamykam się w pokoju i tyle. 

Zresztą większość z nas ma  pauzy w czasie poobiedniej dżemki pdp więc nawet nikt inny nie musi się nimi zajmować. 

Dzień wolny to luksus ale też miewałam takie luksusy. :)

 

A jak agencja nie reaguje to już wystarczający powód by jej podziękować za współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Pierwsze co zawsze robię w nowym miejscu to ustalam kiedy mam pauzę. I korzystam z niej. Nie zawsze wychodzę ale zamykam się w pokoju i tyle. 

Zresztą większość z nas ma  pauzy w czasie poobiedniej dżemki pdp więc nawet nikt inny nie musi się nimi zajmować. 

Dzień wolny to luksus ale też miewałam takie luksusy. :)

 

A jak agencja nie reaguje to już wystarczający powód by jej podziękować za współpracę.

moja babcia niestety nie spi w dzien nie lezy bo powtarza ze jej sie w glowie kreci a rodzina mowi ze babcia ma lezec bo ja musze miec pauze ha ha czlowiekowi z demencja ......tak to wlasnie wyglada ze biuro nie reaguje tylko dzwoni do rodziny zglasza interwencje i kolo sie zamyka bo rodzina robi znow pod gorke .....zastanowie sie nad wypowiedzeniem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...