Skocz do zawartości

Czy brak przerw to normalne


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Andreaa napisał:

Uwielbiam takie dziewicze miejsca,gdzie rodziny nie sa jeszcze ,,zepsute"  doswiadczeniami  opiekunczymi.

Mozna wszystko podpowiedziec,ustalic ,przedstawic  cala organizacje opiekunkowa.

Ja też uwielbiam takie miejsca, bo niestety większość opiekunek nie umie jeszcze ustalić sobie godzin pracy i zmieniając inne osoby z reguły wchodziłam w miejsce gdzie winno się siedzieć ciurkiem, chyba, że Pdp kładł się łaskawie o określonych przez siebie godzinach... A wychodne niby jednak bywało przeważnie, chyba że ktoś pracował na czarno.

Żeby pozostać we właściwym tu temacie napiszę, że wychodne w ciągu dnia nie jest dla mnie tak istotne ( ważniejsze przerwy ) ale grunt dla mnie  to określenie całego dnia pracy godzinowo: od...do... ( od 7 rano do 19 wieczorem z przerwami ) czyli jednak wieczór w swoim pokoju i dla siebie. Na nowych miejscach rzecz do przeprowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 27.04.2018 at 10:16, Teresadd napisał:

Przejeżdżam w nowe miejsce jako pierwsza opiekunka.Ustalone mam 3 godziny przerwy ,internet,tv.

Resztę ustalimy na miejscu.W umowie mam 4 godziny pracy dziennie .Tzn.za tyle mi firma płaci .I teraz wypadałoby jakoś to grzecznie ,ale stanowczo egzekwować.Bo przecież nikt nie lubi być wykorzystywany.Niemiec też.A często liczą ,że jak jesteśmy ,to pracujemy na okrągło.A z drugiej strony to nie fabryka ,że przychodzimy,podbijamy kartę i czas leci.

4 godziny dziennie? Ciekawa jestem jak to ułożysz. Napisz więcej proszę jak już się tam zadomowiła.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...