Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając powyższe rozważania nad konsystencją, przychodzi mi na myśl jesienny bąk z kasztanami,co to go dziadzio spacerując po parku  na wolnośc wypuścił:):)

I tym jesiennym akcentem pożegnam się z Wami:)Dobranoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I tym sposobem @ORIM się nie dorobi...:szydera:

Pomalutku nawet traci ....można powiedzieć  ...Coraz częściej mam ochotę zajrzeć do @asna...a nie @ORIM...owego bloga...już mi się maklaczy  :szydera:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pomalutku nawet traci ....można powiedzieć  ...Coraz częściej mam ochotę zajrzeć do @asna...a nie @ORIM...owego bloga...już mi się maklaczy  :szydera:...

Ja bywam tu tylko dlatego, że chcę przeczytać, jak to robi facet...naprawdę robi...jako to do niedawna bywało...:szydera: O siuśkach i kupkach to chcę zapomnieć...mam to na co dzień...:haha:Blog siuśkalno-kupkalny może sobie każdy założyć i pisać...pisać...pisać...aż do pełnego pampersa, lub pełnego bojtla...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

A głosu niet, tego głosu. ..:smutek:

Głos został odebrany....:smutek: Wręcz zasikany i zasrany...:szydera: Ale nadzieja jest...przetrwamy te dni parę...i głos powróci...i zacznie znowu grać pierwsze skrzypce...bo na razie to zaszył się gdzieś w kąt i paznokcie gryzie...:haha: Może zacznijmy go wołać gromkim głosem...wszyscy na raz...to usłyszy tęsknotę od nas bijącą...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Głos został odebrany....:smutek: Wręcz zasikany i zasrany...:szydera: Ale nadzieja jest...przetrwamy te dni parę...i głos powróci...i zacznie znowu grać pierwsze skrzypce...bo na razie to zaszył się gdzieś w kąt i paznokcie gryzie...:haha: Może zacznijmy go wołać gromkim głosem...wszyscy na raz...to usłyszy tęsknotę od nas bijącą...:tak2:

Oj tam przesadzasz nie sadze żeby paznokcie gryzł?:szok: może felgi  musi kupić;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

A może Moderatorin "zrobi" dla kolegi Asny oddzielny temat,żeby tu Orimowi "nie zasrywał"?

Prosiłam ja, prosiła @Maria Jolanta...i nic....Nawet @asna jest głuchy na moje prośby...i dalej tak trwa....ku mojemu żalowi dogłębnemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Prosiłam ja, prosiła @Maria Jolanta...i nic....Nawet @asna jest głuchy na moje prośby...i dalej tak trwa....ku mojemu żalowi dogłębnemu...

Ale tak obiektywnie, to ten temat nie jest blogiem i kolega Asna wybrał go prawidłowo -opisuje jak to robi facet czyli on i facet czyli PDP.

Merytorycznie błędu żadnego nie popełnił:)Choć oczywiście temat w założeniu miał być o czymś zupełnie,hi hi hi,innym:):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Oj tam przesadzasz nie sadze żeby paznokcie gryzł?:szok: może felgi  musi kupić;)

 

 

Paznokcie ? Feeee ! Tak masz racje,felgi wazniejsze od glosu i odgłosu kupki :haha: Felgi juz zakupione i dzis zaczna swoja podróż do mojego domu.Będą na mnie czekać jak wroce z demenclandu. O sorry teraz to sikokupoland :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, foczka63 napisał:

Ale tak obiektywnie, to ten temat nie jest blogiem i kolega Asna wybrał go prawidłowo -opisuje jak to robi facet czyli on i facet czyli PDP.

Merytorycznie błędu żadnego nie popełnił:)Choć oczywiście temat w założeniu miał być o czymś zupełnie,hi hi hi,innym:):) 

Masz rację.Dobrze i merytorycznie wybrał. @asna pisze jak to robi facet gdy nie ma nic innego do roboty jak szczoch do przebrania.Przecież opisał również jakie problemy sa z niemiecka służba zdrowia,jak trzeba sobie radzić samemu gdy nie mozna na nich liczyc albo jak spitolą swoja robote. Brawo równiez dla niego iż podkreślił,że nasz pobyt tu to nie akcja charytatywna  i że swoją pracę wykonujemy tu dla zarobku a nie dla błogostanu w oczach Pdp czy rodzin.Tak więc trzeba również czytać pomiedzy ............szczoszkami :haha: co kolega nam opowiada jak to robi facet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Ale tak obiektywnie, to ten temat nie jest blogiem i kolega Asna wybrał go prawidłowo -opisuje jak to robi facet czyli on i facet czyli PDP.

Merytorycznie błędu żadnego nie popełnił:)Choć oczywiście temat w założeniu miał być o czymś zupełnie,hi hi hi,innym:):) 

O tę właśnie inność chodzi...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ORIM napisał:

Paznokcie ? Feeee ! Tak masz racje,felgi wazniejsze od glosu i odgłosu kupki :haha: Felgi juz zakupione i dzis zaczna swoja podróż do mojego domu.Będą na mnie czekać jak wroce z demenclandu. O sorry teraz to sikokupoland :haha:

Felgi wiem że ważniejsze :szydera: hmm można powiedzieć najwazniejsze :szydera: bo jak tu bez taaaakich ;) felg jeździć w zimie ? Widziałam że są fajne i dlatego mówiłam ..... brać:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. Nie. Przecież tu będzie łatwiej wszystko zburzyć i postawić na nowo. Tu nie pomoże nawet 10 moderatorów. Przenikające się wypowiedzi, odpowiedzi na odpowiedzi. I sporo kupy. Idę po podwyżkę. 

A teraz uważajcie. Gdyby Orim stworzył sobie klub na własny temat to miałby możliwość porządkowania postów, edytowania i ich ukrywania. Gdyby do tego klub był otwarty to każdy miałby do niego dostęp, tak jak do tego tematu.

:)))))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...