Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ panowie również pracują w tym zawodzie i pewnie różne rzeczy wykonują troszkę inaczej niż koleżanki postanowiłem podzielić sie z wami takim męskim spojrzeniem na pracę w opiece.Zachęcam kolegów aby równiez w tym uczestniczyli,a kolezanki do udzielania rad,porad jak może facet to zrobić lepiej lub inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko robię jak na filmie ale bez patyczków,, -lałam olej a potem wycieralam:oklaski: rozrzutnośc równa,,a drzwi skrzypiące to znak kiedy sie wchodzi i wychodzi i kiedy się zamykamy itd, nieraz pasuje takie skrzyp dla PDP ,,bo jak dobrze słyszą to każdy nasz krok mają w uchu,,ja piszę a pan na filmie to samo prawie mówi,,ok!!! tak samo myślę ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Drzwi skrzypią jak jasny gwint . Wódy-40 szukałam , ale nie znalazłam ...pewnie PDP pospijał wszystko ...za młodu ....Orim ...ale głos to masz faktycznie zajebiaszczy .;)

Jak aniola glos...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Drzwi skrzypią jak jasny gwint . Wódy-40 szukałam , ale nie znalazłam ...pewnie PDP pospijał wszystko ...za młodu ....Orim ...ale głos to masz faktycznie zajebiaszczy .;)

Porada bardzo praktyczna.....no i ten głos....ciepły i sympatyczny.....:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Drzwi skrzypią jak jasny gwint . Wódy-40 szukałam , ale nie znalazłam ...pewnie PDP pospijał wszystko ...za młodu ....Orim ...ale głos to masz faktycznie zajebiaszczy .;)

Orim, głos radiowy. Próbowałeś gdzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dziewczyny...ta miłość do seksi głosu jest, czy do tytułu wątku? :szydera: Bo dla mnie połączenie tych dwóch wspólnych tworzy kompletną całość :haha::oklaski:

Bo to Ci jest jakby całość . Orim wie co robi ...jak to facet ....robi . Niby filmik z poradami ...niby takie bzdety , aleee...ten głos ..ten zarąbiasty głos , którego można słuchać i słuchać ...ja pierdziuu .

Bo Ty jeszcze nie wiesz Mirelko , że nasz Orim to taki stary ( nie wiekowo stary ) rwiarz ......ze znakiem Q ..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bo to Ci jest jakby całość . Orim wie co robi ...jak to facet ....robi . Niby filmik z poradami ...niby takie bzdety , aleee...ten głos ..ten zarąbiasty głos , którego można słuchać i słuchać ...ja pierdziuu .

Bo Ty jeszcze nie wiesz Mirelko , że nasz Orim to taki stary ( nie wiekowo stary ) rwiarz ......ze znakiem Q ..;)

Aaaaa.....to harpie będą miały używanie....:szydera: Tu tyle wygłodniałych jest.....co ten @ORIM najlepszego narobił? :szydera: Trzeba kisielu dużo zakupić...:oklaski: Oj będzie się działo :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bo to Ci jest jakby całość . Orim wie co robi ...jak to facet ....robi . Niby filmik z poradami ...niby takie bzdety , aleee...ten głos ..ten zarąbiasty głos , którego można słuchać i słuchać ...ja pierdziuu .

Bo Ty jeszcze nie wiesz Mirelko , że nasz Orim to taki stary ( nie wiekowo stary ) rwiarz ......ze znakiem Q ..;)

E tam.....od razu rwiarz.....no ma facet to "coś "

Baśka.....ja mogę też poderwać......dupę z krzesła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaaa.....to harpie będą miały używanie....:szydera: Tu tyle wygłodniałych jest.....co ten @ORIM najlepszego narobił? :szydera: Trzeba kisielu dużo zakupić...:oklaski: Oj będzie się działo :hura:

Jesli masz na myśli zapasy w kisielu (fajne słowo) w których zwyciężczyni dostanie ...........nagrania mojego głosu :d to to jestem za.Nawet dmuchany basen z KIK zakupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...