Skocz do zawartości

Wredne Opiekunki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wyszła ze mnie wredna opiekunka.Pdp rano zaczął krzyczeć jak mu chciałam zlany pampers zdjąć i rzucił filiżanką.No to mu nie byłam dłużna i powiedziałam ,że mogę zaraz do Polski wracać ,bo takich Pdp to jest na pęczki.I tam takie inne.No nie pozwolę sobie po głowie skakać.Teraz nie dziwota ,że pierwsza opiekunka była miesiąc,bo ciągle policję wzywał i awantury kilka razy na dzień.Oj grubo muszę się zastanowić co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Chyba wyszła ze mnie wredna opiekunka.Pdp rano zaczął krzyczeć jak mu chciałam zlany pampers zdjąć i rzucił filiżanką.No to mu nie byłam dłużna i powiedziałam ,że mogę zaraz do Polski wracać ,bo takich Pdp to jest na pęczki.I tam takie inne.No nie pozwolę sobie po głowie skakać.Teraz nie dziwota ,że pierwsza opiekunka była miesiąc,bo ciągle policję wzywał i awantury kilka razy na dzień.Oj grubo muszę się zastanowić co dalej.

Tu się nie ma co zastanawiać....szukać następnego zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Teresadd napisał:

Chyba wyszła ze mnie wredna opiekunka.Pdp rano zaczął krzyczeć jak mu chciałam zlany pampers zdjąć i rzucił filiżanką.No to mu nie byłam dłużna i powiedziałam ,że mogę zaraz do Polski wracać ,bo takich Pdp to jest na pęczki.I tam takie inne.No nie pozwolę sobie po głowie skakać.Teraz nie dziwota ,że pierwsza opiekunka była miesiąc,bo ciągle policję wzywał i awantury kilka razy na dzień.Oj grubo muszę się zastanowić co dalej.

Mądra dziewczynka jesteś i słuszną decyzję podejmiesz... choć organizm chyba już podjął.:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Chyba wyszła ze mnie wredna opiekunka.Pdp rano zaczął krzyczeć jak mu chciałam zlany pampers zdjąć i rzucił filiżanką.No to mu nie byłam dłużna i powiedziałam ,że mogę zaraz do Polski wracać ,bo takich Pdp to jest na pęczki.I tam takie inne.No nie pozwolę sobie po głowie skakać.Teraz nie dziwota ,że pierwsza opiekunka była miesiąc,bo ciągle policję wzywał i awantury kilka razy na dzień.Oj grubo muszę się zastanowić co dalej.

Uwazam, ze jestes bardzo dobra opiekunka i bardzo lagodnie potraktowalas pdp. Nie jestem pewna czy ja na policje bym nie zadzwonila.  Z powodu agresji i uzywania przedmiotow kuchennych jako straszaka:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bym zrobiła. Nie wiem. Nie pojadę do osoby agresywnej bo po prostu się ich boję.... Nigdy nie wiem jak reagować na agresję czy to słowną czy też jak w tym przypadku rzucanie przedmiotami. Na szczęście to nie moja filiżanka i na pewno bym to powiedziała i złapała za telefon alarmowy. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba jestem wredna zmienniczka, bo nie pieke ciasta(po co? corka pdp upiekla, synowa przyniosla, ile w koncu mozna zjesc?), nie zostawiam resztek w garnkach, zeby panstwo pojedli jak wroca z pracy, nie robie zakupow(oni wiedza lepiej , gdzie jest bio i taniej).

Za to jezdze i zwiedzam.

Musze pochwalic corke, bo ona jest super:d, jak mnie nie ma,  to wszystko kolo babci zrobi, polozy ja spac albo wyciagnie z lozka i ubierze, nakarmi. A ja tak super lajcikowo nie mam, bo liftu nie ma a jest transfer.

Pierwszy raz spotkalam taka osobe, ktora nie ma problemu z tym, by wolne dac. Nawet mobilizuje, bo sama podpowiedziala mi, zebym w sobote pojechala do Bamberg, bo dalej, a w niedziele , po swiatecznym obiedzie do Ansbach, bo blizej i mniej do zobaczenia.

O seksownym panu kucharzu to juz nawet wspominac nie bede:love:

Ciekawe co powie na to moja zmienniczkaO.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Uwazam, ze jestes bardzo dobra opiekunka i bardzo lagodnie potraktowalas pdp. Nie jestem pewna czy ja na policje bym nie zadzwonila.  Z powodu agresji i uzywania przedmiotow kuchennych jako straszaka:cmok:

He.he.Chyba na policję Pdp dzwonił i do córki ,ale wszyscy są zaznajomieni z jego wrednym charakterem ,bo odzewu nie było i poskarżył się swojemu koledze ,który pyta mnie dlaczego nikt nie chce z nim gadać.A ja to niby skąd mam wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

He.he.Chyba na policję Pdp dzwonił i do córki ,ale wszyscy są zaznajomieni z jego wrednym charakterem ,bo odzewu nie było i poskarżył się swojemu koledze ,który pyta mnie dlaczego nikt nie chce z nim gadać.A ja to niby skąd mam wiedzieć?

To ty się chyba bratem albo kuzynem mojej babki opiekujesz :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd, podziwiam Cię za umiarkowany spokój.

Ja podobnie, jak @Maria Jolanta nie wiem, jak bym się zachowała, boję się agresji.

Nie wiem, czy dasz radę tam wytrzymać do 15, ale myślę że w razie czego jest to podstawa do dzwonienia na alarmowy firmy i żądanie przeniesienia natychmiast gdzieś indziej.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Basiaim napisał:

@Teresadd, podziwiam Cię za umiarkowany spokój.

Ja podobnie, jak @Maria Jolanta nie wiem, jak bym się zachowała, boję się agresji.

Nie wiem, czy dasz radę tam wytrzymać do 15, ale myślę że w razie czego jest to podstawa do dzwonienia na alarmowy firmy i żądanie przeniesienia natychmiast gdzieś indziej.

Muszę z firmą jutro pogadać .Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji,argumenty raczej na spokojnie ,bo kim tu się denerwować ,jak Pdp niedołężny i krzywdy nie zrobi ,raczej nerw napsuje.Córka jest bezradna ,bo ojciec jest apodyktyczny nie znoszący żadnego sprzeciwu.Ja kończę dyskusję ,bo z kim gadać .I to żadna demencja ,głowa zdrowa ,profesor który trząsł kiedyś całą kliniką ,a tu koniec rządów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Teresadd napisał:

Muszę z firmą jutro pogadać .Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji,argumenty raczej na spokojnie ,bo kim tu się denerwować ,jak Pdp niedołężny i krzywdy nie zrobi ,raczej nerw napsuje.Córka jest bezradna ,bo ojciec jest apodyktyczny nie znoszący żadnego sprzeciwu.Ja kończę dyskusję ,bo z kim gadać .I to żadna demencja ,głowa zdrowa ,profesor który trząsł kiedyś całą kliniką ,a tu koniec rządów.

Już kiedyś na forum pisałam , że nigdy nie pojadę  do żadnych profesorów i tych z doktoratem , bo w De im wyższe wykształcenie , tym niższa kultura osobista . Chociaż osobiście radzę sobie z nimi bardzo dobrze i cieszę się zawsze , że moje metody wychowawcze na nich skutkują :haha: Nigdy nie podnoszę głosu ale zawsze tłumaczę , że jestem w szoku , bo jeszcze nigdy nie spotkałam z takim brakiem kultury i ogłady . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Teresadd napisał:

 Pdp niedołężny i krzywdy nie zrobi ,

A jakbyś tak stała na linii lotu filiżanki, albo oberwała rykoszetem?

 

@violka, z tym wykształceniem a kulturą osobistą też różnie bywa.

Ja jeździłam przez jakiś czas do takiego pana, byłego finansowca, w bliskiej rodzinie- prawnicy, lekarze.

Nigdy nie dali mi odczuć, że ja głupia dupomyjka z Polski. Do dziś mamy kontakt, mimo że za kilkanaście dni miną 2 lata od śmierci pdp.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, violka napisał:

bo w De im wyższe wykształcenie , tym niższa kultura osobista .

I nie tylko w D......Pracowałam z doktorami i profesorami w PL całe lata.Książkę mogłabym napisać nt. ich kultury osobistej...Dla mnie to,kto kim był zanim stał się moim PDP w o góle nie ma znaczenia.Dla mnie to pacjent ,jak każdy inny i tyle.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...