Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Jedzenie na ofercie. Wystarcza?


Gość Granica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eintopf dla mnie to danie jednogarnkowe,ale różne mogą być,to po prostu zupa już z jakąś wkładką mięsną ale nie koniecznie,tutaj eintopf odnosi się do zwykłych zup świerzych gotowanych samemu... W sklepach jest tego od cholery,duża puszka chyba 700ml kosztuje 2€...

Dziadek też je tylko takie własnie zupy przez cały tydzień...ryb nie,mięsa nie,sałaty zielonej nie... Ja gotuję dla siebie coś innego niż je on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok czasu zauważyłam ,że wszystkie zmienniczki moje mają wydzielane pieniądze na jedzenie i są głodne ,chudną .Coś tu nie tak,gdzie tkwi błąd.Bo przecież mi nigdy nie brakowało,a śiastam kasą równo,50 euro w jeden dzien myk i nie ma.a tydzien ma 7 dni i mam następne 50 euro i lodówka pełna.Mówiły ,że babcia na nich oszczędza i mają tylko 50 euro na tydzien.

Ja nie mam problemu z babcią i wiem już o co chodzi ,nigdy nic nie kupiły babci co babcia lubi -babcia miała jeśc zdrowe wynalazki kupione przez opiekunki i koniec z dobrocią.Więc babcia na gówna nie będzie dawała kasy i kończyło się na 50 euro w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywaja takie miejsca: wszystko wyliczone dokladnie. Z reguly idzie to w parze z niemilym usposobieniem.

Mialam takie dwie sytuacje. Trudno to zwalczyc, bo upokarzajece nad wyraz jest upominanie sie o troche wieksze zakupy. Tez robilam sobie sama ekstra zakupy z wlasnych srodkow.

Niezdrowe miejsca z ktorych trzeba rezygnowac. Przezyc sie da, ale wracac czy siedziec 2 miesiace to sensu nie ma.

         Zaluje, ze przy wyjazdach od tych skapych nie powiedzialam im co o nich mysle. Ale stanowia moze 10 procent populacji. Wielu nie ma. Bo to jednak wstyd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Serenity napisał:

bywaja takie miejsca: wszystko wyliczone dokladnie. Z reguly idzie to w parze z niemilym usposobieniem.

Mialam takie dwie sytuacje. Trudno to zwalczyc, bo upokarzajece nad wyraz jest upominanie sie o troche wieksze zakupy. Tez robilam sobie sama ekstra zakupy z wlasnych srodkow.

Niezdrowe miejsca z ktorych trzeba rezygnowac. Przezyc sie da, ale wracac czy siedziec 2 miesiace to sensu nie ma.

         Zaluje, ze przy wyjazdach od tych skapych nie powiedzialam im co o nich mysle. Ale stanowia moze 10 procent populacji. Wielu nie ma. Bo to jednak wstyd...

byłem tez w takiej sytuacji i nie byłem do końca.Przykre ,że są tacy idioci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Irena Florian

Zawsze to samo nie mam jedzenia ,teraz mi odlicza kromki chleba dwie i na chleb nic nie ma ,woda zimna ,już miałam ostatnio wegeteriańskie i zero chleba i kolejna Stella gdzie odlicza mi dwie kromki chleba. I 1/4 piersi kurczaka, żałosne aż mi się płakać chce . ostatnio zgłosiłam i powiedzialam to mnie wyrzuciła rodzina a teraz to czekolade je sam ,piwo pije sam i na co mu nie jest wstyd.szklanki kawy dwie małe filiżanki na śniadanie to jest horror.

Aż wolę być bezdomna i rzucić te wszystkie Stelle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Irena Florian napisał(a):

Zawsze to samo nie mam jedzenia ,teraz mi odlicza kromki chleba dwie i na chleb nic nie ma ,woda zimna ,już miałam ostatnio wegeteriańskie i zero chleba i kolejna Stella gdzie odlicza mi dwie kromki chleba. I 1/4 piersi kurczaka, żałosne aż mi się płakać chce . ostatnio zgłosiłam i powiedzialam to mnie wyrzuciła rodzina a teraz to czekolade je sam ,piwo pije sam i na co mu nie jest wstyd.szklanki kawy dwie małe filiżanki na śniadanie to jest horror.

Aż wolę być bezdomna i rzucić te wszystkie Stelle 

Bardzo współczuję 🤗

Na 7 lat pracy, to jeszcze z takim dziadostwem się nie spotkałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...