Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Tomas1965 napisał:

Ale co? Chcesz się kłócić od rana? Chcesz? No to już! :d

Mogę....czemu nie :szydera: Zwłaszcza, że poranny cyrk, codzienny zresztą, przygotowuje mnie wręcz do walki wręcz :szydera: To dawaj.....ring wolny...pierwsze starcie...za nami :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mogę....czemu nie :szydera: Zwłaszcza, że poranny cyrk, codzienny zresztą, przygotowuje mnie wręcz do walki wręcz :szydera: To dawaj.....ring wolny...pierwsze starcie...za nami :oklaski:

Kurde, akurat dziś obowiązki mnie dopadły od rana. Widać nie dane mi się z Tobą kłócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jurek50 napisał:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25128818,fakt-emilia-s-wyslala-nagie-zdjecie-sedziego-cichockiego.html#s=BoxOpImg9

ciekawe ile jeszcze brudow musi się pojawić aby ciemny lud cokolwiek zauwazyl????

 

Ciemny lud ma przysłonięte oczy chustką we wzorki....pieniążkowe wzorki >:( Toż nie dalej jak wczoraj wyczytałam, że budżet nie ma deficytu, inflacja spada....TYLKO CZEMU, DO JASNEJ CIASNEJ rośnie kurs walut obcych?! >:( Powinno mnie to cieszyć wszakże, ale gdzieś chusteczkę moją zagubiłam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25128884,przeszlosc-pelno.html#a=363&c=159&s=BoxNewsMT

i znow stala metaoda czyli dyskredytowanie ewentualnego przeciwnika.W tym wypadku infantylne,jest wytykanie temu adwokatowi postepowan dyscyplinarnych,majc we własnym gronie cala armie ludzi karanych i i bez honoru.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ciemny lud ma przysłonięte oczy chustką we wzorki....pieniążkowe wzorki >:( Toż nie dalej jak wczoraj wyczytałam, że budżet nie ma deficytu, inflacja spada....TYLKO CZEMU, DO JASNEJ CIASNEJ rośnie kurs walut obcych?! >:( Powinno mnie to cieszyć wszakże, ale gdzieś chusteczkę moją zagubiłam :haha:

przecież to prawie final kampanii wyborczej,wiec musza się sami pochwalić jakimi dobrymi gospodarzami sa.Chociaz wiadomo,ze po wtgraniu to wszystko wyladuje w koszu i zacznie się dokręcanie sruby na maxa,a wtedy już chyba wszystkim pospadają chusteczki,ale będzie za pozno żeby cokolwiek zmienić na lepsze.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jurek50 napisał:

przecież to prawie final kampanii wyborczej,wiec musza się sami pochwalić jakimi dobrymi gospodarzami sa.Chociaz wiadomo,ze po wtgraniu to wszystko wyladuje w koszu i zacznie się dokręcanie sruby na maxa,a wtedy już chyba wszystkim pospadają chusteczki,ale będzie za pozno żeby cokolwiek zmienić na lepsze.

Nie pospadają te chusteczki. Popatrz na naszą historię i na historię świata. Jak ktoś chce być ślepy i ulegać populistom, to żaden "Boże" nie pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25128883,torun-ministerstwo-zaprezentuje-sie-na-pikniku-radia-maryja.html#a=66&c=159&s=BoxNewsLink

 

Niedopatrzenie,czy brak kompetencji ,ze nie otwarto tam punktów wystawienniczych wszystkich ministerstw i spolek skarbu państwa.Dopiero dyrektor mialby satysfakcje.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie pospadają te chusteczki. Popatrz na naszą historię i na historię świata. Jak ktoś chce być ślepy i ulegać populistom, to żaden "Boże" nie pomoże. 

ale tez historia pokazala,ze to wszystko trwalo do pewnego czasu,a później dziay się rozne ,także tragiczne rzeczy.Tym razem to tez kwestia czasu,az się rozsypie ten domek z kart.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jurek50 napisał:

ale tez historia pokazala,ze to wszystko trwalo do pewnego czasu,a później dziay się rozne ,także tragiczne rzeczy.Tym razem to tez kwestia czasu,az się rozsypie ten domek z kart.

Jak najbardziej zgadzam się z tobą. Jednakowoż nie umiemy wyciągać wniosków z historii. Popełniamy te same błędy, dokonujemy tych samych, błędnych wyborów. I to wkurza. Ale nim ten domek rozsypie się w pył, dużo wody jeszcze upłynie, a wtedy po doopie dostaną najubożsi...czyli obecnie czerpiący najwięcej profitów. To zaślepienie mnie wpienia do białości. >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

…"Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."

Mimo ,że Jan Kochanowski pisał tafrazke 500 lat temu jest ona wciąż aktualna,podobnie jak słowa Bismarcka:-„Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.”

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jurek50 napisał:

…"Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi."

Mimo ,że Jan Kochanowski pisał tafrazke 500 lat temu jest ona wciąż aktualna,podobnie jak słowa Bismarcka:-„Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.”

Bo w szkole najważniejszym przedmiotem powinna być logika.Wtłacza się(od zawsze) dzieciakom w głowy całą masę niepotrzebnej wiedzy a nikt nie uczy myślenia przyczynowo-skutkowego.No i mamy to co mamy

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jurek50 napisał:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25128884,przeszlosc-pelno.html#a=363&c=159&s=BoxNewsMT

i znow stala metaoda czyli dyskredytowanie ewentualnego przeciwnika.W tym wypadku infantylne,jest wytykanie temu adwokatowi postepowan dyscyplinarnych,majc we własnym gronie cala armie ludzi karanych i i bez honoru.

Jako człowiek używający słowa "infantylne" jesteś dla "suterena" podejrzany. Suteren bierze co dają i mówią, że mu się należy. Nie mówią już jakim kosztem, że przy okazji przytulają dużo więcej, że zdają sobie sprawę z kierunku donikąd.

500+ usprawiedliwia wszystko. Nie,nawet nie usprawiedliwia. Naśladując prezydenta ułaskawia bez procesu.

Bez procesu myślowego.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Joy napisał:

Bo w szkole najważniejszym przedmiotem powinna być logika.Wtłacza się(od zawsze) dzieciakom w głowy całą masę niepotrzebnej wiedzy a nikt nie uczy myślenia przyczynowo-skutkowego.No i mamy to co mamy

Jestem za … :tak2: , a przy tym tylko logika jest nieubłagalna, czyli obala mity … I tak, np. w kalejdoskopie nic się nie zmienia oprócz pozycji wciąż tego samego :|

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, NNNdanuta napisał:

Jestem za … :tak2: , a przy tym tylko logika jest nieubłagalna, czyli obala mity … I tak, np. w kalejdoskopie nic się nie zmienia oprócz pozycji wciąż tego samego :|

No,ba:szydera: Trzeba uwierzyć,że poza kalejdoskopem istnieje inna rzeczywistość.Wystarczy tylko troszkę oddalić go od oka i już widać:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurek50 napisał:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25128818,fakt-emilia-s-wyslala-nagie-zdjecie-sedziego-cichockiego.html#s=BoxOpImg9

ciekawe ile jeszcze brudow musi się pojawić aby ciemny lud cokolwiek zauwazyl????

 

I historia stara jak świat. Mała Emi, żmija wykarmiona cherlawą piersią "najznamienitszych pisdziejców" zaczęła kąsać w trosce o własną dupę. A numer z członkiem jakiegoś ch... ja z KRS przedni... Czekam na więcej i jestem przekonana, że szambo będzie wbijać z coraz większą siłą. "Nowe elyty", "kasta" w całej okazałości i to dosłownie, prawda jest naga. PiS nie tylko ośmielił lumpiarstwo, ale także degeneratów w garniturach, wykształconych nieudaczników, którzy mieli problemy z karierą i obwiniają o to wszystkich innych. Oni dali im możliwość szybkiego awansu, dobrych pieniędzy i splendoru. Także czekam dalej, bo to co wpłynęło to namiastka," creme de la creme" jeszcze w szambiarce. :d... I mam taką cichutką nadzieję, że w końcu coś ruszy tę bijącą brawa gawiedź pisowską... Już zaczyna się coś dziać , co prawda bardzo ospale, pieniądze znikają w tajemniczy sposób z portfela, lekarze znikają, przychodnie, szpitale... Trójkąt Bermudzki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomas1965 napisał:

Jako człowiek używający słowa "infantylne" jesteś dla "suterena" podejrzany. Suteren bierze co dają i mówią, że mu się należy. Nie mówią już jakim kosztem, że przy okazji przytulają dużo więcej, że zdają sobie sprawę z kierunku donikąd.

500+ usprawiedliwia wszystko. Nie,nawet nie usprawiedliwia. Naśladując prezydenta ułaskawia bez procesu.

Bez procesu myślowego.

Ten sutener Ci się udal:haha:

Tfu, suteren:szydera: Gorąco :szydera:

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, hawana napisał:

Ten sutener Ci się udal:haha:

Nie do mnie, niestety, należą prawa autorskie. Dziękowałem już pomysłodawcy na tym forum i słowo przyjąłem z radością. Jeszcze raz dzięki i przepraszam, że zapomniałem kto jest autorem. Poza tym nie sutener, a suteren.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w kwestii wygrania nadchodzących wyborów jestem pełna obaw . Niestety ogół społeczeństw nie interesuje się niczym po za własną osobą. To ,że my tu rozmawiamy o polityce, gospodarce i.t.p. i rozumiemy, że dalsze  rządy Pisu to tragedia o niczym nie świadczy. Takich zaniepokojonych przyszłością Polski jest naprawdę mniejszość. Zobaczcie ilu nas tu bywa na tej stronie. Ciągle tylko kilka tych samych osób. A jak czytam co się w kraju wyprawia to naprawdę nie jestem pewna czy się tak bardzo cieszę, że za kilka dni wracam do Ojczyzny. To nie jest kraj w którym się wychowałam i dorastałam. Przykro mi ale tak to czuję

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eugenia1 napisał:

A ja w kwestii wygrania nadchodzących wyborów jestem pełna obaw . Niestety ogół społeczeństw nie interesuje się niczym po za własną osobą. To ,że my tu rozmawiamy o polityce, gospodarce i.t.p. i rozumiemy, że dalsze  rządy Pisu to tragedia o niczym nie świadczy. Takich zaniepokojonych przyszłością Polski jest naprawdę mniejszość. Zobaczcie ilu nas tu bywa na tej stronie. Ciągle tylko kilka tych samych osób. A jak czytam co się w kraju wyprawia to naprawdę nie jestem pewna czy się tak bardzo cieszę, że za kilka dni wracam do Ojczyzny. To nie jest kraj w którym się wychowałam i dorastałam. Przykro mi ale tak to czuję

Słonko , że ktoś nie pisze w temacie to nie znaczy , że nie czyta , czyli  ogólnie nie interesuje się polityką i tymi  niemiłosiernie nam  panującymi ...Wielu z nas czyta ten wątek , ale uważam ( ja uważam ) , że piszecie mądrze i dużo ,to co będę wyskakiwać , żeby powielać wcześniej napisane posty , tylko w inne słowa ubierać ? Mówię za siebie : czytam , popieram ....że o wk...nerwach na tych co na górze to nawet nie wspomnę , bo wścieklizna zaraz mnie zbiera :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas1965 napisał:

Nie do mnie, niestety, należą prawa autorskie. Dziękowałem już pomysłodawcy na tym forum i słowo przyjąłem z radością. Jeszcze raz dzięki i przepraszam, że zapomniałem kto jest autorem. Poza tym nie sutener, a suteren.

@sayonara 52 chyba była autorką :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...