Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tomas1965 napisał:

Próbujesz przy pomocy logiki zrozumieć działanie polskich polityków. To płaszczyzny równoległe. Za cholerę się nie przetną.

Dlatego uważam, że droga na świecznik to droga jednokierunkowa do innej płaszczyzny równoległej :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sayonara 52 napisał:

Gołoborza, jako przestarzałe, w końcu to efekt najstarszej europejskiej orogezezy, proponuję potraktować jako nieużytki i zabetonować. Do klasztoru doprowadzić autostradę, a wszystkich zakonników zatrudnić na etacie 758-ego wiceministra do spraw.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/pis-chce-by-tk-zamrozil-wyroki-sadow-dot-list-poparcia-do-krs/wcs2ecc

 

i znow kolejny przykład na to,że tzw,TK jest przystawka dla załatwiania spraw politycznych obecnie rzadzacych i nie ma nic wspólnego z kontrola zgodności prawa stanowionego z Konstytucja.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w tym mieście raz. I wystarczy! Moje Karkonosze z przyległymi miastami, o niebo lepsze. W sensie :ludzie! Chociaż, kiedyś usłyszałam od koleżanki, że nie umiałaby mieszkać na Dolnym Śląsku. Czemu? zapytałam. No bo wiesz:u nas(Kujawy) to ludzie mieszkają tu z dziada, pradziada. I wiadomo z góry kto zacz. A ten to złodziej, ci chodzą co niedzielę do kościoła, tej matka - w młodości była puszczalska..... i takie tam "newsy". A ja sobie tak myślę, że mimo wielu "niewiadomych" :haha:-nie chciałabym mieszkać gdzie indziej. Chociaż......... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tomas1965 napisał:

Akurat ten sam link zamiezralem wkleic.Niektorym calkiem się poprzewracalo w glowach i zdziczeli.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

Myślę, że to wrodzona pazerność;). Ale w dobie internetu anty PR może dużo! I niech się potem bujają! 

Jeśli są zarejestrowane na portalach, to czarny PR zaszkodzi. A jeśli ogłaszają się "gdzieś-tam", to nie każdy przeczyta i następni się "wtopią". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomas1965 napisał:

Zakopane pracuje od dawna na zasłużoną opinię drogiej i chamskiej dziury. Jednak jego popularność w mediach podsyła nowych naiwnych.

To miasteczko piastuje miano "Stolicy polskich Tatr", więc nie dziwne, że jest wielu amatorów chcących na własne oczy doświadczyć pobytu w tym kurorcie....pchać się wiele godzin "zakopianką", a potem zostać ogolonym z dutków do cna. Analogiczna sytuacja jest na Półwyspie Helskim, aczkolwiek o chamstwie nikt jeszcze nie doniósł. Jednakowoż ceny biją na łeb bałkańskie klimaty. No, ale każdy spędza urlop tak, jak lubi...na hałaśliwych deptakach, w tłumie chętnych zjedzenia czegoś z "budy, zakupu pseudo pamiątek z wakacji...czym chata bogata i to niezależnie gdzie ta chata jest. A poziom usług polskich wynajmujących jest zdecydowanie lepszy, niż parę lat temu. Przypuszczam więc, że to nieczęsty przypadek, jak ten w Zakopcu. Pewnie obie panie były w nie najlepszej kondycji zdrowotnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/torun-3-mln-zl-na-nowy-projekt-ojca-rydzyka/brlsbvf?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

 

dzięki takim datkom zapewnia sobie wlazde na następne 100 lat ,albo jeszcze dluzej,ale nie swoje zawsze latwo rozdawac.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Jurek50 napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/torun-3-mln-zl-na-nowy-projekt-ojca-rydzyka/brlsbvf?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

 

dzięki takim datkom zapewnia sobie wlazde na następne 100 lat ,albo jeszcze dluzej,ale nie swoje zawsze latwo rozdawac.

 

To rozdawnictwo jest inwestycja, dobra na dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...