Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Dodzisława napisał:

A co do kraju w jakim przyszło nam żyć, to dzisiaj umarłam prawie ze smiechu, czytając  jak niejaka pani Słowikowa, była żona króla mafii wołominskiej czy tam pruszkowskiej, kryminalistka o wyglądzie burdelmamy, pozywać będzie do sądu rezysera filmu Krolowe Mafii, bo się obrazona poczuła :d :d :d . Analogię do swojej osoby znalazła w tym filmie, ale to wszystko nie jest przecież prawda :d . Promuje się takie towarzystwo w mediach, wywiady, książki i takie tam, no to czego się spodziewać? Jak wiem z miedialnych przekazów, pani Słowikowa odmianę przeszła i teraz rozkochana w Bogu i modląca silnie, oraz frazesy piernicząca na prawo i lewo. Dno, po prostu. Podobnie jak jej były mąż, co to ludzi kazał mordować, palce obcinać, a potem jezdził do Izraela się wyspowiadać :d . Dołożmy do tego jeszcze program ,,Damy i wiesniaczki" , " Krolowe życia"  i jeszcze kilka rownie debilnych jak Rolnik szuka żony, czy Sanatorium Miłosci no i mamy obraz polskiej rzeczywistosci i poziomu społeczeństwa. Dobrze, że to nie większość jednak.

Widocznie komuś bardzo zależy żeby tego typu programy królowały na kanałach tv. Nawet nie wiem na których i które sa lepsze w tym wyścigu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mycha napisał:

Kasiu my to wszystko wiemy. Tylko zrobić nie ma kto. W Biedronia nie wierzę, już się obietnic nasłuchałam. I zaręczam Ci, że gdyby przy korycie było cudowne PO i przytrafiłby się jakikolwiek konflikt, to ani USA ani Europa ani nikt z |Marsa nie kiwnąłby palcem w naszej sprawie. Nikt. Nie ważne jaka opcja rządziłaby aktualnie w PL. 

No właśnie Biedroń ,któremu kibicowałam swoim programem mnie srodze rozczarował,ze względu na kolejną propozycjęrozdawnictwa.Ja bym chciała,żeby przyszedł ktoś i powiedział,niczego wam ludzie nie obiecuję,spróbujmy razem naprawić Polskę.Ale to amrzenie bo nikogo takiego nie ma.Gdyby było to mozliwe głosowałąbym na Nowacką ,a tak to będę głosować na Koalicję bo przecież nie na faszystowski PIS:(cZARNA ,CZARNA DOOPA:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, foczka63 napisał:

No właśnie Biedroń ,któremu kibicowałam swoim programem mnie srodze rozczarował,ze względu na kolejną propozycjęrozdawnictwa.Ja bym chciała,żeby przyszedł ktoś i powiedział,niczego wam ludzie nie obiecuję,spróbujmy razem naprawić Polskę.Ale to amrzenie bo nikogo takiego nie ma.Gdyby było to mozliwe głosowałąbym na Nowacką ,a tak to będę głosować na Koalicję bo przecież nie na faszystowski PIS:(cZARNA ,CZARNA DOOPA:(

Ja chyba zacznę się Narodowcom przyglądać :szok: albo zamilknę na amen. Wszystkie inne opcje już się "spaliły". A Koalicja to tylko taki pretekst do pokonania PiSu. Potem będzie to samo. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mycha napisał:

Ktoś nam jako społeczeństwu jaja wyciął. 

To też.Szczególnie młodemu pokoleniu,którego nic nie obchodzi dopóki net działa i granice są pootwierane:( Oni nie znają teog co było udziałem naszego pokolenia i wydaje im się ,ze tak jak jest za ich życia było zawsze.I nawet nie zauważają ,ze im się to sukcesywnie wszystko odbiera:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mycha napisał:

Ja chyba zacznę się Narodowcom przyglądać :szok: albo zamilknę na amen. Wszystkie inne opcje już się "spaliły". A Koalicja to tylko taki pretekst do pokonania PiSu. Potem będzie to samo. 

Noooo,przyjrzyj się przyjrzyj-Międlarowi,Rybakowi i Andruszkiewiczowi....Dobrze się przyjrzyj.....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

No właśnie Biedroń ,któremu kibicowałam swoim programem mnie srodze rozczarował,ze względu na kolejną propozycjęrozdawnictwa.Ja bym chciała,żeby przyszedł ktoś i powiedział,niczego wam ludzie nie obiecuję,spróbujmy razem naprawić Polskę.Ale to amrzenie bo nikogo takiego nie ma.Gdyby było to mozliwe głosowałąbym na Nowacką ,a tak to będę głosować na Koalicję bo przecież nie na faszystowski PIS:(cZARNA ,CZARNA DOOPA:(

Wy piszcie a ja się dostosuję . Nie jestem mocna w polityce , ale uważnie was wszystkich czytam ....Tych ostatnich w twoim poście to nawet nazwy partii nie chcę wymieniać , bo mnie na mdłości zbiera ...i jakieś myśli mordercze mnie nachodzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mycha napisał:

Widocznie komuś bardzo zależy żeby tego typu programy królowały na kanałach tv. Nawet nie wiem na których i które sa lepsze w tym wyścigu. 

Bo ogłupianie społeczeństwa to najlepsza metoda na podporządkowanie sobie go.Jak nie można inaczej to się kulturę wymienia na "kulturalniejszą"Popatrzcie sobie na dzisiejsze listy lektur...Zajrzyjcie do podręczników j.polskiego waszych dzieci czy wnuków......Jedna papka katolicko narodowościowa:(Podlewana Smoleńskiem odmienianym we wszystkich przypadkach.I te dzieci,ta młodzież uczona nowej filologii,nowej historii uwierzy w to "bo w szkole mówili".Chyba ,ze szybko z tym cośzrobimy.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

No cóż,mnie to nie śmieszy,niestety:(

Nie martw się Kasiu, Narodowcy jeszcze dłuuugo do władzy nie dojdą. Ale byc muszą, jak w każdej demokracji. I każda demokracja z nimi flirtuje od czasu do czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Dodzisława napisał:

A co do kraju w jakim przyszło nam żyć, to dzisiaj umarłam prawie ze smiechu, czytając  jak niejaka pani Słowikowa, była żona króla mafii wołominskiej czy tam pruszkowskiej, kryminalistka o wyglądzie burdelmamy, pozywać będzie do sądu rezysera filmu Krolowe Mafii, bo się obrazona poczuła :d :d :d . Analogię do swojej osoby znalazła w tym filmie, ale to wszystko nie jest przecież prawda :d . Promuje się takie towarzystwo w mediach, wywiady, książki i takie tam, no to czego się spodziewać? Jak wiem z miedialnych przekazów, pani Słowikowa odmianę przeszła i teraz rozkochana w Bogu i modląca silnie, oraz frazesy piernicząca na prawo i lewo. Dno, po prostu. Podobnie jak jej były mąż, co to ludzi kazał mordować, palce obcinać, a potem jezdził do Izraela się wyspowiadać :d . Dołożmy do tego jeszcze program ,,Damy i wiesniaczki" , " Krolowe życia"  i jeszcze kilka rownie debilnych jak Rolnik szuka żony, czy Sanatorium Miłosci no i mamy obraz polskiej rzeczywistosci i poziomu społeczeństwa. Dobrze, że to nie większość jednak.

Te same debilne programy sa rowniez w tv niemieckiej....:szydera:  i tak sie zastanawiam kto od kogo sciągnął....:d a może to takie wytyczne unijne  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, awe59 napisał:

Te same debilne programy sa rowniez w tv niemieckiej....:szydera:  i tak sie zastanawiam kto od kogo sciągnął....:d a może to takie wytyczne unijne  :szydera:

Chcesz powiedzieć, że w De też się promuje kryminalistów i panie bardzo lekkich obyczajów? No nie do wiary. Tv niemieckiej nie oglądam dla zasady, no chyba ze programy przyrodnicze.Tv polską owszem, ale tylko w bardzo wąskim zakresie. Nie na moje nerwy to. Natomiast wiem co w trawie piszczy i wiem co ludzie oglądają, jak choćby moja mama. Wprawdzie o nawróconych kryminalistach nie ogląda, ale te wszystkie sendungi typu Zdrady, czy temu podobne, owszem. Bardzo namiętnie :d . Dobrze, że sa jeszcze te tureckie seriale, ktore jej czas zajmują, a ktore nie robią papki z mózgu. Tak mi sie wydaje, natomiast ciągną się jak flaki z olejem :d .Ja natomiast raz obejrzałam Krolowe zycia z niejaką Dagmarą w roli głownej. Była prostytutka, była burdelmama, karana, siedząca w więzieniu i mająca syna Conana i przybocznego Jacka, oraz babcię artystkę. Koleżanka mi poleciła :d . Ja nie polecam, no chyba ze ze względów socjologicznych i tylko raz i tylko jeden odcinek. No po prostu jaja jak berety. Kiedyś latając po kanałach trafiłam też na jakiś program, co to rodzinki w stylu Kiepskich, oglądały jakieś programy tv i komentowaly. No po prostu dno dna :d . No i wisienka na torcie głupoty i degrengolady twórców oraz  widzów, Damy i Wieśniaczki . To to dopiero jest odjazd :d . Jak obejrzycie jeden odcinek , to do konca zycia Wam wystarczy :d .

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

A co do kraju w jakim przyszło nam żyć, to dzisiaj umarłam prawie ze smiechu, czytając  jak niejaka pani Słowikowa, była żona króla mafii wołominskiej czy tam pruszkowskiej, kryminalistka o wyglądzie burdelmamy, pozywać będzie do sądu rezysera filmu Krolowe Mafii, bo się obrazona poczuła :d :d :d . Analogię do swojej osoby znalazła w tym filmie, ale to wszystko nie jest przecież prawda :d . Promuje się takie towarzystwo w mediach, wywiady, książki i takie tam, no to czego się spodziewać? Jak wiem z miedialnych przekazów, pani Słowikowa odmianę przeszła i teraz rozkochana w Bogu i modląca silnie, oraz frazesy piernicząca na prawo i lewo. Dno, po prostu. Podobnie jak jej były mąż, co to ludzi kazał mordować, palce obcinać, a potem jezdził do Izraela się wyspowiadać :d . Dołożmy do tego jeszcze program ,,Damy i wiesniaczki" , " Krolowe życia"  i jeszcze kilka rownie debilnych jak Rolnik szuka żony, czy Sanatorium Miłosci no i mamy obraz polskiej rzeczywistosci i poziomu społeczeństwa. Dobrze, że to nie większość jednak.

Pani Slowikowa placze w gniazdku na akacji, bo pan Slowik przed dziewiata mial byc na kolacji.

Nie moze pojac dlaczego.

Teraz sie boi, czyzby zrozumiala?:d

Tak czy owak ma u mnie plusa, bo jeszcze nie narzeka, ze ktos finansuje polska kinematografie na jej szkode. Kler obrazony ten temat poruszyl, wiec ja tez czuje sie uprawniona i tez nie chcialabym kleru ze swoich podatkow finansowac. Niech wszystkie pobozne duszyczki placa podatek koscielny swoim bozyszczom i niech panowie sie rzadza swoim budzetem.

I tylko tym.

Kurcze, ale mam marzenia:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dodzisława napisał:

Chcesz powiedzieć, że w De też się promuje kryminalistów i panie bardzo lekkich obyczajów? No nie do wiary. Tv niemieckiej nie oglądam dla zasady, no chyba ze programy przyrodnicze.Tv polską owszem, ale tylko w bardzo wąskim zakresie. Nie na moje nerwy to. Natomiast wiem co w trawie piszczy i wiem co ludzie oglądają, jak choćby moja mama. Wprawdzie o nawróconych kryminalistach nie ogląda, ale te wszystkie sendungi typu Zdrady, czy temu podobne, owszem. Bardzo namiętnie :d . Dobrze, że sa jeszcze te tureckie seriale, ktore jej czas zajmują, a ktore nie robią papki z mózgu. Tak mi sie wydaje, natomiast ciągną się jak flaki z olejem :d .Ja natomiast raz obejrzałam Krolowe zycia z niejaką Dagmarą w roli głownej. Była prostytutka, była burdelmama, karana, siedząca w więzieniu i mająca syna Conana i przybocznego Jacka, oraz babcię artystkę. Koleżanka mi poleciła :d . Ja nie polecam, no chyba ze ze względów socjologicznych i tylko raz i tylko jeden odcinek. No po prostu jaja jak berety. Kiedyś latając po kanałach trafiłam też na jakiś program, co to rodzinki w stylu Kiepskich, oglądały jakieś programy tv i komentowaly. No po prostu dno dna :d . No i wisienka na torcie głupoty i degrengolady twórców oraz  widzów, Damy i Wieśniaczki . To to dopiero jest odjazd :d . Jak obejrzycie jeden odcinek , to do konca zycia Wam wystarczy :d .

@Dodzisława  nie wiem czy prezes tv niemieckiej jest na tyle głupi co prezes tv polskiej ale wychodzi na to, ze obaj są siebie warci...a z drugiej strony patrząc.... to jak nie ma podaży to nie ma sprzedaży...mają przeciez te swoje wskazniki oglądalnosci i ktoś te durnowate programy ogląda i biznes sie kręci....jest zapotrzebowanie na chamstwo, wulgaryzmy, prostactwo językowę, szmirę, tandetę, kiczowatośc i szpanerstwo....no bo gdyby nie było to takie programy nie miałyby racji bytu. A slynny bandzior, swiadek koronny pt Masa pisze książkę ( nie sam tylko przy pomocy jakiegos redaktora bo sam by nie potrafil prostego zdania poprawnie sklecić ) i zbija na tym kasę....czekalam aż autografy zacznie rozdawać :szydera: a ksiażka rozeszła sie jak swieże bułeczki....powiedz, czy ludzie sa normalni ? Na szczescie chyba wiekszość tak.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

@Dodzisława  nie wiem czy prezes tv niemieckiej jest na tyle głupi co prezes tv polskiej ale wychodzi na to, ze obaj są siebie warci...a z drugiej strony patrząc.... to jak nie ma podaży to nie ma sprzedaży...mają przeciez te swoje wskazniki oglądalnosci i ktoś te durnowate programy ogląda i biznes sie kręci....jest zapotrzebowanie na chamstwo, wulgaryzmy, prostactwo językowę, szmirę, tandetę, kiczowatośc i szpanerstwo....no bo gdyby nie było to takie programy nie miałyby racji bytu. A slynny bandzior, swiadek koronny pt Masa pisze książkę ( nie sam tylko przy pomocy jakiegos redaktora bo sam by nie potrafil prostego zdania poprawnie sklecić ) i zbija na tym kasę....czekalam aż autografy zacznie rozdawać :szydera: a ksiażka rozeszła sie jak swieże bułeczki....powiedz, czy ludzie sa normalni ? Na szczescie chyba wiekszość tak.

Tak w temacie telewizji, to pewnie nie wiecie, ze na gali Oskarow najwieksza gwiazda byla dziennikarka TVP1:d Maja poczucie humoru:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dodzisława napisał:

A co do kraju w jakim przyszło nam żyć, to dzisiaj umarłam prawie ze smiechu, czytając  jak niejaka pani Słowikowa, była żona króla mafii wołominskiej czy tam pruszkowskiej, kryminalistka o wyglądzie burdelmamy, pozywać będzie do sądu rezysera filmu Krolowe Mafii, bo się obrazona poczuła :d :d :d . Analogię do swojej osoby znalazła w tym filmie, ale to wszystko nie jest przecież prawda :d . Promuje się takie towarzystwo w mediach, wywiady, książki i takie tam, no to czego się spodziewać? Jak wiem z miedialnych przekazów, pani Słowikowa odmianę przeszła i teraz rozkochana w Bogu i modląca silnie, oraz frazesy piernicząca na prawo i lewo. Dno, po prostu. Podobnie jak jej były mąż, co to ludzi kazał mordować, palce obcinać, a potem jezdził do Izraela się wyspowiadać :d . Dołożmy do tego jeszcze program ,,Damy i wiesniaczki" , " Krolowe życia"  i jeszcze kilka rownie debilnych jak Rolnik szuka żony, czy Sanatorium Miłosci no i mamy obraz polskiej rzeczywistosci i poziomu społeczeństwa. Dobrze, że to nie większość jednak.

@Dodzisławakilka miesiecy temu czytalam TO

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wielka-milosc-bylej-zony-szefa-mafii-zobacz-zdjecia-z-czulej-randki-aa-arAw-opBz-jc94.html

 

Kwiczalam ze smiechu ogladaja zdjecia,, jakze cudnie upozowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 Zaraz obejrzę. Kiedyś poszperałam z ciekawosci na youtubie i pooglądałam reportaże z tą panią. No po prostu wzór cnót i prawdziwa katoliczka. Mało nie upadłam, jak oznajmiła w ktoryms z filmików, że ona ma teraz miłość prawdziwą w sercu. Boga znaczy się. No po prostu brak słów! Nie wiem w sumie, Dama ona czy Wieśniaczka, no ale wygląda na burdelmamę jak się patrzy.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dodzisława napisał:

@hawana Wiemy, przynajmniej ja wiem :d . W internetach piszą :d o tym i nie tylko o tym. 

A czy wiesz, ze Polacy z wysp rozwazaja powrot do Polski, bo dobrze sie w niej dzieje i gospodarka stoi mocno?

To dzisiejszy hit TVP1. Przed chwila slyszalam , nausznie:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Dodzisławakilka miesiecy temu czytalam TO

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wielka-milosc-bylej-zony-szefa-mafii-zobacz-zdjecia-z-czulej-randki-aa-arAw-opBz-jc94.html

 

Kwiczalam ze smiechu ogladaja zdjecia,, jakze cudnie upozowane

No nie dziwię się. Trudno nie wybuchnąć śmiechem na widok nie tylko tych zdjęć, ale równiez jej wypowiedzi w reportazu poniżej. Egzaltacja starej flądry , grymasy twarzy dodające lat no i ta kredka na ustach :d .  No przecież ona wygląda okropnie. Mając 55 lat , kobiety wyglądają naprawdę atrakcyjnie. Po niej widać po prostu przeszłość , bardzo hulaszczy tryb życia i bardzo  lekkie prowadzenie się. Za to zadęcia i nadęcia jej nie brakuje :d :d :d . Mafijna Celebrytka :d . Jak jestem tolerancyjna, tak ta kobieta budzi we mnie odrazę.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

No nie dziwię się. Trudno nie wybuchnąć śmiechem na widok nie tylko tych zdjęć, ale równiez jej wypowiedzi w reportazu poniżej. Egzaltacja starej flądry , grymasy twarzy dodające lat no i ta kredka na ustach :d .  No przecież ona wygląda okropnie. Mając 55 lat , kobiety wyglądają naprawdę atrakcyjnie. Po niej widać po prostu przeszłość , bardzo hulaszczy tryb życia i bardzo  lekkie prowadzenie się. Za to zadęcia i nadęcia jej nie brakuje :d :d :d . Mafijna Celebrytka :d . Jak jestem tolerancyjna, tak ta kobieta budzi we mnie odrazę.

@Dodzisławababa jest okropna!

Widzialas pewnie Dagmare w krolowych czegos tam?

Podobne sa.

Ta przynajmniej nikogo nie udaje

bajzelmama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana  :d  Mówiłam, żeby kurwizji nie oglądać! Ja natomiast dzis w internetach wyczytałam, jako news, że Polska będzie starała się sprowadzić polskich emigrantów powojennych z Brazylii :d . Duzo tam ich jest i to przecież w sposób wielopokoleniowy :d . Większość to nawet pewnie języka polskiego nie zna, podobnie jak szlachta polska co to od stu lat w Angli zamieszkuje i nie tylko, jak choćby Lubomirscy, o ktorych się ostatnio duzo słyszało. No nikt ni w ząb po polsku nie gada :d . Tacy to z nich polscy patrioci :d . 

No,rozbawiające do łez pomysły dojnej zmiany to jedno, ale Hawanko, na Kubie demokracje zaczynają wprowadzać. To dopiero dramat , bo jak się Amerykańce w to włączą, a juz się włączyli, no to ja to czarno widzę. Zniknie ostatni skansen komunizmu. Rosjanie juz się odwrócili, teraz tylko Amerykanie zniosą powolutko wszystkie embarga i dopiero się zacznie burdellos pospolitos. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...