Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Tego to znam z FB. Wiecznie szukał pracy...... Zapamiętałam bo to było dziwne nie tylko dla mbie, wiele osób zwacało na to uwagę.

Patrząc na jego fotki , na pewno bym go nie zatrudniła . On ma 4 profile na FB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja nie wchodzę na FB. Po co mam się stresować? Nie pierwszy taki cwaniak i pewnie nie ostatni :(

Wypluj to słowo O.o Złodzieje byli i zawsze będą ale on to prawdziwy psychol . Przecież mu kraść nikogo nie mordując 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Wypluj to słowo O.o Złodzieje byli i zawsze będą ale on to prawdziwy psychol . Przecież mu kraść nikogo nie mordując 

My nie wiemy co w takich chorych łbach siedzi i nie wiemy ile takich przypadków już było, a tym bardziej nie wiemy ilu takich psychopatów płci obojga grasuje po świecie >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

My nie wiemy co w takich chorych łbach siedzi i nie wiemy ile takich przypadków już było, a tym bardziej nie wiemy ilu takich psychopatów płci obojga grasuje po świecie >:(

Niestety , a może i lepiej , że nie wiemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, erika napisał:

Masakra,ale piszą ze podejrzny ale jak podał insulinę po co ?nie wiem co jest bardziej niebezpieczne czy jechac do nieznajomych PDP czy przyjmować nieznanych opiekunów.TRAGEDIA

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1bozka napisał:

Masakra,ale piszą ze podejrzny ale jak podał insulinę po co ?nie wiem co jest bardziej niebezpieczne czy jechac do nieznajomych PDP czy przyjmować nieznanych opiekunów.TRAGEDIA

Jedno i drugie jest tak samo niebezpieczne bo nie ma nad tym żadnej kontroli .Nigdy do końca nie wiadomo co w człowieku "siedzi" i nie wiadomo jak zareaguje w danej sytuacji .Podanie insuliny to nie zabójstwo jakby wstrzyknął truciznę to można by mówić o zabójstwie .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, INEZ napisał:

Jedno i drugie jest tak samo niebezpieczne bo nie ma nad tym żadnej kontroli .Nigdy do końca nie wiadomo co w człowieku "siedzi" i nie wiadomo jak zareaguje w danej sytuacji .Podanie insuliny to nie zabójstwo jakby wstrzyknął truciznę to można by mówić o zabójstwie .

 Regularne podawanie insuliny osobie niechorującej na cukrzycę jest morderstwem . W organizmie podopiecznego znaleziono insulinę a na ciele miał ślady od zastrzyków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

 Regularne podawanie insuliny osobie niechorującej na cukrzycę jest morderstwem . W organizmie podopiecznego znaleziono insulinę a na ciele miał ślady od zastrzyków 

Może podopieczny albo rodzina kazali mu podawać ? wiadomo,że robił to z własnej inicjatywy ? no i skąd miał tą insulinę? nikt tego nie zauważył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, INEZ napisał:

Może podopieczny albo rodzina kazali mu podawać ? wiadomo,że robił to z własnej inicjatywy ? no i skąd miał tą insulinę? nikt tego nie zauważył?

4 inne osoby , którymi on się opiekował też wylądowały w szpitalu w krytycznym stanie i stwierdzono u nich  bardzo niski stan glukozy   . Opiekował się nimi bardzo krótko , bo rodziny podopiecznych go zwalniały i zaraz potem dziadkowie lądowali w szpitalu . Policji tłumaczył , że insulina jest jego ponieważ choruje na cukrzycę , ale to nie zostało potwierdzone . Policja prosi osoby , które wiedzą gdzie on wcześniej pracował o zgłaszanie się , tych przypadków może być dużo więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dziewczyny...........dosyć................nie ekscytujcie się tak mocno..................:smutek: 

Przez tego dupka nasi panowie będą mieli jeszcze większe problemy ze znalezieniem dobrej Stelli >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Przez tego dupka nasi panowie będą mieli jeszcze większe problemy ze znalezieniem dobrej Stelli >:(

Może tak, może nie....Po programie o P24 jakoś nie zmalało zapotrzebowanie na opiekunki...będą pewnie żądać referencji od rodzin i je weryfikować. Czas pokaże........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

W niemieckiej i tak nie lubują się aż tak w złych wiadościach jak w polskiej. U nas pewnie leciałoby cały czas na pasku i w każdych wiadomościach. 

Pewnie nagłaśniają bo nie wiedzą gdzie jeszcze pracował.

Niedługo urośnie do rangi seryjnego mordercy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Może..... 

Ale swoją drogą to agencje tylko pytają o niekaralność, choroby psychiczne czy inne. Ale nie mają jak tego zweryfikować.

Jak ktoś chce to zatai to co niewygodne.

Choroby wszelakie zataić można, to fakt. Do karty pacjenta nikt nie zajrzy, bo ochrona danych osobowych.... Ale niekaralność niekoniecznie. Jest teraz możliwość zweryfikowania online. I dobrze. Ja mam takie zaświadczenie na wsiaki słuczaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Choroby wszelakie zataić można, to fakt. Do karty pacjenta nikt nie zajrzy, bo ochrona danych osobowych.... Ale niekaralność niekoniecznie. Jest teraz możliwość zweryfikowania online. I dobrze. Ja mam takie zaświadczenie na wsiaki słuczaj ;)

Nie miałabym nic przeciwko temu jakby takie zaświadczenie było ode mnie wymagane :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...