Skocz do zawartości

Wiadomości z kraju i ze świata


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś jako pokutę słuchałam rano PR. Rozmowa z jakimś kimś z partii, tfu, Ziobry. I człowiek ten mówił, że to najczarniejszy z czarnych dni polskiego dziennikarstwa, że atakuje się rodzinę polskiego Falcone i że ta bohaterska rodzina polskiego Falcone wystąpić będzie musiała o ochronę, bo jeśli GW coś tak obrzydliwie podłego publikuje, to już koniec świata, mafia zawładnęła Wyborczą i wszyscy są na jej usługach.

Sama słyszałam. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, salazar napisał:

A ja dziś jako pokutę słuchałam rano PR. Rozmowa z jakimś kimś z partii, tfu, Ziobry. I człowiek ten mówił, że to najczarniejszy z czarnych dni polskiego dziennikarstwa, że atakuje się rodzinę polskiego Falcone i że ta bohaterska rodzina polskiego Falcone wystąpić będzie musiała o ochronę, bo jeśli GW coś tak obrzydliwie podłego publikuje, to już koniec świata, mafia zawładnęła Wyborczą i wszyscy są na jej usługach.

Sama słyszałam. 

Bardzo mi przykro, że za moje pieniądze słuchalas tych bzdur. Niestety place abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak milo!

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,25749702,w-japonii-zabraklo-polskiej-wodki-jest-uzywana-jako-srodek.html#s=BoxOpImg3

 

Korzystajac z koniunktury,nierząd  powinnien szybko zareagowac i wyslac kilka milionow litrow!

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Sorry, ale mnie to nie przekonuje.

Targi istniały od zawsze, zwierzęta zabijano na pokarm, nic przez dziesięciolecia lub setki lat się nie zmieniło. Zmieniło się tylko to, jak teraz ludzie traktują zwierzęta i to, ile chemii i innego syfu lata w powietrzu, wodzie i karmie.

Albo jeszcze coś innego, o czym nie wiemy i się najprawdopodobniej nie dowiemy.

Nie pamiętam, w którym wątku Misiek tłumaczył, że z makroekonomicznego punktu widzenia ludzie powinni jeść mięso. Nie chciało mi się wchodzic w dyskusję, bo uważam, że każdy robi to, co chce i uważa za właściwe. Sayonaro, jesz mięso czy jesteś wegetarianką?

Plus oburzenie na myśliwych, czasami słuszne, a czasem tylko tzw. mentalność Bambi.

Dzis na obiad robiłam pieczeń z daniela. Zwierzęta hodowane na wolnym wybiegu, zabijane przez myśliwych, bo wtedy umierają nagle i nie wydzielają "hormonu strachu", który dla spożywających nie jest wskazany/zdowy. Cena kilograma takiego mięsa - ponad 20 euro. Kogo na to stać i jak często? A tak się porobiło, że wszyscy pożądają mięsa/wędlin bez ograniczeń i najlepiej co dzień. 

Nie jest to łatwy temat.

PS, gołębie są jak szczury. 

Może jakiś nowy watek założymy, bo wiem, że spamuję ;) 

 

 

 

Edytowane przez salazar
literówki
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, sayonara 52 napisał:

@salazar Dla mnie artykul dal do myslenia.

Na pewno jest wiele racji,ale...

Masz racje,zbyt wiele sklada sie na kolejne epidemie,nie mozna generalizowac.

A jeszcze co do gołębi ....lubię zwierzęta , ptaki , ale , jeśli już o gołębie biega to niekoniecznie ....zasrańce i tyle :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się tak

Ale to jest golab  tzw ,,grzywacz,,nie zwykly ,,dachowyj obsraniec,,

Szlag mnie trafia ,jak widze w PL kolo smietnika,jak ,,dobrzy ludxzie rzucaja splesnialy chleb golebiom, w dodatku cale kromki.

POtem widze biedne ptaki jak z taka kromka chcleba na szyji usiluja latac.:przekleństwa:

Wiem,ze kogos moze wkurzac moje gadanie,

Wychodze z zalozenia: nie chcesz nie mozesz pomoc-zostaw w spokoju.

Daj zyc, chron .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się tak

Ale to jest golab  tzw ,,grzywacz,,nie zwykly ,,dachowyj obsraniec,,

Szlag mnie trafia ,jak widze w PL kolo smietnika,jak ,,dobrzy ludxzie rzucaja splesnialy chleb golebiom, w dodatku cale kromki.

POtem widze biedne ptaki jak z taka kromka chcleba na szyji usiluja latac.:przekleństwa:

Wiem,ze kogos moze wkurzac moje gadanie,

Wychodze z zalozenia: nie chcesz nie mozesz pomoc-zostaw w spokoju.

Daj zyc, chron .

No tak rasowiec ...to nie ma sprawy . Kurde ...wszystkie pieski , które miałam to zwykłe wielorasowce ...kundelki , takie tam gorszego sortu , ale zawsze były członkami naszej rodziny .

Nie mam absolutnie nic do miłośników zwierząt i ptactwa wszelakiego ....też kocham zwierzęta ...ino , że kuźwa lubię je zjadać i nie ma bata , żebym znielubiła . Dlatego miłośniczką zwierząt nazwać się nie mogę , bo byłaby to normalna hipokryzja , gdybym z jednej strony użalała się nad ich losem i sruuu....schaboszczak na patelnię :tak2:...Dybra ...nie spieram się , tylko do kuchni biegiem marsz i żeberka na patelni trza odgrzać sobie i wszamać , bo za chwilę brzuch mi do pleców przyrośnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...