Skocz do zawartości

Eksmisja opiekunki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, 1bozka napisał:

czyjas prawda to dla kogoś bzdury, nie każdy myśli tak samo i nie każdy ma takie same priorytety w życiu.Z tym zasranym obowiązkiem to bywa różnie.Wiem ile kosztuje mieszkanie w moim mieście a wiem ile w  Warszawie nie mowie o centrum bo pisząc to myślałam  o Milanówku ,to jeszcze lepsza lokalizacja. Jak można mówić o czyjejś empatii i pokorze nie znając kogoś, to działa tez w drugą stronę A wypowiadać swoje myśli i przemyślenia na forum publicznym moze każdy,choc nie koniecznie trzeba sie z tym zgadzac

Tak . Masz rację , każdy może wyrazić swoją opinię . Tylko dziwię się bardzo , że reportaż , który miał na celu pokazać rażące nieprawidłowości w działaniach urzędu i sądu , wywołał u niektórych osób chęć oceniania kobiety , której nie zna . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, violka napisał:

Tak . Masz rację , każdy może wyrazić swoją opinię . Tylko dziwię się bardzo , że reportaż , który miał na celu pokazać rażące nieprawidłowości w działaniach urzędu i sądu , wywołał u niektórych osób chęć oceniania kobiety , której nie zna . 

tak naprawdę każdy zna tylko siebie,a jednak podejmujemy sie oceny innych.Tacy my LUDZIE jesteśmy.Mówiąc o KIMS mysle o sobie ,czy i jak postąpiłabym w danym przypadku,czy zrobiłabym jeszcze cos.Nie mam zamiaru nikogo obrażać ani oceniać,zawsze jest za i przeciw.Tylko konsekwencje nie wiedzy w 21 wieku sa niestety koszmarne.Wspolczuje tej pani ale nie znam jej i nie wiem czy zrobila wszystko zeby ZAPOBIEC tej sytuacji,jeśli rzeczywiście nie wiedziala ze tak będzie mam nadzieje zeDOBRZY ludzie jej pomogą,trzymam za to mocno kciuki.Co nie oznacza ze mam wyrobione zdanie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, 1bozka napisał:

I jeszcze jedno wiem ze to co jest MOJE jest tylko i wyłącznie MOJE i nikt nigdy mi tego nie zabierze ani teraz ani za iles lat. Jeśli poczuję taką chęć po prostu komuś pomagam.

Nic nie jest nam dane na zawsze . Nigdy nie wiesz , czy dla ratowania zdrowia i życia nie stracisz wszystkiego co posiadasz .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, violka napisał:

Nic nie jest nam dane na zawsze . Nigdy nie wiesz , czy dla ratowania zdrowia i życia nie stracisz wszystkiego co posiadasz .  

No właśnie widzisz o tym tez pisałam wcześniej, ale temat był zupełnie inny,nie bede siè powtarzac.Nie o mnie w tej dyskysji chodzi.Ja podalam swoj tok myslenia jesli nikt sie z tym nie zgidzi TRUDNO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, 1bozka napisał:

No właśnie widzisz o tym tez pisałam wcześniej, ale temat był zupełnie inny,nie bede siè powtarzac.Nie o mnie w tej dyskysji chodzi.Ja podalam swoj tok myslenia jesli nikt sie z tym nie zgidzi TRUDNO

Podałaś swój tok myślenia , jednoznacznie wskazując na winę tej pani , że znalazła się w tak trudnej sytuacji . Nikt nie zna historii jej życia i nikt nie wie dlaczego w życiu podejmowała takie decyzje a nie inne . Uważam , że mierzenie ludzi swoją miarą jest infantylne ( łagodnie mówiąc )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, violka napisał:

Podałaś swój tok myślenia , jednoznacznie wskazując na winę tej pani , że znalazła się w tak trudnej sytuacji . Nikt nie zna historii jej życia i nikt nie wie dlaczego w życiu podejmowała takie decyzje a nie inne . Uważam , że mierzenie ludzi swoją miarą jest infantylne ( łagodnie mówiąc )

Oczywiscie  Twoja reakcja byla  do przewidzenia,nawet nie chce ci sie pomyslec co czuje, a to to wlasnie brak empatii,infantylnosc to cecha lagodnie mowiåc okreslenie Twojej osoby.Infantylnosc to nie jest "mierzenie ludzi swojå miarą" nawet nie wiesz o czym piszesz.Grunt to wylac na kogoś swoje żale. Sprobuj pomoc tej kobiecie a nie tylko gadać ci ślina na język przyniesie bo naprawdę masz problem   ze zrozumieniem tego co czytasz a napewnio ze zrozumieniem tego co ja napisałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, 1bozka napisał:

Oczywiscie  Twoja reakcja byla  do przewidzenia,nawet nie chce ci sie pomyslec co czuje, a to to wlasnie brak empatii,infantylnosc to cecha lagodnie mowiåc okreslenie Twojej osoby.Infantylnosc to nie jest "mierzenie ludzi swojå miarą" nawet nie wiesz o czym piszesz.Grunt to wylac na kogoś swoje żale. Sprobuj pomoc tej kobiecie a nie tylko gadać ci ślina na język przyniesie bo naprawdę masz problem   ze zrozumieniem tego co czytasz a napewnio ze zrozumieniem tego co ja napisałam

:szok: Twojej reakcji nie przewidziałam . Ale wybaczam epitety , które skierowałaś w moją stronę . Rozumiem , że masz gorszy dzień i nie radzisz sobie z emocjami . Trzymaj się . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam odpowiedź z Magazynu Reporterów, pod pismem raz jeszcze podam link.

:)

Szanowny Panie,

Przesyłam link do odcinka Magazynu Ekspresu Reporterów, w którym cała sytuacja wyjaśnia się. https://vod.tvp.pl/video/magazyn-ekspresu-reporterow,07112017,34436149 Materiał dotyczący pani Żanety z Milanówka jest na końcu programu.

 

Z poważaniem

Redakcja 
Magazyn Ekspresu Reporterów

https://vod.tvp.pl/video/magazyn-ekspresu-reporterow,07112017,34436149

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

Załączam odpowiedź z Magazynu Reporterów, pod pismem raz jeszcze podam link.

:)

Szanowny Panie,

Przesyłam link do odcinka Magazynu Ekspresu Reporterów, w którym cała sytuacja wyjaśnia się. https://vod.tvp.pl/video/magazyn-ekspresu-reporterow,07112017,34436149 Materiał dotyczący pani Żanety z Milanówka jest na końcu programu.

 

Z poważaniem

Redakcja 
Magazyn Ekspresu Reporterów

https://vod.tvp.pl/video/magazyn-ekspresu-reporterow,07112017,34436149

 

Jakoś nie widzę teraz komentarzy . Dobrze @Łukasz, że zamieściłeś ten link . Nasuwa się tylko jedno  -  nim  wyda się o kimś opinię, to trzeba się zastanowić . I to dobrze zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Łukasz napisał:

Załączam odpowiedź z Magazynu Reporterów, pod pismem raz jeszcze podam link.

:)

Szanowny Panie,

Przesyłam link do odcinka Magazynu Ekspresu Reporterów, w którym cała sytuacja wyjaśnia się. https://vod.tvp.pl/video/magazyn-ekspresu-reporterow,07112017,34436149 Materiał dotyczący pani Żanety z Milanówka jest na końcu programu.

 

Z poważaniem

Redakcja 
Magazyn Ekspresu Reporterów

https://vod.tvp.pl/video/magazyn-ekspresu-reporterow,07112017,34436149

 

Ciesze się, że nasza koleżanka nie wylądowała na ulicy. Dostała mieszkanie z TBS. Czynsze w TBS nie są tanie i na to też należy zwrócić uwagę. Bedzie ją stać dopóki będzie pracowała, jak przejdzie na emeryturę będzie trudno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Gość

Może wystąpić o dodatek mieszkaniowy , ale przy wysokości emerytury jakiej się spodziewa czyli kilkaset złotych to też może być problem z opłatą czynszu . Pozostaje jeszcze pomoc z opieki społecznej. Zresztą sporo opiekunek  w wieku 60 plus nadal pracuje. Gorzej jak zdrowie się pogorszy , wtedy tylko emeryturka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...