Skocz do zawartości

AMA: Ile zarabia na opiekunce agencja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Zna pani jezyka cos  niecos ? . Ja tam pisalam w tym obszernym opisie  . Chcialabym stworzyc taka mala grupe oczywiscie bez postrednikow . Azeby oglosic sie na stronach internetowych i w niemieckiej prasie  , ze jestesmy samozatrudnieniowa grupa kobiet  z polski  oczywiscie opiekunek  Zagwarantowac rodzinie wymiane  . Bo na jedna osobe to nie chca bo sie boja ze niech zachoruje i co dalej z babka ?

 Wiec prosze o kontakt i bedziemy dzialac . *usunięto* albo w Polsce *usunięto*. Poniewaz w przyszlym tygodniu jade do Polski .

 

 

 Reszte omowimy telefonicznie . 

 

 

 Szukam osob nie pijacych , a jeszcze by bylo lepiej  zeby nie palace... chetnie biora ....bez nalogow 

 

 

 

Pozdrawiam  Barbara 

    ha ha nie pijacych   ?  to ciekawe  ,każdy musi pić ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bojcie sie zakladac wlasnej dzialalnosci i wyjezdzac do pracy za granice.Ja wlasnie tak zaczelam prace 3 miesiace temu.Mam 1800 euro brutto,z tego ksiegowej place 100 zl,ona sie wszystkim zajmuje.Daje jej co mesiac 250 euro zaliczki na ZUS I US.Agencje niedlugo nie beda mialy zadnych opiekunek,bo coraz wiecej wlasnie wyjezdza na swoj rachunek.

Pozdrawiam ciezko pracujacych opiekunow za granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Zna pani jezyka cos  niecos ? . Ja tam pisalam w tym obszernym opisie  . Chcialabym stworzyc taka mala grupe oczywiscie bez postrednikow . Azeby oglosic sie na stronach internetowych i w niemieckiej prasie  , ze jestesmy samozatrudnieniowa grupa kobiet  z polski  oczywiscie opiekunek  Zagwarantowac rodzinie wymiane  . Bo na jedna osobe to nie chca bo sie boja ze niech zachoruje i co dalej z babka ?

 Wiec prosze o kontakt i bedziemy dzialac . *usunięto* albo w Polsce *usunięto*. Poniewaz w przyszlym tygodniu jade do Polski .

 

 

 Reszte omowimy telefonicznie . 

 

 

 Szukam osob nie pijacych , a jeszcze by bylo lepiej  zeby nie palace... chetnie biora ....bez nalogow 

 

 

 

Pozdrawiam  Barbara 

   ha ha a co oni tacy święci ha ha czasy niewolnictwa to już zmierzch ....nie mówię o chlaniu  ale ale ale...bez przesady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Gość Kara napisał:

Mnie osobiście nie interesuje to ile zarabia na mnie agencja bo trudno żeby nie zarabiała, ale czy ja jestem zadowolona z zarobków a póki co jestem )

tak można myśleć, ale... jeżeli agencja wyciśnie z rodziny powiedzmy 3 tysiące, a bywa i tak , to opiekunka za to beknie i to zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Kara napisał:

Mnie osobiście nie interesuje to ile zarabia na mnie agencja bo trudno żeby nie zarabiała, ale czy ja jestem zadowolona z zarobków a póki co jestem )

Nie każda opiekunka chce być w pełni świadoma tego, ile pieniędzy zarabiają Zleceniodawcy na każdej ofercie dla opiekunki. To jej wybór...jak lubi pracować w nieświadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.10.2015, 00:42:50, Gość osłabiona napisał:

 

A teraz odejmij od tego wszystkie podatki, Twoje zusy, ubezpieczenia i inne pierdoły, pracę niemieckiej agencji w znalezieniu i koordynacji twojego miejsca pracy, pracę polskiej agencji w postaci - rekrutera, koordynatora, prawnika, kadrowej, księgowej, prądu, czynszu, telefonów, serwerów. 

 

Przestańcie liczyć nie swoje pieniądze. Żeby agencja istniała musi mieć xxx opiekunek. Musi mieć ludzi do rekrutacji, sprzedaży, zakupów i ww. Czy wam się wydaję że z 2736e- 1000e = zysk na czysto? OSŁABIA MNIE TAKIE MYŚLENIE!!!!!

A ja Tobie powiem tak !!!!! ciesz się , że masz opiekunki , bo gdyby nie MY!!!! OPIEKUNKI!!!!!  to byś zapie.............na produkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję jako opiekunka i wreszcie znalazlam  agencję , ktora daje  zarobić w porównaniu z innymi   lepiej   bo 1200 Euro  a rodzina płaci 1800, Z tych 1800    jeszcze firma zwraca za podróż , opłaca ZUS i podatek nie mówiąc o wlasnych kosztach . Można taniej ? można . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Narzekacie wszystkie, że tak mało płacą i zdzierają a na czarno zarabiacie góra 200 no w porywach 300 euro więcej tyle żę bez ubezpieczeń i pozostałych świadczeń. I tak do pierwszego wypadku lub nakrycia na pracy na czarno. Wolę agencje i niech na mnie zarabiają ale płacą ponad 4 tysięce i zawsze w terminie a do tego szef nie stoi mi nad głową a na stelle swoją nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość ja napisał:

Narzekacie wszystkie, że tak mało płacą i zdzierają a na czarno zarabiacie góra 200 no w porywach 300 euro więcej tyle żę bez ubezpieczeń i pozostałych świadczeń. I tak do pierwszego wypadku lub nakrycia na pracy na czarno. Wolę agencje i niech na mnie zarabiają ale płacą ponad 4 tysięce i zawsze w terminie a do tego szef nie stoi mi nad głową a na stelle swoją nie narzekam.

  moja droga  a wiesz jakie to są ubezpieczenia ? zainteresuj się .4 tys. za 24 godziny to dużo?  to jest niewolnicza płaca-dobrze o tym wiesz.nie wszyscy tak mają ,że prześpią całą noc  a w ciągu dnia jeszcze siedzą na kompie!Trzeba patrzeć nie tylko przez pryzmat swojej steli ,ale też innych a są katastroficzne!-pozdrawiam-Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.01.2016 at 11:48, adamos1 napisał:

  moja droga  a wiesz jakie to są ubezpieczenia ? zainteresuj się .4 tys. za 24 godziny to dużo?  to jest niewolnicza płaca-dobrze o tym wiesz.nie wszyscy tak mają ,że prześpią całą noc  a w ciągu dnia jeszcze siedzą na kompie!Trzeba patrzeć nie tylko przez pryzmat swojej steli ,ale też innych a są katastroficzne!-pozdrawiam-Adam.

Tak masz rację. Ale może teraz coś od mnie - otóż ja pracuję na terenie Niemiec jako opiekunka już 11 lat i różne miałam miejsca tak jak różne były agencje, ale ta ostatnia przebiła wszystkie. Zdaję sobie sprawę, że po części rodzina ukryła prawdę nie podając wszystkiego. No ale w drugiej części również agencja zawiniła, ponieważ na wszelkiego rodzaju zgłoszenia w ogóle nie reagowali, no już nie mówię o braku reakcji na zgłoszenie o ograniczeniu czasu wolnego dla opiekunki, jak również o braku reakcji na zgłoszenie o wykonywaniu czynności zakazanych prawem niemieckim.  No i na czym się skończyło? Otóż na tym, że sprawa zostanie załatwiona przy pomocy prawnika i pewnie sądu a przy tym jednego z urzędów niemieckich, ponieważ nikt nie ma prawa ograniczać wolności opiekunom, którzy jak wiadomo pracują i nie leżą sobie na jakiejś plaży.  Jednego jestem pewna , to to, że po liście od prawnika ta agencja zaraz potrafiła rozmawiać z rodziną. Narzuca się tylko pytanie - Dlaczego prędzej tego nie zrobili, a dopiero jak w to wkroczył prawnik ( a prawnik jest zdania, że ta akurat agencja była świadoma tego co robiła lub nie robiła) ?  Proszę mi wierzyć tym razem tej sprawy nie zostawię w spokoju, bo skoro wyjeżdżamy poprzez agencję to do cholery niech też wywiązują się ze swoich obowiązków.  I pies w to wali jeżeli ktoś zgadza się świadomie na składki ZUS od kwot ponad 100 zł - bo i od takich kwot są opłacane składki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość OM napisał:

Tak masz rację. Ale może teraz coś od mnie - otóż ja pracuję na terenie Niemiec jako opiekunka już 11 lat i różne miałam miejsca tak jak różne były agencje, ale ta ostatnia przebiła wszystkie. Zdaję sobie sprawę, że po części rodzina ukryła prawdę nie podając wszystkiego. No ale w drugiej części również agencja zawiniła, ponieważ na wszelkiego rodzaju zgłoszenia w ogóle nie reagowali, no już nie mówię o braku reakcji na zgłoszenie o ograniczeniu czasu wolnego dla opiekunki, jak również o braku reakcji na zgłoszenie o wykonywaniu czynności zakazanych prawem niemieckim.  No i na czym się skończyło? Otóż na tym, że sprawa zostanie załatwiona przy pomocy prawnika i pewnie sądu a przy tym jednego z urzędów niemieckich, ponieważ nikt nie ma prawa ograniczać wolności opiekunom, którzy jak wiadomo pracują i nie leżą sobie na jakiejś plaży.  Jednego jestem pewna , to to, że po liście od prawnika ta agencja zaraz potrafiła rozmawiać z rodziną. Narzuca się tylko pytanie - Dlaczego prędzej tego nie zrobili, a dopiero jak w to wkroczył prawnik ( a prawnik jest zdania, że ta akurat agencja była świadoma tego co robiła lub nie robiła) ?  Proszę mi wierzyć tym razem tej sprawy nie zostawię w spokoju, bo skoro wyjeżdżamy poprzez agencję to do cholery niech też wywiązują się ze swoich obowiązków.  I pies w to wali jeżeli ktoś zgadza się świadomie na składki ZUS od kwot ponad 100 zł - bo i od takich kwot są opłacane składki. 

tak,popieram serenity ,bo tak jest  i napisałaś prawde...---sam nie wiem jak można rozwiazać ten problem,jezeli  nasze myslenie sie nie zmieni do podejscia do drugiego człowieka nie piszę Niemca czy Polaka    ,do człowieka!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jest sprawą oczywistą ,że muszą zarabiać,ale niektóre przesadzają  a szczególnie te co dają  stele na podstawie Gewerby.Praktycznie tylko za pośrednictwo i kasują do 700 euro za nic.Miałem osobiście taką sytucje.Gdy się zorientowałem  natychmiast ta umowa z Agencja została rozwiazana.(PDP--Agencja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polin81 napisał:

Moja rodzina płaci 2500 eur mc agencji także prawie 1200 eur maja na mnie na czysto !!! Mam tego powoli dość

polin 81 do czego dążysz ,2 tys. na czarno mało ,teraz czytam ok.1300 euro masz i też mało, wiem ,że jak się widzi ile rodzina płaci agencji a ile agencja nam płaci to każdego szlak trafia i to równy,

ty masz dośc i ja mam dośc i jeszcze za nami cały pluton opiekunek i opiekunów co mają dośc -także nie jesteś sama ,,,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
O 20.02.2016 at 14:37, Blondi napisał:
O 20.02.2016 at 12:31, polin81 napisał:

Moja rodzina płaci 2500 eur mc agencji także prawie 1200 eur maja na mnie na czysto !!! Mam tego powoli dość

polin 81 do czego dążysz ,2 tys. na czarno mało ,teraz czytam ok.1300 euro masz i też mało, wiem ,że jak się widzi ile rodzina płaci agencji a ile agencja nam płaci to każdego szlak trafia i to równy,

ty masz dośc i ja mam dośc i jeszcze za nami cały pluton opiekunek i opiekunów co mają dośc -także nie jesteś sama ,,,

 

 

Chyba najgorsza jest Promedica,od rodzin kasują 2500 albo wiecej a opiekunki mają 750-950 euro,dziadostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to jest prawda, nie spotkałam w tej branży nikogo, kto by się o niej dobrze wyrażał. Wystarczy wpisać w Google nazwę firmy i opinie. Podaję jeden z bardzo wielu wątków na innym forum na temat tej firmy:

http://www.opiekunki-forum.pl/t5167-ostrzezenie-dla-opiekunow-firmy-promedica24.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...