Skocz do zawartości

AMA: Ile zarabia na opiekunce agencja?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyno wojna się skończyła. To nie roboty przymusowe. Możesz nie jeździć. Spróbuj zobaczysz, że nikt cię tam na siłę nie wywiezie. Twój ciężki i ponury los wreszcie się skończy i będziesz mogła cieszyć się życiem w polsce na kasie za 1400 zł.  

Wszystko się kiedyś kończy i twoje żerowanie na pracy opiekunek polskich również. To nie ty decydujesz, czy mamy jechać czy nie, ale jak widać po wypowiedzi, uczestniczysz w tym bezprawnym i bezkarnym procesie wykorzystywania kobiet, których sytuacja zmusiła do pracy za granicą w charakterze opiekunki. 

 

Jesteś wyjątkowo bezczelną osobą, prawdopodobnie dosyć młodą, która nie wie, że ją również może spotkać taki "ciężki i ponury los"... o którym dzisiaj napisałaś taką lekką ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno wojna się skończyła. To nie roboty przymusowe. Możesz nie jeździć. Spróbuj zobaczysz, że nikt cię tam na siłę nie wywiezie. Twój ciężki i ponury los wreszcie się skończy i będziesz mogła cieszyć się życiem w polsce na kasie za 1400 zł.  

Chyba sobie ten scenariusz napisałaś hahahahhahahaha

A teraz odejmij od tego wszystkie podatki, Twoje zusy, ubezpieczenia i inne pierdoły, pracę niemieckiej agencji w znalezieniu i koordynacji twojego miejsca pracy, pracę polskiej agencji w postaci - rekrutera, koordynatora, prawnika, kadrowej, księgowej, prądu, czynszu, telefonów, serwerów. 

 

Przestańcie liczyć nie swoje pieniądze. Żeby agencja istniała musi mieć xxx opiekunek. Musi mieć ludzi do rekrutacji, sprzedaży, zakupów i ww. Czy wam się wydaję że z 2736e- 1000e = zysk na czysto? OSŁABIA MNIE TAKIE MYŚLENIE!!!!!

Prądu ? czynszu? a wont do piwnicy i przy świeczkach siedzieć -darmozjady.

prawnika? kadrowa? księgowa? i kogo jeszcze do tych przekrętów wam potrzeba? chyba samego diabła! 

proszę się na przyszłośc poduczyć nieuku. oslabiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezprawnym i bezkarnym procesie wykorzystywania kobiet

 

 

Bezprawnym? Zgłosiłaś to do US, ZUSU, Izby skarbowej, pipu? Jesteś wykorzystywana? W jaki sposób? Że musisz pracować? Smutne... Inni też są zmuszeni.

 

 

 których sytuacja zmusiła do pracy za granicą w charakterze opiekunki. 

 

 

Jaka to sytuacja zmusiła? A może chęć ze średnim wykształceniem zarabiana jak z wyższym w polsce? Bo ja tego nie pojmuję. Czyli zarabiasz sporo, ale jednak mało. Jak górnicy, którym zawsze należy się więcej co wpływa na kondycje ich kopalń, ale przecież 13, 14 i 15 się należą. Pracuj w opiece w polsce. Że co? za mało płacą, a robota ta sama? No to do niemiec. A, tam też źle, bo mało. Ojej. Zawsze źle. 

 

 

 

Prądu ? czynszu? a wont do piwnicy i przy świeczkach siedzieć -darmozjady.

prawnika? kadrowa? księgowa? i kogo jeszcze do tych przekrętów wam potrzeba? chyba samego diabła! 

proszę się na przyszłośc poduczyć nieuku. oslabiony

 

W piwnicy przy świeczkach? A potem pisałybyście że agencja kogucik, że niewiarygodna. Dlaczego nie poszukasz sobie pracy na własną rękę? Trudno? Brakuje bezpieczeństwa? Niemcy nie chcą tak chętnie zatrudniać? Nie znasz się na księgowości? Prawnik za dużo kosztuje? Nie opłaca się na własną rękę? A może sama założysz agencję i będziesz płaciła z 2700 euro 1700 opiekunkom. Zrobisz furorę, bo wszystkie opiekunki do ciebie przejdą. Powodzenia. To takie proste....

 

Dziewczyny nie ma co się denerwować. Jest tyle agencji, że można wybierać i przebierać, można pracować na własną rękę, można zmienić niemcy na polskę. Lepiej jednak narzekać. To narzekajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-agnecja Ciebie okrada i to grubo okrada-złodzieje i oszusci..

 

 

Osłabiona Ty musisz być bardzo złym człowiekiem,wrednym babsztylem .,paskudą a fujj

 

Ja jestem zła? Przychodzisz tutaj opluwasz agencje, wyzywasz je od złodziei i oszustów i jeszcze ja dostaję po głowie. Głosujesz na PiS? Zgadłam? Oni też tak robią, jak ktoś nie z nami to przeciwko nam. Opluć, zakrzyczeć i pójść. Wiesz kto to jest złodziej? Wiesz kto to jest oszust? Wyjeżdżasz w ciemno do de czy wiesz za ile i na jaką umowę??????? Jak można kogoś zwyzywać od oszustów skoro działa zgodnie z ustaleniami co do kwoty i umowy? Nie podoba się? TO PO CO JEDZIESZ??? Z taki myśleniem to ten kraj nigdy nie będzie potęgą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie będzie potęgą dopóki będzie trwać jawne złodziejstwo w naszym kraju, dopóki ogrom luk prawnych nie zostanie zlikwidowanych, dopóki ustawodawca nie zrobi porządku z pazernymi agencjami pracy, którzy uczciwych ludzi, chcących pracować nie przestanie się traktować jak niewolników. Po co jedziemy? Po to, aby móc żyć i przeżyć. Po co więc pracujesz w swojej agencji? Rośnie bunt wśród wyjeżdżających opiekunów i nadejdzie taki dzień, że już nie forach ale otwarcie zaprotestujemy przeciw niecnym praktykom agencji i tym podobnych firemek. Wszystko trwa do jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 którzy uczciwych ludzi, chcących pracować nie przestanie się traktować jak niewolników. Po co jedziemy? Po to, aby móc żyć i przeżyć. 

 

Niewolników? Niewolnik pracował wbrew swojej woli i zazwyczaj otrzymywał tylko jedzenie. Wy macie jedzenie i 1000 euro. Straszne to niewolnictwo, A bo bym zapomniała - same chcecie wyjeżdżać i same wybieracie sobie partnerów do wyjazdu. Powalony kraj. hahahahaha

 

 

 

Rośnie bunt wśród wyjeżdżających opiekunów i nadejdzie taki dzień, że już nie forach ale otwarcie zaprotestujemy przeciw niecnym praktykom agencji i tym podobnych firemek. Wszystko trwa do jakiegoś czasu.

 

 

Podetniecie gałąż na której siedzicie? Nie, zresztą by mnie to nie zdziwiło. Jakoś bunty zawsze robią te co nic nie robią i piją, bo przecież jak agencja mogła im wstrzymać wynagrodzenie.

 

Na co wy liczycie? Że tam pojedziecie i będą wami się opiekowali podopieczni? A może na to, że alzheimer lub paraliż nie istnieją? Że macie gotować, opiekować się podopieczną i sprzątać? Za 4-5 tysiące miesięcznie to faktycznie przegięcie. Kończę, bo umrę ze śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłabiona ? wyżyłaś się? dadzą ci podwyżkę -jak tak to się nią udław -smacznego

Dla Ciebie psychiatryk polecam-wspaniale będziesz mogła się tam wykazać


Niewolników? Niewolnik pracował wbrew swojej woli i zazwyczaj otrzymywał tylko jedzenie. Wy macie jedzenie i 1000 euro. Straszne to niewolnictwo, A bo bym zapomniała - same chcecie wyjeżdżać i same wybieracie sobie partnerów do wyjazdu. Powalony kraj. hahahahaha

 

 

 

 

Podetniecie gałąż na której siedzicie? Nie, zresztą by mnie to nie zdziwiło. Jakoś bunty zawsze robią te co nic nie robią i piją, bo przecież jak agencja mogła im wstrzymać wynagrodzenie.

 

Na co wy liczycie? Że tam pojedziecie i będą wami się opiekowali podopieczni? A może na to, że alzheimer lub paraliż nie istnieją? Że macie gotować, opiekować się podopieczną i sprzątać? Za 4-5 tysiące miesięcznie to faktycznie przegięcie. Kończę, bo umrę ze śmiechu.

Tu cię muszę zasmucić-bo właśnie mną się opiekuje moja babcia .i jeszcze zarobię 5 tys. łyso? jeszcze jak-już się nie wymądrzaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezprawnym? Zgłosiłaś to do US, ZUSU, Izby skarbowej, pipu? Jesteś wykorzystywana? W jaki sposób? Że musisz pracować? Smutne... Inni też są zmuszeni.

 

 

Nie jestem zaskoczona poziomem twojej wypowiedzi.

 

 

Jaka to sytuacja zmusiła? A może chęć ze średnim wykształceniem zarabiana jak z wyższym w polsce? Bo ja tego nie pojmuję. Czyli zarabiasz sporo, ale jednak mało. Jak górnicy, którym zawsze należy się więcej co wpływa na kondycje ich kopalń, ale przecież 13, 14 i 15 się należą. Pracuj w opiece w polsce. Że co? za mało płacą, a robota ta sama? No to do niemiec. A, tam też źle, bo mało. Ojej. Zawsze źle. 

 

Wielu spraw związanych z pracą w opiece, niestety "nie pojmujesz". Co do górników, to zgłoś się koniecznie do pracy w kopalni, z całą pewnością "wpłyniesz na kondycję kopalń".... Zmień nicka na forum na "nieświadoma", bo poziom twojej ignoracji jest tak wysoki jak poziom twojej arogancji (częściej jednak chamstwa!).

 

W piwnicy przy świeczkach? A potem pisałybyście że agencja kogucik, że niewiarygodna. Dlaczego nie poszukasz sobie pracy na własną rękę? Trudno? Brakuje bezpieczeństwa? Niemcy nie chcą tak chętnie zatrudniać? Nie znasz się na księgowości? Prawnik za dużo kosztuje? Nie opłaca się na własną rękę? A może sama założysz agencję i będziesz płaciła z 2700 euro 1700 opiekunkom. Zrobisz furorę, bo wszystkie opiekunki do ciebie przejdą. Powodzenia. To takie proste....

 

Dziewczyny nie ma co się denerwować. Jest tyle agencji, że można wybierać i przebierać, można pracować na własną rękę, można zmienić niemcy na polskę. Lepiej jednak narzekać. To narzekajcie.

 
Nadal nic nie rozumiesz, że różnimy się zasadniczo od siebie, bo my wiemy jak wygląda nasza praca a ty nie masz o niej zielonego pojęcia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje dyskusję między osłabioną (najprawdopodobniej na umyśle) i opiekunkami ,którą również ja jestem i tak naprawdę myślę dziewczyny (i chłopaki też) że najwyższy czas uregulowac naszą sytuację ale musimy zorganizować się w mocny związek i bronić naszych praw .Byłam niedawno w niemieckim biurze pracy zapytać jakie maja oferty dla doświadczonej opiekunki i wiecie co mi powiedziala jedna z pracownic?U nas pani nie znajdzie zatrudnienia 24 godziny na dobę bo jest to w Niemczech nielegalne i zastanawiam się kiedy wy się kobiety obudzicie i zaczniecie dochodzic swoich praw.Koniec cytatu .pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość agencja SAMO ZLO

Ja jestem zła? Przychodzisz tutaj opluwasz agencje, wyzywasz je od złodziei i oszustów i jeszcze ja dostaję po głowie. Głosujesz na PiS? Zgadłam? Oni też tak robią, jak ktoś nie z nami to przeciwko nam. Opluć, zakrzyczeć i pójść. Wiesz kto to jest złodziej? Wiesz kto to jest oszust? Wyjeżdżasz w ciemno do de czy wiesz za ile i na jaką umowę??????? Jak można kogoś zwyzywać od oszustów skoro działa zgodnie z ustaleniami co do kwoty i umowy? Nie podoba się? TO PO CO JEDZIESZ??? Z taki myśleniem to ten kraj nigdy nie będzie potęgą.

Pozdrawiam Oslabiona, kolezanke po fachu. Na co dzien mam do czynienia z tymi wykorzystwywanymi paniami, wykorzystuje je osobiscie za kwote 1200-1400 euro miesiecznie. Mnie nikt nie chce za ta kwote wykorzystac :) Oslabiona - chodz, polaczymy sily, wymienimy doswiadczenia, napisz do mnie na priva: **usunięto maila** , Ty chcesz uzdrowic swiat, otworzyc ludziom oczy, ja czasem tez, ale coraz rzadziej. Ludzie, zakladajcie agencje, zostaniecie milionerami, co was powstrzymuje? Do urzedu trzeba pojsc, dzialanosc zalozyc i wszystko samo sie zrobi, euro bedzie plynac strumieniami, w wy bedziecie lezec.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Oslabiona, kolezanke po fachu. Na co dzien mam do czynienia z tymi wykorzystwywanymi paniami, wykorzystuje je osobiscie za kwote 1200-1400 euro miesiecznie. Mnie nikt nie chce za ta kwote wykorzystac :) Oslabiona - chodz, polaczymy sily, wymienimy doswiadczenia, napisz do mnie na priva: **usunięto maila** , Ty chcesz uzdrowic swiat, otworzyc ludziom oczy, ja czasem tez, ale coraz rzadziej. Ludzie, zakladajcie agencje, zostaniecie milionerami, co was powstrzymuje? Do urzedu trzeba pojsc, dzialanosc zalozyc i wszystko samo sie zrobi, euro bedzie plynac strumieniami, w wy bedziecie lezec.

Pozdrawiam

Koleżanka przyszła na pomoc-hahahhahaa

załozenie działalności to pikuś i pójśc do urzędu to sama przyjemnośc

do US i do ZuS to atrakcja 

bójcie się -bo powstaną następne agencje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani rekruterko AMA ,te pani wyliczenia ile agencja placi ya opiekunke w ZUS ,ubezpieczenia itd itp to sa bzdury.Zarowno agencje polskie jak i posrednicy niemieccy pracujecie nielegalnie i dobrze o tym wiecie.Dlatego staracie sie omijac prawo proponujac w Polsce dzialalnosc gospodarcza bo wtedy opiekunka nie jest juz pracownikiem agencji lecz wspolpracownikiem i nie interesuje was tak naprawde czy dobrze trafila czy tez nie.A gewerbe niemieckie dot.opieki w jednej rodzinie jest nielegalne i scigane przez niemiecki urzad skarbowy,ale pani oczywiscie tego nie wie prawda.?Od stycznia tego roku obowiazuja inne zasady zatrudniania opiekunek o przepraszam niewolnikow .Prosze przyjechac do Niemiec i popracowac przy chorym na Alzheimera ,lezacym w lozku ,karmionym sonda lub innym ciezkim przypadku .Opiekunki i poiekunowie    ,ktore pracuja tu w Niemczech sa dla mnie bohaterami dziwie sie tylko ,ze jeszcze nie zorganizowali sie w internecie w mocny zwiazek i nie walcza o swoje prawa tak jak Polki w Szwajcarii.A pisanie ze nikt nikogo nie zmusza do wyjazdu jest nie na miejscu,w zyciu nie ma nic pewnego prosze wziac to pod uwage.

Zgadzam się z Panią w 100%,dobry artykuł.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bojcie sie zakladac wlasnej dzialalnosci i wyjezdzac do pracy za granice.Ja wlasnie tak zaczelam prace 3 miesiace temu.Mam 1800 euro brutto,z tego ksiegowej place 100 zl,ona sie wszystkim zajmuje.Daje jej co mesiac 250 euro zaliczki na ZUS I US.Agencje niedlugo nie beda mialy zadnych opiekunek,bo coraz wiecej wlasnie wyjezdza na swoj rachunek.

Pozdrawiam ciezko pracujacych opiekunow za granica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bojcie sie zakladac wlasnej dzialalnosci i wyjezdzac do pracy za granice.Ja wlasnie tak zaczelam prace 3 miesiace temu.Mam 1800 euro brutto,z tego ksiegowej place 100 zl,ona sie wszystkim zajmuje.Daje jej co mesiac 250 euro zaliczki na ZUS I US.Agencje niedlugo nie beda mialy zadnych opiekunek,bo coraz wiecej wlasnie wyjezdza na swoj rachunek.

Pozdrawiam ciezko pracujacych opiekunow za granica.

Piszesz o działalności założonej w Polsce? Bo to dla mnie żaden problem  założyć działalnośc   ,księgową bym była sama sobie i rozważam właśnie takie wyjscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zastanówcie się ile na opiekunce zarabia przewoźnik, piekarnia, sklepikarz i kilkunastu innych ludzi każdego dnia. Po co tak to liczyć? Jest tyle i tyle i koniec. Nie podoba się? Zmień agencję, przewoźnika, sklepikarza, piekarza itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zastanówcie się ile na opiekunce zarabia przewoźnik, piekarnia, sklepikarz i kilkunastu innych ludzi każdego dnia. Po co tak to liczyć? Jest tyle i tyle i koniec. Nie podoba się? Zmień agencję, przewoźnika, sklepikarza, piekarza itd. :)

Ale tutaj jest temat opiekunki a nie piekarza i syfoniarza? czytać proszę ,ze zrozumieniem .

Polacy kochają liczyć i napewno sama Marzenno też liczysz ,,np, barany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

 Moze by to bylo i dobre rozwiazanie . Bynajmniej by sie placilo ZUS tak sie powinno sie  placic  bez niespodzianek . I zaliczke na podatek do skarbowki .

 Bo wiele z was napewno nie wie, ze jak wam mowia agencje ze wam placa pelny ZUS to jest bzdura .

. Bo bylo od najmniejszej krajowej to placili w miare , ale jak im zrobili ze musza placic od sredniej krajowej to  juz zaczely sie problemy . bo za duzo . za malo im zostanie  , bo tak sie sklada ze od paru lat  stawki tu nie rosna , tylko w niektorych rejonach gdzie przyjechalo duzo rumunek i innch  opiekunek z innch krajow  nawet stawki spadly .

A jak sie podwyzszyly koszta to i zysk spadl  , wiec zeby bylo cicho to  im zrobili znow inny trik nie musza za nas placic skladek na chorobowe , bo ustawa sie zmienila i chorobowe jest nie przymusowe i jak opiekunka zostanie poinformowana  , ze ma do wyboru zadeklarowanie sie do placenia skladek albo tez nie .  To co niektore agencje placa na zyczenie opiekunki .  Ale dla mnie to jest w dalszym ciagu nie jasne . Oni mowia ze agencje odprowadzaja skladki do ZUSU  i SKARBOWKI . A czytajac dokladnie umowe pisze w punkcie 2.3  Wynagrodzenie nalezne  Zleceniobiorcy bedzie pomniejszone o nalezne skladki na ubezpieczenie spoleczne  , zdrowotne oraz zaliczki  na podatek dochodowy  . I komu tu wierzyc  ??? mowia przeciez , ze to oni placa skladki . Tak ale z calosci ktore placi rodzina na kazda z nas  do Agencji . I nie od kwoty 1200 Euro tylko od sredniej krajowej  . - ile teraz  wynosi nie mam pojecia .

 

Tak sie nabija ludzi w butelke . To ze my pracujemy na opiece za 1200 Euro miesiecznie to nie bedziemy mieli pozniej liczone renty od 1200 euro  , bo skladki sa zanizone  Ale jak wieksze skladki to i wieksza pozniej renta . Ludzie sie godza bo mowia po co takie duze skladki odprowadzac . Nie wiedza , ze se krzywde tym robia  sami sobie  i za swoje pieniadze ,. Bo reszte polyka agencja . Agencja  ma 2437 , a opiekunka z tego 1150. No i co mozna powiedziec . Agencje mysla ze panie ktore pracuja na opiece nic nie wiedza . O jakich sumach tu sie mowi .

 

 Ale co jeszcze,  chodz by byly na przyklad  placone skladki na chorobowe - ( dobrowolnie ),  na umowie zlecenie jak my wszystkie jestesmy,   jesli ktoras  zachoruje   i musi pojsc na zwolnienie . To zwolnienie nie jest platne  . Chociaz ma odprowadzane skladki na chorobowe . To jest dla mnie nie zrozumiale . Jesli sie sama deklaruje o odprowadzam skladki na wszystko to jak zachoruje powinno mi przyslugiwac wszystko . A jesli ktos powie ja nie bede chorowac i nie bebe oplacac skladek  - jego wola   ...mozna by powiedziec . Wtedy jest swiadomy , ze mu sie nic  nie nalezy wrazie choroby czy tez wypadku .

 

 

 

Moja poprzedniczka napisala ze zalozyla dzialalnosc w Polsce  i odprowadza ZUS w Polsce , a czy pani  pytala  jakie sa warunki . Ja swego czasu bo  to bylo kilka lat temu  chcialam cos takiego zrobi  to mi w ZUSIE powiedzieli , ze mozna cos takiego zrobic  , na zasadzie firma takzwana Matka w Polsce a Corka w Niemczech ale tylko na 24 miesiace .  I pozniej trzeba wszystko konczyc , nie ma mozliwosci przedluzenia .

 Tak bylo kiedys , moze sie cos zmienilo w tym kierunku  . 

 

 Jesli tak to sama bym z tego skorzystala .

 

 

 Jesli ktos   cos wie konkretnego na ten temat prosze o informacje .... Bo mialam zamiar ponownie zakladac dzialalnosc tu na twerenie Niemiec . 

 Takie same korzysci sa z dzialalnosci , ze nie ma urlopu platnego a czy jest chorobowe to nie wiem tego . Kiedys w Polsce jak prowadzilam dzialalnosc to normalnie bylo chorobowe platne ... Teraz wylecialam z obiegu . Jak by nie bylo to juz 10 lat  po tych Agencjach .  

 

 Bo to nie chodzi o to , ze nie znam jezyka i se nie moge znalesc jak bylo kiedys . Tylko jak  podopieczna umrze to sie konczy wszystko . Nieraz rodzina pomoze znalesc drugie , ale to jest nie zawsze . A agencje gwarantuja miejsce nastepne  i dlatego paniom jest lzej  , bo przesla ja na drugie miejsce i sprawa rozwiazana .

 

 

 Zas w pojedynke   to sie rodziny boja , bo jak by ewentualnie opiekunka zachorowala to kto sie zajmie babia czy dziadkiem, zas jak maja umowe z Agencja  . to musza im zagwarantowac  osobe nastepna na zmiane . I dlatego agencje maja racje bytu .

 Mozna by bylo miedzy soba zalozyc taka agencje  i gwarantowac  rodzinie plnnosc  . Bylabym chetna na cos takiego .  Nie musi to byc firma , tylko grupa dwoch , trzech pan , oczywiscie same sobie zalozyc dzialalnosc na terenie Polski . Tylko dzialac w grupie  na terenie Niemiec i podmieniac sie miejscami . Bo nie jest sie w stanie nonstop  pracowac na jednym miejscu i bez pauzy . Jedna jedzie , zastepuje ja druga . 

 

 

Prosze o kontakt jesli by ktos mial ochote na cos takiego. Omowimy warunki .. dokladnie co i jak ....

 

 

 Moj tel . *usunięto* albo *usunięto* abo polski numer  bo mam  zamiar w nastepnym tygodniu jechac do Polski *usunięto*  . kontakt Barbara

 

 M 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ,ja czytam co piszecie i szukam  pracy  jako opiekunka ale bez posrednikow ,może ktos szuka zmienniczki,  pomuszcie  mi, proszę, długi gonią długi. pozdrawiam IZA

 Zna pani jezyka cos  niecos ? . Ja tam pisalam w tym obszernym opisie  . Chcialabym stworzyc taka mala grupe oczywiscie bez postrednikow . Azeby oglosic sie na stronach internetowych i w niemieckiej prasie  , ze jestesmy samozatrudnieniowa grupa kobiet  z polski  oczywiscie opiekunek  Zagwarantowac rodzinie wymiane  . Bo na jedna osobe to nie chca bo sie boja ze niech zachoruje i co dalej z babka ?

 Wiec prosze o kontakt i bedziemy dzialac . *usunięto* albo w Polsce *usunięto*. Poniewaz w przyszlym tygodniu jade do Polski .

 

 

 Reszte omowimy telefonicznie . 

 

 

 Szukam osob nie pijacych , a jeszcze by bylo lepiej  zeby nie palace... chetnie biora ....bez nalogow 

 

 

 

Pozdrawiam  Barbara 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...